PDA

Zobrazit normální verzi : Certifikát Hráč měsíce - Změna pravidla



NarutoO
15-01-14, 00:03
Ahoj, Jerry, se svou naléhavostí, která je mu vlastní si vynutil změnu pravidel.

Ta větší polovina z Vás to nepochopila, tak to přeformuluji: Doteď bylo v pravidlech, že certifikát je platný pouze pro dobu, dokud nevyplyne další hráč měsíce. Odteď už to neplatí a můžete to tam mít, jak dlouho budete chtít.

Proto pokud jste kdy byli hráčem měsíce, a byli jste vlastníky tohoto certifkátu v podpisu a byli jste nuceni ho dát pryč, můžete ho nadále bez problému používat!

Děkuji za pochopení a těším se na další kolo ankety.

~NtO~

NarutoO
15-01-14, 14:04
Týka sa zmena tejto klauzuly v pravidlách aj titulu Sráča mesiaca?

Samozřejmě, sráčů je na fóru hodně. Ti, kdo mají výsadní postavení, si nezaslouží dodržovat jakákoliv pravidla. Takže ta změna se tě netýká, protože pro tebe jako nadčlověka neplatí..

DelteN
15-01-14, 17:38
Týka sa zmena tejto klauzuly v pravidlách aj titulu Sráča mesiaca?

Tak toto si zabil :-) Ak môžem tak aj ja :-)

3k a Jerry
15-01-14, 19:01
hlasoval jsem pro 2
nicméně chci jen reagovat

která je mu vlastní si vynutil změnu pravidel..
napsal jsem to všem pořadatelum a matis říkal že určitě že dřív tam nebyl měsíc vtom podpisu, proto se zavedlo to pravidlo, které se podle selského rozumu zrušilo hh

Charon35
15-01-14, 22:10
jerry vie, že to už nezíska, tak si to chcel poistit aspoň takto :D

3k a Jerry
15-01-14, 22:43
napsal jsem to do milion vláken a napíšu to sem naposledy ..
Když vyhraješ závody třeba ve šlapání na brzdu rok 2001 a dostaneš zlatou medajličku a v roku 2002 skončíš na 5 místě tak ti tu medail1 z lonského roka nevezmou ..
na tohle stačí i IQ 36
e:
Odstraněno z podpisu, aby mohli naši kamáradi v klidu zpět do svejch postelí..

Britny
16-01-14, 15:35
Mě se to zdá fér, každý tam má jiný měsíc, tak by to klidně mohli mít celou dobu v podpisu :))

Charon35
16-01-14, 18:14
napsal jsem to do milion vláken a napíšu to sem naposledy ..
Když vyhraješ závody třeba ve šlapání na brzdu rok 2001 a dostaneš zlatou medajličku a v roku 2002 skončíš na 5 místě tak ti tu medail1 z lonského roka nevezmou ..
na tohle stačí i IQ 36
e:
Odstraněno z podpisu, aby mohli naši kamáradi v klidu zpět do svejch postelí..

O putovnom pohári si ešte nepočul? :D

Mr.Hol
16-01-14, 19:04
O putovnom pohári si ešte nepočul? :D

No jo, ale jak Jerry neco dostane do pazury tak to nepsuti! :D

3k a Jerry
16-01-14, 19:54
Ve skříne na poháry nemam ani jeden, ale na putovní se pokaždé přiráží novej rok ?

Acid
16-01-14, 20:25
hlasoval jsem pro 2
nicméně chci jen reagovat

napsal jsem to všem pořadatelum a matis říkal že určitě že dřív tam nebyl měsíc vtom podpisu, proto se zavedlo to pravidlo, které se podle selského rozumu zrušilo hh

Mě jsi nic nepsal.

3k a Jerry
16-01-14, 20:50
tebe jsem nesehnal ale matis a naruto pmku obdrželi ..

Zoyer
16-01-14, 20:50
Mě jsi nic nepsal.
protože ty jsi jen poloviční kudrnatej pořadatel :taunt:

See me
16-01-14, 21:08
A co to šupnout pod ten nick. Je tam např. Stálý člen a pod to by se dalo Hráč měsíce Listopad/November 2013. Každý kdo by někdy byl tak by to měl pod ¨funkcí¨.

Toy
16-01-14, 21:22
Osobně bych nic neupravoval, takhle to má svoje určítý "kouzlo" NtO , vždy se najde někdo, kdo ti vytvoří nějáký negativum, bojkot prostě :D

PS: jediný co se mi nelíbí je to, jak se v poslední době začal ten hrač měsíce dost hrotit, lidi scháněj hlasy jak politici pomalu, nevim, podle mě je pič*vina jak ochrnutý plavčík si někomu psát o hlasy, pokud má někdo bejt hrač měsíce tak jím bude, příjde to samo, "přirozeně" a ne huntit hlasy aby toho dosáhl, ale tak třebas, že to jen můj nazor, mohli by s tím lidi přestat podle mě. Nebo udělat tu "porotu" jak už tu někde někdy zaznělo myslím, ale to pak zase X lidí bude pyskovat, že je to neobjektivní, celej tenhle nápad je bezpochybně super, ale lidi to moc kurví prostě.

3k a Jerry
16-01-14, 22:17
Mele jen protože si to smazal a už to nemůže dohledat anus, hehe :D
Negativum :/ Já js pozitivní že bych mohl nápájet celou kotelnu, jen mě jedno pravidlo nesedělo tak jsem na něj zareagoval a poptal se ..

Charon35
16-01-14, 23:20
Ve skříne na poháry nemam ani jeden, ale na putovní se pokaždé přiráží novej rok ?

Nemusí, môže.

NarutoO
17-01-14, 10:12
protože ty jsi jen poloviční kudrnatej pořadatel :taunt:

Tak to pozor, do předevčerejška byl ještě stále oficiálně šéfem ankety.. Takže tak :)

Zoyer
17-01-14, 10:45
Tak to pozor, do předevčerejška byl ještě stále oficiálně šéfem ankety.. Takže tak :)

oukej, ale uz je :D

Acid
20-01-14, 11:41
Asi jste už zapomněli, kdo s touhle akcí přišel!

Každopádně jsem hlavní žezlo přenechal Narutkovi, tak mu všichni pogratulujte.