PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unban



Goddy
17-01-14, 15:28
Dobrý den, můj nick ve hře je nyní Goddy

Přibližně před dvěma lety jsem zde dostal ban za WallHack, který jsem tehdá pravděpodobně měl. Tímto se chci také omluvit všem spoluhráčům, že jsem kazil hru.
Proč vlastně o unban vůbec žádám? Přecijen už jsou to 2 léta, co jsem zde hrál, a co mě napadla kravina jako používání podpůrných programů. Ještě jednou se omlouvám, že jsem působil potíže. Jistěže tyto podpůrné serepetičky už velmi dlouho nepoužívám a toužím si zahrát mezi super lidmi a fajn kolektivu.
Předem děkuji za kladné vyřízení mé žádosti.

Zde je výpis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 28516)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): [PresStig] ReTArD| |[V] i [P]
[AMXBANS] Tvuj nick: [L]oad[S]kill >Goddy< |>-| CZ
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:30450763
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:30450763
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 212.111.12.133
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 212.111.12.133
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: ZEUS
[AMXBANS] Server: Kotelna - Deathmatch | csko.cz (de_inferno)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================

a zde je výpis z banlistu:

http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=28516

Detaily banu
Hráč [PresStig] ReTArD| |[V] i [P]
Typ banu SteamID
SteamID STEAM_0:1:30450763
IP adresa 212.111.12.133
Udělen 19-05-2012 - 16:11
Délka BANu Trvalý
Vyprší nepoužito.
Důvod Wallhack
BAN dal Admin ZEUS (ZEUS)
BAN dal Server Kotelna - Deathmatch | csko.cz (de_inferno)

slide
17-01-14, 16:42
Počkaj ešte 4 mesiace kým sa ban automaticky zruší (po 2 rokoch od udelenia banu) alebo si kúp originalnu steam hru... Iná možnosť nejestvuje...

Despe
17-01-14, 16:43
Když počkáš do 5 měsíce, což je tuším květen, tak ti ban vyprší, nebo si pořid originální hru a máš po čekání. :) Btw, bohužel za cheaty se ub nedává :)

hofy
17-01-14, 17:00
Když je ban na Steam, tak se nic nezruší a když si koupí další originálku, riskuje ban za obcházení.

Žádost zní rozumně, ale na druhou stranu když jsi tu žádal podobným stylem z jiného účtu, tak jsi potom stejně dostal ban na jiném portálu.

Goddy
18-01-14, 18:04
Promiňtě, pokud se jedná o ban v té době, pravděpodobně je oprávněný, ale pokud je to někdy za poslední rok, rok a půl. Tak určitě nebyl za Podpůrné programy.

hofy
18-01-14, 18:13
Promiňtě, pokud se jedná o ban v té době, pravděpodobně je oprávněný, ale pokud je to někdy za poslední rok, rok a půl. Tak určitě nebyl za Podpůrné programy.

mě šlo o tenhle http://www.amxbans052.banned.cz/ban_list.php?bid=3769

Goddy
18-01-14, 18:28
Vzpomínám si, ovšem to jsem žádné podpůrné programy neměl. Nedomáhal jsem se však unbanu, protože mi moc na tomto serveru nesešlo...

matis
20-01-14, 08:43
Ziadost sa zamieta, svoju sancu si dostal a premarnil....lock