PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o prošetření údajného WH



Hrb!nson
18-01-14, 23:09
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 93852)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): Hrb!nson
[AMXBANS] Tvuj nick: Hrb!nson
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1101171248
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1101171248
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 193.86.145.27
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 193.86.145.27
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Montty non skill
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================

Chtěl bych poprosit o prošetření mého údajného přestupku.
-Připojil jsem se na server a zhruba po 3 kolech hraní jsem dal AWPčkem dvojtou hlavu. Má oběť napsala adminovi, ať mě zkontroluje a ten mi okamžitě udělil BAN za WHčko, což je absurdní, když jsem měl podle dotyčného hráče AB a ne WH, protože jsem střílel čistě a ne přes zeď. Admin měl asi málo času, tak mi udělil neprávem ban za WH. Tímto bych chtěl poprosit o UNBAN. Předem děkuji. H.

Montty non skill
19-01-14, 12:29
Demo dodám za chvíli, jen co budu u svého pc. Ano, byl jsem požádán o kontrolu tvé osoby. Spectil jsem Tě delší dobu a měl jsem pocit, že přesně víš kde kdo je, a podle toho hraješ.
http://ulozto.cz/xyqMTmYt/hrbka-rar
Ať se na to někdo z kolegů mrkne, ale nějak moc víš kde kdo je. Pokud se pletu, máš ub.
btw: a nebylo to po třech kolech a admin neměl málo času... A nestřílel jsi čistě přeš zeď...

Hrb!nson
19-01-14, 13:42
Ano, jen ať posoudí jiní.

matis
19-01-14, 17:10
Hras velmi divne a davas si velky pozor, aby si sa neprezradil, ale za mna si si cheatami pomahal

Hrb!nson
19-01-14, 17:58
Aha, tak já jsem byl nahlášený, že mám AB a dostanu BAN za WH. A neznamená, když hraje někdo divně, že musí cheatovat. :)

Montty non skill
19-01-14, 18:19
ale nikdo nepsal, že jsi byl nahlašený za ab. Co to sem taháš?
E: Jen že jsi věděl kam jít a kam ne...

Zoyer
19-01-14, 19:52
já na neho mam taky demo. mozna tam bude i dost casu na ban. v ten den jsem byl trosku mimo :D ( trosku vic nez v normalni den :D )
demo: http://uloz.to/xSAMKBeW/hrbison-dem

Hrb!nson
19-01-14, 19:53
Ale byl. Dal jsem awem doublekill a jeden napsal, ať mě spectneš a druhý, že jsem cheater, že mám AB. Moc dobře si to pamatuji. :)

Hrb!nson
19-01-14, 19:54
Zoyere, s radostí se na to podívám. :)

Montty non skill
19-01-14, 21:04
Jo panáčku, tak tady je to více než jasné. Já tě spectil a viděl jsem jak hraješ. Přesně víš kde jít free a kdy počkat, namířit atd... A nebylo to podle zvuku. Na druhém demu od zoye je jasné wh. No smoke, z respu čumíš do zdi awem a naprosto stený styl hraní. Víš kde zoomovat, kde si vyjdeš jak king, kdy si počkat atd.. Skrýváš to, ale wh tam je více než jasné. Za mě je ban oprávněný. Nechám ještě jednoho kolegu aby se k tomu vyjádřil a pak to asi uzavřeme.

Hrb!nson
19-01-14, 21:56
Styl stejný asi bude, když to je z jednoho stejného dne. Z respu šel frajerům vidět úplně normálně vidět obrys, takže nevím co řešíš. Ale oukej, jsem smířený, že už si nezahraji tady. Nebude se tu ospravedlňovat. Zahrát si můžu jinde.
Tak hodně štěstí do dalšího "úspěšného" spectování. :)

Montty non skill
19-01-14, 22:50
Ok, takže lock.

metriox
19-01-14, 23:19
WH tam je.

Ales
20-01-14, 09:55
Zahrát jinde si opravdu budeš muset dokud si nepořídíš steam...
Nedodíval jsem se ani do konce Monttyho dema - WH tam je!

Mr.Hol
20-01-14, 10:40
JOP!
Jinak co to je za nesmysl - nebudu se ospravedlnovat? Ja dostat ban "nepravem" (coz se klidne stat muze) tak se rvu o ocisteni... Tys to proste vzdal coz o necem svedci...

Montty non skill
20-01-14, 13:14
Díky za názory a komentáře kolegové. Tady teď už asi opravdu lock.