PDA

Zobrazit normální verzi : sMogeR ala eXoOoOoOoOoOoOoOo



foxik
11-12-10, 21:12
Admin eXoOoOooOoOoOoOOo ma bezdôvodne slapoval dneska o 21:10 na classicu. Urob mu niečo.

Kotel
11-12-10, 21:18
Tytyty

foxik
11-12-10, 21:23
Sám sy.

eXoOo
11-12-10, 21:35
Stažujes sa preto lebo som ta slapoval koli VNT alebo koli tomu, že som ti pokazil skóre ty rankar?

foxik
11-12-10, 21:55
Skap!

hopik
11-12-10, 22:10
zabanujte někdo už konečne toho retarda foxika.. píše sra*ky omg.. :/

Jur0b
11-12-10, 22:42
Ti sy sračka.

eXoOo
11-12-10, 22:55
Sám si sračka

Jur0b
11-12-10, 23:04
Šiel som za tukom a nevedel som nájisť xicht.

Karl0s
11-12-10, 23:12
207 cm a 60kg

hopik
11-12-10, 23:28
né asi.. z profilu téměř neviditelnej, proto mluví o tukách :) sní o tom :D

Karl0s
11-12-10, 23:32
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/66/Hydrocephalic_skeleton.jpg

Jur0b
12-12-10, 00:19
201 cm, nie 207

foxik
12-12-10, 19:32
Hopík drž HUBUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
Ma slapoval zato že som ho nevyhodil na skalu, gay.

Jur0b
13-12-10, 11:51
Ale to je jedno, podľa nových zákonov je na vine vždy ten, ktorého štýl sa viac líši od ostatných.

Karl0s
13-12-10, 12:54
Hopík drž HUBUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
Ma slapoval zato že som ho nevyhodil na skalu, gay.

http://www.tylertxdirectory.com/businesses/wp-content/uploads/2010/10/patent-trolling-east-texas.jpg

Charon35
13-12-10, 13:58
Foxo zabudol si dopísať : fňuQQ

BTW ... to, že niekto zámerne zamieňa písmenká (i a y) svedčí o tom, že len chce zaujať pozornosť. (Špeciálna pedagogika, prednáška v utorok) :D Nebudem ukazovať kto to robí, všetci to vieme.

foxik
13-12-10, 15:30
Foxo zabudol si dopísať : fňuQQ

BTW ... to, že niekto zámerne zamieňa písmenká (i a y) svedčí o tom, že len chce zaujať pozornosť. (Špeciálna pedagogika, prednáška v utorok) :D Nebudem ukazovať kto to robí, všetci to vieme.

hííí zaujať chceš ty svojimi mudrymi rečami...

grEy
13-12-10, 15:56
http://images.cheezburger.com/completestore/2010/8/22/fdd66dc7-d3f1-4ba3-baf1-bc657dd1b403.jpg

Charon35
13-12-10, 17:44
hííí zaujať chceš ty svojimi mudrymi rečami...
Ja nepotrebujem nikoho zaujať a už vôbec nie chalanov čo tu píšu (som totiž na baby narozdiel od teba). Preto nespamujem každý topic s kravinamy ako niekto a nepotrebujem si vymýšlať nejaký "štýl" ako niektorí, že?! Načo si toto vôbec zakladal?! Slap fííha, dúfam, že ti nezostali modriny na zadočku pako.

Inak to niesú "moje múdre reči". To učia ľudia, o ktorých ty v tvojej zasratej detskej izbičke ani netušíš, že existujú.

Syrius.
13-12-10, 18:11
Slap fííha, dúfam, že ti nezostali modriny na zadočku pako.

zabil :D

hopik
13-12-10, 19:22
foxiku já si dřív myslel že jsi normální.. a neřekl bych do tebe, že se přidáš zrovna k jurobovi, a stane se z tebe takovej ratard.. a jsi trapnej :)

Jur0b
13-12-10, 22:45
Ti sy retardér. Má cenu tu vysvetľovať, že napr. podľa mňa si trápny ty? Nemá! Pretože každý sa na humor díva z iného pohľadu! Prečo tučníš do štýlu iných, keď my netučníme do tvojho? Má cenu Ti tu vysvetľovať niečo, čo pochopí 4 ročné dieťa, keď mu to povieme jeho slovami? Nemá! Pretože si zaslepený hovnovskými ,,faktami", ktoré si si vytvoril sledovaním vzorov a nikdy ich nezmeníš a nemáš poňatie o tom, čo je rozličný spôsob užívania sa života! Načo má niekto nasilu pužívať český opotrebovaný gay humor, keď ho to nebaví? A ak je problém v tom, že týmto štýlom niekto uráža niekoho iného, tak schválne to určite není. To je ako keď niekto s tvojím gay humorom povie, že ,,Jurob je cheater :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D" Tak ale ja za to nedám BAN, že ma urazilo aké je to strášne trápne z môjho pohľadú a že to môžem brať ako urážku, a vieš prečo to tu píšem? Zvedavosť ako moc dokáže byť materiálne zameraný človek hlúpyw0w~. Že Ťa to nezaujíma? Sám sy sa nezaujímaš...

hopik
13-12-10, 22:46
asi si nepobral že to nebylo na tebe? :)

Jur0b
13-12-10, 22:52
a Charon, ty sa zabiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, jžš aaaaaaaaaaaaa!!!!!!!! TY SI TAKÝ KOKOT, BOŽEEEEEEEEEEEEEEE!!!! AAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!! Prečo tu riešiš dôvod založenia, ty retard spičený, hlúpy? Admin nemá čo bezdôvodne slapovať, buzerant skurvený! Môžno preto, že zneužíva práva? Napríklad????? JOOOJ! ÚPLNÝ DEBIL SI! A ABY SOM TO OKORENIL TVOJÍM HUMOROM, TAK DEBIL NIESI, LEBO TO BY SOM URAZIL VŠETKÝCH DEBILOV AKO JE HOPIK, KARLOS A LARODAR, ONI ASPOŇ NECHÁPU A MELU HOVNÁ, KTORÉ DÁVAJÚ ZMYSEL DAKDE ĎALEKO OD POINTY, ALE TY TU SEREŠ HOVNA DAKDE ZO 6. DIMENZIE, KTORÉ NEDÁVAJÚ ZMYSEL!!!!!

Jur0b
13-12-10, 22:54
Hopik, ja som nepísal, že to je na mňa, ja som proste prejavil svoj názor, ale ty si si to domyslel z 1. dojmu, vyzerá to tak, že som si myslel, že to je na mňa, tak to je na mňa! Nemá cenu s tým niečo robiť. Pretože som sa štýlom písania teraz prezradil a už sa to nedá zmeniť................

Charon35
13-12-10, 23:22
1. "Admin eXoOoOooOoOoOoOOo ma bezdôvodne slapoval dneska o 21:10 na classicu. Urob mu niečo." - urob mu niečo lebo sa rozplačem. Takým štýlom to bolo napísané. A pozri si ďalšie posty potom. Takto sťažnosť na Admina NEMÁ vyzerať a keď si taký inteligentný akým sa robíš, tak si to mal pochopiť! Preto som napísal, že tam chýbalo len "fňuQQ" a preto som sa aj pýtal, načo to vlastne zakladal (keď nevie ako to má vyzerať). Už vieš prečo som to spomenul, alebo ma zase "odpáliš" niečím veľmi "štýlovým"?!
Navyše eXoOoO sa vyjadril: "Stažujes sa preto lebo som ta slapoval koli VNT alebo koli tomu, že som ti pokazil skóre ty rankar?"
Foxik: "Skap!"
"Ukážkové" jednanie naozaj!

Juro: "ONI ASPOŇ NECHÁPU A MELU HOVNÁ, KTORÉ DÁVAJÚ ZMYSEL DAKDE ĎALEKO OD POINTY, ALE TY TU SEREŠ HOVNA DAKDE ZO 6. DIMENZIE, KTORÉ NEDÁVAJÚ ZMYSEL!!!!!" - že to ty nechápeš s tvojím tupím detským mozgom neznamená, že to nedáva zmysel. Neviem kto tu spamuje s kravinami úplne OffTopic v každom topicu, že blbeček!!!

Tak nabudúce rozmýšľaj skôr ako niečo napíšeš! Nebudem ti tu stále vysvetlovať veci len kvôli tomu, že si zastávaš tvojho posteľového partnera.

Jur0b
14-12-10, 08:25
Kde máš napísané ako má vyzerať sťažnosť, gayu? To urob mu niečo bolo myslené zo srandy, to tvoje trápne fňuQqQqQ som pochopil, ale nemusíš furt ukazovať aký si strašne vtipný, keď to netreba. Z tejto sťažnosti sa dá zistiť to potrebné, tak nwm čo Ti na tom vadí, tučiman! Není treba tam písať post na 40 riadkov, pokiaľ nechce debilovi niečo vysvetliť. A o to mu nešlo.

Maly Buu
14-12-10, 12:01
aha Juro nemuze chudak pribrat, proto si resi tucny komplexy .. jinak tytyty :D

foxik
14-12-10, 15:39
1. "Admin eXoOoOooOoOoOoOOo ma bezdôvodne slapoval dneska o 21:10 na classicu. Urob mu niečo." - urob mu niečo lebo sa rozplačem. Takým štýlom to bolo napísané. A pozri si ďalšie posty potom. Takto sťažnosť na Admina NEMÁ vyzerať a keď si taký inteligentný akým sa robíš, tak si to mal pochopiť! Preto som napísal, že tam chýbalo len "fňuQQ" a preto som sa aj pýtal, načo to vlastne zakladal (keď nevie ako to má vyzerať). Už vieš prečo som to spomenul, alebo ma zase "odpáliš" niečím veľmi "štýlovým"?!
Navyše eXoOoO sa vyjadril: "Stažujes sa preto lebo som ta slapoval koli VNT alebo koli tomu, že som ti pokazil skóre ty rankar?"
Foxik: "Skap!"
"Ukážkové" jednanie naozaj!

Juro: "ONI ASPOŇ NECHÁPU A MELU HOVNÁ, KTORÉ DÁVAJÚ ZMYSEL DAKDE ĎALEKO OD POINTY, ALE TY TU SEREŠ HOVNA DAKDE ZO 6. DIMENZIE, KTORÉ NEDÁVAJÚ ZMYSEL!!!!!" - že to ty nechápeš s tvojím tupím detským mozgom neznamená, že to nedáva zmysel. Neviem kto tu spamuje s kravinami úplne OffTopic v každom topicu, že blbeček!!!

Tak nabudúce rozmýšľaj skôr ako niečo napíšeš! Nebudem ti tu stále vysvetlovať veci len kvôli tomu, že si zastávaš tvojho posteľového partnera.

Už nepíš keď sa ťa to netýka do piče. A čo že som s ním bol na VNT? Povie mi že vyhoď ma na skalu ja ne ja som tam skočil a bíf moje krásne zelené drahé AWM stratím kvôli gaYoVi.