PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unban - kotel



Kal-Ell
20-01-14, 16:48
zdravim,chtěl bych požádat o unban zde je výpis z konzole ↓↓


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 50131)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: ' Trawka Hack(5)'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): Kal-Ell - Proc jsem nejlepsi?
[AMXBANS] Tvuj nick: Kal-Ell
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:22613242
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:22613242
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 109.72.12.39
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 109.72.12.39
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: [ANTICHEAT]
[AMXBANS] Server: csko.cz | Hide & Seek c21 (c21_yellow)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================

chtěl bych se zeptat jak je možné,že ten váš anticheat mi dá ban za nějakou kravinu Trawka po stlačení ALT,když na ALT mam duck? :) bylo to už delší dobu,to je jedno,ale zabanovalo mi to steam :)
klidně si projeďte mou steam ID žádné bany za cheaty, navíc sem dělal na HNS asi rok admina na jednom nejmenovaném portálu,kde sem dohlížel asi na 10 serverů..Kvůli reklamě nebudu zvěřejňovat,pokud budete chtít napíšu PM abyste si to ověřili :)

Věřím,že to prozkoumáte a pokud máte nějaké demo k dispozici rád bych se na něj podíval,
děkuji za pochopení a prozkoumání.S přáním hezkého dne Kal-Ell

Despe
20-01-14, 16:54
No, jak si psal ban dal Ach a je minimální šance že se splete, jen, nevím jak je to u tebe ale já mám duck na ctrl.. :/ Bohužel na hns serverech hltv není, takže pochybuji že bude mít někdo demo.

E: Ub může dát jen Kotel, jen proč sis přišel pro Ub až po měsíci?

hofy
20-01-14, 17:38
Po roce bych mu šanci dal, dostali ji i jiní, kteří dostali ban od ac, takže proč ne.

Kal-Ell
20-01-14, 17:39
v pořádku chápu,mam to na ALTu protože mam několik configů co si přepínám co jsem si dělal na knife,AIM,HNS atd...pro Unban sem si přišel,protože sem nehrál pak už vubec HNS a přesedlal jsem na jiný mod takže mě to netrápilo,ale tam kde teď hraju neni zase jeden mod co chci zkusit tady -> Superhero :) a proto žádám až teď.A nedocvaklo mi to,že tady mam ban :) v pořádku jestli nebude demo a ban mi zůstane nedá se s tim nic dělat no,chápu vaše pravidla a serveru tudýš si myslím,že pokud nebude demo,ban mi necháte.Jen sem se chtěl optat a viděl demo zda-li bude k stále dispozici a na vyjádření si počkám.Věřím že se rozhodnete správně a předem vaše rozhodnutí akceptuji ať bude jakékoliv.Pravidla jsou od toho aby se neporušovala.

Mr.Hol
20-01-14, 21:46
Po roce bych mu šanci dal, dostali ji i jiní, kteří dostali ban od ac, takže proč ne.

Ano to je pravda. A taky je pravda ze sem byl proti. Na druhou stranu, kdyz tu sanci oni dostali, bylo by "nefer" v tomto pripade postupovat jinak...

Kotel
25-01-14, 11:05
Cheat nereaguje na zadne prikazy od hrace, jenom zjisti, jestli mas cheat zapnuty nebo ne, coz by mel udelat par sekund po pripojeni. Takze te spis cheknul v momente, kdy jsi zmackl alt.
Ban jsem zrusil. Nastavim ban od anticheatu rovnou na rok.