PDA

Zobrazit normální verzi : Unban/wh/gg



luboskojuhas
20-01-14, 17:19
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 93989)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): *DR.*[*.P$yCho0.*]
[AMXBANS] Tvuj nick: *DR.*[*.P$yCho0.*]
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:6745717
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:6745717
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 95.105.133.107
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.105.133.107
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Nekromancer
[AMXBANS] Server: csko.cz | GunGame (gg_fy_inferno)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak

WH som nemal ani mat nebudem ,admin mal asi zlý den.Shlédnite demo a prosím o UB. Ďakujem

Nekromancer
20-01-14, 17:45
Nějak mi nefunguje upload, proto jsem to musel uložit jinam.
http://leteckaposta.cz/803474738

Krátké, ale dle mne zcela dostatečné.

luboskojuhas
20-01-14, 18:10
Ahoj nekro,máš pravdu. su tam situacie ktoré by sa dali posudiť ako WH.Ale když hráš GG nejaké tie roky,tak vieš že strielať spoza každého rohu sa má :) Necháme posudiť na vyšších adminov.. Na portáli hrám cez 2 roky,a cheater niesom. :) Dík za demo.

matis
20-01-14, 18:11
je tam

Nekromancer
20-01-14, 18:26
Hele to je náhoda, já taky už GG nějakou dobu hraji. Nicméně zcela jasně sleduješ hráče.

A co podle tebe znamená vyšší admin? Já mám skoro dva metry, to mi přijde dostatečné.

luboskojuhas
20-01-14, 19:01
Nekro,ja mám taky skoro dva metre.. ale ja som mal na mysli niekoho kto to môže odbanovať.. ja fakt nič nemám.. Sledujem ? Mne to skôr príde ako chodenie po mapke a behanie za každý roh.. chcem verdikt.. :)

Nekromancer
20-01-14, 19:07
Kdo to může odbanovat? Já. Ale jen pokud se najde dost adminů, kteří budou přesvědčeni, že ten ban byl neprávem.

Verdikt? Zatím jsme se vyjádřili dva, oba s tím, že WH máš.

Mr.Hol
20-01-14, 21:50
Tady to chodi tak, ze si sou vsichni admini rovni, mozna Bezdacek je trosku niz, ale to se nepocita, protoze ma krasne modre oci!
A k tema tu: Ma ho tam!

Ales
21-01-14, 00:08
.Ale když hráš GG nejaké tie roky,tak vieš že strielať spoza každého rohu sa má :)
Ty jsi opravdu střílel zpoza každého rohu, aspoň v něčem jsi nekecal :wink:



WH som nemal ani mat nebudem ,admin mal asi zlý den.Shlédnite demo a prosím o UB. Ďakujem
Tady s tímhle už ti ale nevěřím :bruce_h4h: ...každopádně tady už WH mít nebudeš :thumbup::bye:

luboskojuhas
21-01-14, 21:12
s vami to dalej nejde.. peniazmi nesetrim.je moznost kupit ub? Alebo nieco? Keby niesom verny hrac tak sa vyjebem na portal najdem druhy..

Mr.Hol
21-01-14, 21:37
Jop UB jde koupit - stoji pouhych cca 300Kc a jmenuje se "Original 1.6 - steam". (UB na NS samozrejme nedostanes, ale budes moct hrat na tomto portale a my vsichni uvidime ze si verny hrac a ze si se polepsil)

Nekromancer
21-01-14, 22:32
Ale nemysli si, že ti to bude stále procházet, jak tě chytneme ještě jednou, tak další šanci už mít nebudeš.

luboskojuhas
22-01-14, 06:54
Mozte LOCK. Mam steam.. kto chce videt ci som verny hrac : steamacc: lubosi100

Ak mi niekto ide nieco hovorit o vernosti,nech sa pozre kolko som tu na tomto portali.Som tu dlhsie ako admini ktory mi tu rozpravaju o vernosti.L0L

Nekromancer
22-01-14, 08:15
Uvědomuješ si vůbec, že věrnost není ten problém? Poctivost je.
Přijde mi, jako že nějak zapomínáš na ten detail, že jsi byl jako cheater odhalen.