PDA

Zobrazit normální verzi : Anketa : Assisty



FreshPlayer
21-01-14, 15:20
Ahoj mám tu další nápad, můj nápad je na vytvoření na furien serverech assisty jelikož asi každýho naštve že mu někdo vyžere kill tak by se mohlo udělat že za assist by každý dostal polovinu bodů z toho co dostal ten kdo dal kill. Předem děkuji za odpověd :).

FreshPlayer

Del!k98
21-01-14, 15:24
No zo skusenosťi viem,že vetšinou dostanu 2-5 bodu za frag ... Nevim,nevim ale pomuže ti 1 bod když ti nekdo čorkne ?

FreshPlayer
21-01-14, 15:26
Nepomůže ale přeci jen když někdy se hodí i jeden bod :)

ViRPo
22-01-14, 02:30
A ja som za zrusenie ranku...

-nezodpoveda skillu hraca
-vsetci placu, ked zomru
-ovela viac sa kempi odkedy bol rank zavedeny
-place sa za vyzratia

Rail
22-01-14, 03:12
A ja som za zrusenie ranku...

-nezodpoveda skillu hraca
-vsetci placu, ked zomru
-ovela viac sa kempi odkedy bol rank zavedeny
-place sa za vyzratia
Pro.

Del!k98
22-01-14, 14:18
A ja som za zrusenie ranku...

-nezodpoveda skillu hraca
-vsetci placu, ked zomru
-ovela viac sa kempi odkedy bol rank zavedeny
-place sa za vyzratia
No nevim nevim, kempeni tam bolo a vždy bude ... niektory maju rank taky ako skill...

B@Ryk
22-01-14, 23:51
Ahoj mám tu další nápad, můj nápad je na vytvoření na furien serverech assisty jelikož asi každýho naštve že mu někdo vyžere kill tak by se mohlo udělat že za assist by každý dostal polovinu bodů z toho co dostal ten kdo dal kill. Předem děkuji za odpověd :).

FreshPlayer
Zbytočné

halelujah
24-01-14, 19:26
No nevim nevim, kempeni tam bolo a vždy bude ... niektory maju rank taky ako skill... To by bolo treba ten rank trochu aj upraviť :) Lebo prakticky hráč sa iba schová dá za kolo 3 killy bez smrti a ďalej potom to už je len o tom kto koľko kempil a hral ako sviňa.

Tatarka
29-01-14, 17:16
Všetci žebrenili že tam rank neni. Teraz ked tam je tak zase ho chcete preč nechapem vás o.O