PDA

Zobrazit normální verzi : bezdůvodné kickování



GNHP23
22-01-14, 12:36
ahoj...jeden z vašich adminů mě pořád dokola bezdůvodně kickuje...jako důvod uvedl me jméno (*!GOOD NIGHT WHITE PRIDE!*VIP*) že údajně diskriminuje jistou rasu-což sem nepochopil páč v tom není ani špetka rasismu či něčeho podoného BA NAOPAK!!!! takže bych byl vděčnej kdyby ste s tím mohli něco udělat páč si kupuju VIP a myslím si že ze mě nemůžete jen tak dělat debila bezdůvodně!předem děkuji za kladné vyřešení nesmyslného problému v co nejbližšší době...s pozdravem GOOD NIGHT WHITE PRIDE!

Eso./digl
22-01-14, 15:23
Strana good night white pride je antifasisticke hnutie zalozene v Nemecku ktore bojuje proti neonacismu, rasismu a diskriminacii. Neviem preco ta za tento nick niekto kickuje.

tyger103
22-01-14, 17:13
Podle mě je to o neinformovanosti,ne každý ví,že je to antifašistické hnutí,admin si mohl přeložit jen "white pride" a už to viděl rasistické.
btw. Dneska jsem se dozvěděl,jakej jsem neonacista,když poslouchám Sons of bohemia,možná o nich bude reportáž v TV Hovna a obrovské množství ovcí pohltí tu dezinformaci...výsměch

matis
22-01-14, 17:23
Ja zase neviem pochopit, ako si niekto normalny da taky nick...

Toy
22-01-14, 17:27
Ja zase neviem pochopit, ako si niekto normalny da taky nick...


Co ti na tom příjde nenormálního ? však ten nick není ničím nevhodný, jen ním vyjadřuje "životní" postoj vůči věcem, který mu vaděj, spíš naopak, uplně to schvaluju, že někdo aktivně bojuje proti náckům ( tím však nemyslím to, že si dá GNWP jako nick na csku)

matis
22-01-14, 17:30
Co ti na tom příjde nenormálního ? však ten nick není ničím nevhodný, jen ním vyjadřuje "životní" postoj vůči věcem, který mu vaděj, spíš naopak, uplně to schvaluju, že někdo aktivně bojuje proti náckům ( tím však nemyslím to, že si dá GNWP jako nick na csku)

to ako keby som si dal na celo vytetovat "smrt nacistom"

tiez vlasne bojujem za spravnu vec, ale vyzeral by som ako idiot

samozrejme, ale s kickovanim nesuhlasim...

Toy
22-01-14, 17:33
to ako keby som si dal na celo vytetovat "smrt nacistom"

tiez vlasne bojujem za spravnu vec, ale vyzeral by som ako idiot

ale tak tu nikdo nemluví o nějákým tetování, jako mně je tahle "věc" vcelku pumpička, jen jsem chtěl říct, že za to, že propaguje správnou věc, která absolutně ničím nenarušuje mravy, si nezasloužil ty kicky, ale asi bylo důsledkem neznalosti prostě no, stane se . . to máš stejný, jako když někdo řekne, že je skinhead, taky ho 99,9 % lidí bude považovat za nácka :happy:


E Aviatiku, já to vím, že je to proti nasili, ale zase nasilím, ale kdyžuž násilí, tak se ho dopouštět radši na nazi, než na afa

matis
22-01-14, 17:36
ale tak tu nikdo nemluví o nějákým tetování, jako mně je tahle "věc" vcelku pumpička, jen jsem chtěl říct, že za to, že propaguje správnou věc, která absolutně ničím nenarušuje mravy, si nezasloužil ty kicky, ale asi bylo důsledkem neznalosti prostě no, to máš stejný, jako když někdo řekne, že je skkinhead, taky ho 99,9 % lidí bude považovat za nácka :happy:

Ano s tym suhlasim, ento nick neporusuje pravidla a preto nevidim dovod kicku

GNHP23
22-01-14, 17:52
prosím vás neřeste můj nick je mi jedno kdo co uznává ale já s rasismem a se vším co je s ním spojené odsuzuji a proto taky mám ten nick...dotyčnej co mě kickuje ví velice dobře co to znamemá ale nejspíš je zastáncem tá opačné strany-rasistů apod. což mu brat nemůžu páč je to jeho rozhodnutí i když celkem hloupé ale to nemění nic natom že nemá právo mě pořád kickovat nebo mě to jméno měnit...s tímto jménem tu hraji už asi 3 roky (cca) a nikdy s tím problém nebyl...

Eso./digl
22-01-14, 18:12
Skor si myslim ze si to proste admin splietol z good night left side. Pochybujem ze mame v tyme nejakeho nacka co by ta umyselne kickoval :D

matis
22-01-14, 18:14
No ale ved napis nick kto ta kickoval....

Eso./digl
22-01-14, 18:41
Je zname ze v tejto skupine sa nachadza aj pocetna skupina "fetakov" len zial jedna skupina je da sa povedat zakazana a druha nie.

Kotel
22-01-14, 19:44
Podle admina, co ti dával ban, je proti zákonu i snaha o utlačování rasistů, takže si musíš dát jiný nick.

GNHP23
24-01-14, 15:38
nespletl...několikrát sem mu psal (kdyby náhodu nevěděl) že to je protirasistický...

GNHP23
24-01-14, 15:42
já jen podotknu že nejsem "tupá hlava" a radikál jako náckové...nikdy nic neřeším násilím-nikdy!!!!! a jako hrdina se taky neítím :D to že nemám rád rasismus neznamená že sem ňákej radikál...

GNHP23
24-01-14, 15:43
nevím...vždycky se přihlásil kickl mě a hned se vypl než sem se vrátil zpět do hry a pořád dokola...

tyger103
25-01-14, 15:26
Používej "edit" prosím.
Jinak je absurdní za tohle někoho kickovat,hlavně že si ještě nenapsal kdo tě kickuje...

hofy
25-01-14, 15:28
Co ti to přesně napíše, když dostaneš kick? Asi by bylo nejlepší podívat se do server logu, jestli je to vůbec kick od admina a případně od kterého.

Beat
25-01-14, 15:50
STEAM_0:1:1330896 77.240.97.42 Ahoj,mam te rad (PRAETORIAN)

Od neho dostávaš kicky? Lebo podľa chatlogu bol len jeden admin na serveri keď si dostával kick.

Kotel
25-01-14, 16:16
Je to on a pracoval ve státní sféře, takže ví, že to má např. špatný vliv na děti a utlačování skupiny, která utlačuje jiné skupiny je také protiprávní.