PDA

Zobrazit normální verzi : Permanentní ban neprávem



rid3r
22-01-14, 15:12
Zdravím. Dnes jsem dostal PERMANENT ban za "PRÝ" WALLHACK. Můžu přitom však potvrdit že jsem nikdy žádný wallhack nepoužíval ani na classic serverů a už vůbec ne na DEATHRUNU jelikož na tomto serveru hraji neustále. Můžete mi prosím podat nějaký důvod? Vysvětlení ? Já si tam pořídil VIP. Výhradně navíc používám pouze svůj nick 3xo ! Ale vím 100% že jsem žádný WH nepoužil !!! Prosím o vyřešení !!! Včera 21.1 2014 mi ještě vše normálně jelo a byl jsem připojen "POUZE" na serveru DEATHRUN !


[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 93162)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): [*Profi*] im caada ___________
[AMXBANS] Tvuj nick: sExo.' | d( ^ 3x0 ^ )b
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:1513925150
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1466816614
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 81.200.48.57
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 81.200.48.57
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Eso.
[AMXBANS] Server: csko.cz | Fy (fy_buzzkill)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen

Zoyer
22-01-14, 15:15
http://csko.cz/forum/showthread.php?18942-Sd%EDlen%E1-IP

rid3r
22-01-14, 15:17
ještě bych chtěl dodat že tyto nicky jsem nikdy nepoužil ! Já nechci pykat za někoho cizího !!!!!!!!!!!!!!!!!
a zakládat si STEAM !!

Máte ban na tomto portálu !
Datum Hráč Admin Důvod Délka
11-01-2014 - 19:27 [*Profi*] im caada ___________ Eso. Wallhack Trvalý
26-08-2013 - 13:27 DoLi kaufly Wallhack Trvalý

Eso./digl
22-01-14, 15:18
Ahoj, precitaj si ten clanok ci ti tu dal Zoyer. Mas zdielanu IP s cheatrom takze si budes muset kupit original hru cs 1.6 aby si sa mohol este niekedy pripojit.

rid3r
22-01-14, 15:23
Ale jaktože mam sdílenou adresu s cheatrem to mi laskavě vysvětli já nechci vrážet peníze do steamu za nějakýho šmejda kterej cheatoval ! Poctivě jsem hrál deathrun hrál jsem tam každej den pro zábavu koupil jsem si VIP a teď kvůli nějakýmu šmejdovi mám přijít o hru ? No nezlob se ale toto řešení teda nepovažuju za úspěšně dořešené ! A nejlíbí se mi takový přístup

Eso./digl
22-01-14, 15:25
Pozri, inu moznost nemas. Ja som mal tiez zdielanu IP tak som si tu oroginalku proste kupil :) Mas dve moznosti, bud si ju kupis alebo nie.

rid3r
22-01-14, 15:33
jen říkám že toto je nefér vůči poctivým hráčům !!!! Myslím že byste měli vyměnit adminy !!!! neřeknu ban na pár dní,týdnů to bych překousl ale dostat PERMANENT za nic a ještě mi admin řekne kup si steam tak to už fakt nejde do hlavy !

Eso./digl
22-01-14, 15:36
Ty asi nechapes. Ten ban si nedostal ty ale nejaky iny hrac zo Slovenska ci Ceska ktory ma rovnaku IP ako ty! Za druhe nezabudaj ze ty nie si poctivy hrac lebo si si cs 1.6 nekupil ale stiahol nacierno.

rid3r
22-01-14, 15:48
to mi stačí k tomu aby hráči věděli proč tady nehrát

Mr.Hol
22-01-14, 16:11
LOCK this shit... kdo nema v hlave mozek aby pochopil takovou lehkou vec jako je sdilena IP ten tu fakt nema co delat...

rid3r
22-01-14, 17:11
Já mám v hlavě mozek jen prostě je toto demence ! Odsírat si to s jiným debilem co cheatuje a vy mi tu pak začnete kecat že si mám pořídit steam ! Takhle to budete dělat se všema kurva ? No jestli to takhle funguje tak to přijdete o dost hráčů
Sdílená IP myslíš že nevím co to je ? lol tak proč tomu kreténovi musíte zabanovávat IP ?

matis
22-01-14, 17:20
Já mám v hlavě mozek jen prostě je toto demence ! Odsírat si to s jiným debilem co cheatuje a vy mi tu pak začnete kecat že si mám pořídit steam ! Takhle to budete dělat se všema kurva ? No jestli to takhle funguje tak to přijdete o dost hráčů

zial vidno, ze si nechapavy, nas to mrzi, ze si kvoli jednemu cheaterovi nezahraje viacej hracov, ale zial toto je dan za kradnutu verziu a zato my uz nemozeme...ak nemas 2 eura na originalku, tak si skus pockat na nejaku sutaz ...

Mr.Hol
22-01-14, 17:22
a co mu mame zabanovat? Pokojicek aby do neho nemel pristup a nemohl hrat? Zatim neni lepsi zpusob JAK tohle vyresit - pokud na ten zpusob prijdes smeknu a urcite si ziskas respekt lidi co do toho vidi...