PDA

Zobrazit normální verzi : První a poslední reakce



Grakon2702
22-01-14, 15:19
Zdravím, dříve tady bylo pravidlo, že při poslední reakci smí zabíjet pouze simon (teď to platí i pro první). Mohu se zeptat na co tady tohleto pravidlo vůbec je? Přece když to někdo z CT sleduje, tak je mu snad jasné, kdo má být zabit stejně jako simonovi. Včera se mi stalo, že simon pak po poslední reakci nebyl schopný zabít vězně, který se snažil utéct a vzheledm k tomu, že jsem tu dlouho nehrál a myslel jsem si, že stále platí starší znění pravidla, že zákaz zabíjení platí pouze pro poslední, tak jsem ho zabil. Kubelas mi pak vysvětlil, že ta pravidla jsou změněna na fórku (mimochodem zase nechápu, proč jsou ta pravidla na fórku, proč ne normálně ve hře, scrollovat mi jde normálně.). Takže to jsem se měl jako normálně dívat na vězně, který simonovi utíká do zbrojky a nic nezrobit. To mi příjde nahlavu. To už raději poruším to pravidlo a doopravdy ho zabiju než abych riskoval úplně zbytečnou vzpouru.

ImGustak
22-01-14, 16:29
Hele já to beru asi nějak takhle .. : Pokuď simon sleduje kdo byl poslední/první a ví koho zabít tak se pak objeví nějaký "inteligent" co to viděl špatně a zabije ho .. asi z toho důvodu. A teď k té kubelasovo reakci: Pokuď dal simon poslední reakci a ten daný vězeň začal utíkat tak to beru jako utěk a tudíž ho mohou ostatní CT zabít. Takhle to beru já, ale jak vidím tak někteří to zas vidí uplně jinak ..
E: :D Pomalý

Burton
22-01-14, 16:32
Pravidlo je tam kvôli tomu aby sa nestávalo to že pri reakciách umrie viac ako jeden človek. Nejaké nadržané dieťa si nevšimne posledného a zabije omylom niekoho iného.
K tvojej situácii by som povedal len to že ak simon dával reakcie, väzni museli byť niekde nastúpení ( zadná stena v boxe, čiara a pod.) - tam sa dostali na základe simonovho príkazu, a keď ten hráč odišiel/začal utekať - mal si ho právo zabiť za porušovanie príkazov :)

E: blee gustak :D

Grakon2702
22-01-14, 18:44
Jestli se tohle pravidlo udělalo jenom kvůli tomu, aby se náhodou nedal FK někomu jinému, tak by se celkem hodilo to pravidlo upravit. Vždyť když simon po někom střílí a ten někdo utíká, je snad už hned jasné, kdo tu reakci ,,nesplnil". Ale jinak Burton našel dobrou ,,výmluvu" (nebo jak to teď nazvat). Když tedy ten dotyčný začne utíkat tak ho automaticky mohu zabít i já, protože porušil simonovo pravidlo setrvání na určitém místě. V tom případě se zase může to pravidlo úplně zrušit, protože z 90% vězní ví, že jde právě o ně a hned začnou utíkat. Každopádně už vím co propříště řeknu, když někdo bude utíkat a pan Kubelas nebude mít VD cheche :P :D.

IKEA
22-01-14, 19:07
Nechci o tom zakládat další tread či jak se to slovo píše.

Mám dotaz, je situace kdy je někdo simon, a řekne : simon říká, zahrajeme si na simona (tzn. simon se nehraje)(bez toho, aby řekl, že pustí klávesnici)
Řekne: simon říká, běžte do boxu.
Pak zabije Tčka v boxe a je to prý MFK, je to pravda? Popřípadě nějaké odůvodnění (logické)
Dík

Gregyy
22-01-14, 19:12
Když řekne simon říká zahrajem si na simona a neřekně předtím, ani potom pusťte klávesnice, tak se nehraje nic a vězni si můžou dělat co chtějí, a když potom řekne simon říká, běžte do boxu, tak podle mě si pořád můžou dělat co chtějí, ale zase na druhou stranu, když zabije lidi v boxu, podle mě to MFK není, protože oni si sice můžou dělat co chtějí, ale ne poslouchat příkazy simon říká..je FK, když tě zabije, že utíkáš pryč, ale ne, když si v boxu.
Alespoň myslím, že tak by to mělo být

Toy
22-01-14, 19:17
tak jak píše Greggy, s tím, že i když jde do boxu tak je to Fk, protože vězni nemají žadné příkazy, můžou jít kam chtějí, samozřejme mimo Ct zonu

Gregyy
22-01-14, 19:22
S tím zabitím v boxu si nejsem jistý no, na jednu stranu si můžou dělat co chtějí, ale na druhou stranu když uposlechnou příkaz, simon říká jděte do boxu tak by je teoreticky mohl zabít no.
Ale v drtivě většině případů se tohle děje u lidí, co ze simonováním moc velké zkušenosti nemají a skoro vždy to končí HVD.
Většina řekne pusťte klávesnici hned na začátku kola a když se do hry okolo simona (zahrajem si na simona a pod.) pustí někdo, kdo to nemá zažité, nebo kdo neví přesně o co jde, většinou to končí takhle.


E: Burton má stímhle pravdu no, v poslední době, když se hraje simon, tak (V drtivé většině) jen z důvodu zbavení se lidí, kteří se buď přeslechnou, nebo, že to neznají.
Jinak k těm vzpourám ono si v tomhle nevybereš, když je CTčko, co například fraguje všechno, co se dá tak je většinou vzpoura i v malém počtu lidí, protože je nedokáže nijak zabavit.
Já osobně moc lidí řeším většinou tak, že je rozdělím na víc atrakcí a beru je postupně po jedné atrakci.A taky se občas stane, že je CT team takový, že nedokáže uhlídat ani tech pár lidí v zavřeném boxu :D

Burton
22-01-14, 23:40
Osobne vidím problém v tom že z "hra na Simona" sa zmenila na spôsob ako vyfragovať polku T teamu. Ľudia to dávajú hneď na začiatku kola, len aby nachytali ľudí... fragy fragy fragy Keď som to už načal...Dávnejšie som písal aby sa pravidlá upravili, a obmedzilo sa zbytočné zabíjanie zo strany CT. Nehovorím len simonovy ale aj reakciách, a iných nachytávkach. Veď cez deň keď je plný server - dajme tomu je 20-22 teroristov, do boxu sa dostanú 18 lebo jeden sa omylom postavil, druhý si dovolil vyskočiť na lavičku, nasleduje náhoda -5, pár pokusov a prvú reakciu, potom pre istotu posledná a nakoniec sa ide v 8 ľuďoch hrať nejaká atrakcia... Nehovorím že to robia všetci ale vieme že tu je takých ľudí veľa.
Ešte prosím aby ste neargumentovali rečami tipu, tolľko Tčiek sa nedá ustrážiť. Keď má simon 5 CTčiek tak sa to dá zvládnuť, a keď nie, no tak dobrá vzbura, nemôže byť zlá vzbura :)

Airsoft
23-01-14, 18:13
S tím zabitím v boxu si nejsem jistý no, na jednu stranu si můžou dělat co chtějí, ale na druhou stranu když uposlechnou příkaz, simon říká jděte do boxu tak by je teoreticky mohl zabít no.
Ale v drtivě většině případů se tohle děje u lidí, co ze simonováním moc velké zkušenosti nemají a skoro vždy to končí HVD.
Většina řekne pusťte klávesnici hned na začátku kola a když se do hry okolo simona (zahrajem si na simona a pod.) pustí někdo, kdo to nemá zažité, nebo kdo neví přesně o co jde, většinou to končí takhle.


E: Burton má stímhle pravdu no, v poslední době, když se hraje simon, tak (V drtivé většině) jen z důvodu zbavení se lidí, kteří se buď přeslechnou, nebo, že to neznají.
Jinak k těm vzpourám ono si v tomhle nevybereš, když je CTčko, co například fraguje všechno, co se dá tak je většinou vzpoura i v malém počtu lidí, protože je nedokáže nijak zabavit.
Já osobně moc lidí řeším většinou tak, že je rozdělím na víc atrakcí a beru je postupně po jedné atrakci.A taky se občas stane, že je CT team takový, že nedokáže uhlídat ani tech pár lidí v zavřeném boxu :D
Neměli příkazy mohli si chodit kam chtěli,tudíž i zabloudit do boxu. A přes to už nejede vlak

Ikea: Konečně si dostal rozum,když jsem ti to já s jiřím na serveru vysvětlovali tak si nás poslal do pr... Musel vás tam prijít zmlátit jak jste byli neschopní. Na radu normálního hráče nedáte (i když tam má odehrané víc než vy),ale když tam přiběhne spels tak začnete šoupat nohama a držet hubu. Eště jste se tvářili jak frajeři...

IKEA
23-01-14, 19:44
Neměli příkazy mohli si chodit kam chtěli,tudíž i zabloudit do boxu. A přes to už nejede vlak

Ikea: Konečně si dostal rozum,když jsem ti to já s jiřím na serveru vysvětlovali tak si nás poslal do pr... Musel vás tam prijít zmlátit jak jste byli neschopní. Na radu normálního hráče nedáte (i když tam má odehrané víc než vy),ale když tam přiběhne spels tak začnete šoupat nohama a držet hubu. Eště jste se tvářili jak frajeři...

Hele, nevím, o co ti jde?
Tebe jsem v životě nikde neviděl, až párkrát na serveru, ale furt do mě jebeš. Já tě fakt potkal všudyvšeho tak 5 na serveru, ale ty mě hatuješ se mi zdá jen tak pro nic za nic, jen to co si o mě slyšel, tak sis udělal vlastní obrázek.
Nikoho jsem s tím do prdele neposlal, jiřího jsem se slušně zeptal, jak to s tím je, ale sám jsem si myslel svoje, to ale nemusíš brát jako že někoho posílám do prdele.
Pokud na začátku neřekne "puste klávesnici" tak je jasný, že si můžou jít kam chtějí, ale zároveň pokud ví, že to dotyčný simon nezná/neví, že pokud zabije ty v boxe tak bude MFK,tenkrát mi na to jiří řekl, že je to MFK, ale já na to měl svůj názor)
Nevím, jak tě napadlo "že jsme se tvářili jak frajeři", já jsem si prostě myslel opak, že si mohli jít kam chtějí a tím to hasne, ale ne za žádných okolností do boxu, tam je čeká smrt.
Byl jsem naštvaný, protože mi to přišlo nelogické dát jiřímu za pravdu, že je to MFK.

Airsoft
23-01-14, 20:08
Obrázek jsem si udělal sám,když jsem tě viděl nic víc nepotřebuju,vím co jsem dělal a za své argumenty se nehodlám omlouvat ani je měnit. Tvoje věta "ale furt se do mě jebeš", toto bylo podruhé co jsem na forů ale i na steamu,csku,teamspeku atd.. vypustil něco takového na "veřejnost".