PDA

Zobrazit normální verzi : Můj pernament ban



misoidek
24-01-14, 15:47
:clap::clap: Zdravím... Jelikož se na serveru objevil adminův nazánek a zároveň i cheater tak jsem ho párkrát zabil a on to hned naprášil adminovi a já dostal perma ban ... podezření na WH a aim bot jsou zbytečné ... WH nemám ale přiznám se že mi radil kamarád přes skype ikdyž se to nasmí .. ale přesto jsem necheatovel ;) tím chci požádat o unban a zároveň nahlásit admina, který mi tento ban neprávem udělil .. a to že občas dám headshot nějaké lamě jménem sakalo tak to ovšem není můj problém .. :)

baf
24-01-14, 15:50
dodej vypis ale razeni prez ts atd muze byt brano jako wh tudiz perma

Mr.Hol
24-01-14, 15:50
Admin ti ho dal pravem: Razeni pres skype ci TS apod. muze byt posouzeno jak WH.

Pokud podas zadost podle pravidel i s vypisem, urcite se tim dotycny admin bude zabyvat - postne sem demo a pokud na nem admini uvidim hru naznacujici WH, nikdo nebude resit jestli ste volali nebo nevolali...

E: okej bafe... se nezblazni abys nebyl prvni :D

misoidek
24-01-14, 15:54
dodej vypis ale razeni prez ts atd muze byt brano jako wh tudiz perma

jo za to se omlouvam a uz to nebudu dělat .. mohl bych prosím hrát dál ? :) klidně si mě sledujte ... chci vám dokázat že necheatuju...

misoidek
24-01-14, 16:00
jo to vim ... ale stačila by vystraha nebo cokoli ... jenomže mě nahlásil takovej idiot , kterej si umi sotva koupit zbraň ;)

Mr.Hol
24-01-14, 16:04
Cetls vubec co psal baf a ja? DODEJ VYPIS nebo se ti to zamkne a mozes jit akorat do riti...

baf
24-01-14, 16:04
to by mohl rict kazdy ale pockej si na banujiciho admina

Nekromancer
24-01-14, 18:06
klidně si mě sledujte ... chci vám dokázat že necheatuju...
Jistě, vyhradíme admina jen pro tebe, co bude připraven 24/7, že?

Podváděl jsi? Podváděl, sám jsi to přiznal.

Giussepe
24-01-14, 19:22
Jelikož píšeš, že tě nahlásil Sakalo, a nebyl jsi schopen dodat výpis, předpokládám, že to asi bude nejspíš toto hlášení:

http://csko.cz/forum/showthread.php?24300-Cheater-WAR3FT

Ač je na přiloženém demu pouze jeden čas, aimbot je naprosto evidentní, takže i kdybys tu nakrásně ukecal wallhack, tak ten aimbot neokecáš. Z čehož plyne jedna jediná věc. Jsi cheater! Ban oprávněný.

matis
26-01-14, 08:39
Ban opravneny...si cheater a tu si dohral

ziadost sa zamieta - lock