PDA

Zobrazit normální verzi : JB Mapy



Killer Bee
24-01-14, 19:22
Můžu dotaz proč jste smazali mapu jail_assault mapu kde není ani jedna chyba prostě perfektní mapa kterou hráči měli rádi a misto ni dali 3 nebo 4 mapy Forfun mapu jo je fajná hodně atrakcí palec hore ale ty ostatní mapy vůbec jsou hrozný např. abys otevřel cely tak musíš jit před boxem do nějake malé věži a otevřít cely jinak nejde nebo nevím jestli se to opravilo prostě poprosil bych vrátit Assault mapu a opravit chyby na těch nových mapach který jsou snad měsíc staré :D třeba jedna mapa vezmeš bombu jako to co pokládájí teroristi a vyhodíš a si neviditelný toto hodně hráču zneužívá když není žadný admin.

ZeMi7
24-01-14, 19:30
Mapa byla smazána kvůli problémům s autíčkem/bagrem a kvůli neuspokojícímu počtu atrakcí.

Kubelas
24-01-14, 19:36
Smazala se, protože tam bylo moc "MFK,MTK".. Ale můj názor je ten, že děti u CT nejsou schopní dát atrakce na super mapě.. :) Assault byla dobrá mapa 100% Lepší než např. crime.. Proč se třeba neodstraní crime?! Jsou tam 5 atrakce (abych byl přesnější fotbal, race, bazén, talent, kolotoč) +věž, kuchyňka, sklad, zbrojka, mučírna.. A na assaultu je věž, surf, škola, talent, probourávaní, hokej, židličky, jáma, bagr , bazén... Ale ta mapa se musí odstranit no :)


E: Neuspokojivé atrakce děláš si prdel?! OK navrhuji smazat mapu crime. Důvod? Nedostačující počet atrakcí.

Only_Lucker^^
24-01-14, 19:47
Mapa byla smazána kvůli problémům s autíčkem/bagrem a kvůli neuspokojícímu počtu atrakcí.

Dobře.. Takže tím pádem se budou mazat všechny mapy,na kterým je autíčko/skutr nebo něco,čím se dá přejet.. Protože tam jsou taky problémy..

Na assaultu bylo atrakcí dost,stačí jen vymyslet nové výzvy s atrakcema.. Neuspokojující počet atrakcí tím pádem nebyl,není a ani nebude ;)

vikernes
24-01-14, 19:56
Mapa se smazala protože moc děcek brečelo kvůli blbostem.

ZeMi7
24-01-14, 20:17
Luckerko...neřekl sem že sem byl pro smazani...

pouze sem zopakoval to, co se někde psalo, jako údajný důvod

IKEA
24-01-14, 20:59
Jsem pro vrácení této mapy.

ImGustak
24-01-14, 21:06
Opět tu řešíte sračky, které už jsou vyřešené .. zakládáš další thread.. toto už jednou řešil Eidam
E: pak zase na forku bude padat milion žádostí typu: On přejížděl při spartě .., On mě přejel bagrem , On bugnul bagr a zabil all v boxu .. Bagr.Bagr.Bagr.Bagr = stížnosti

IKEA
24-01-14, 21:07
Opět tu řešíte sračky, které už jsou vyřešené .. zakládáš další thread.. toto už jednou řešil Eidam

Ale nevyřešil.
Chci assault zpět.

E: jaký stížnosti? Co pusobím na tomto foru jsem si žádné stížnosti nevšiml?

Eidam
24-01-14, 22:56
Nijak jsem to neřešil, jen jsem chtěl znát názor ostatních a důvod smazání...

a podle toho, co k tomu napsal charon, je to vyřešený a se nic vracet nebude

"Takže rozmeňme si to na drobné.

Dobrá mapa? Je tu niekoľko iných, kde je 10 a vyše atrakcií na mape. Skúste votovať aj niečo iné, ako stále tie isté mapy dokola. Neviem na kerú onú si toľko adminov a hráčov dalo námahu, zakladalo vlákna a hľadalo nové mapy, keď votujete 6 máp dokola. A keď prišiel assault, tak jediné čo sa robilo bolo: rýchlo báger, do boxu, pustiť podlahu a zbytok doraziť bágrom alebo autom. (bugovať autá môžte aj inde a je to aspoň bezpečnejšie než na prťavom assaulte)
Atrakcie? Aké? Tá diera? Alebo náhoda? Surf, veža, prebúravanie, futbal je aj na všetkých ostatných. Skoro stále na assaulte nič iné nerobilo len riešili blbosti, lebo nič iné sa tam ani nedalo robiť. Žiadne nové atrakcie, Ct sa nedali ustrážiť, ak nerobili bordel Ct s bagrom, tak bolo VD, alebo HVD, kde zas nejaký troll zobral báger a zas sa len zrážali a furt stále dokola to isté FKFKFKFKFVDVDVDDVD peco ma yabil kktttkkktktt atď atď. Na žiadnu inú mapu nebolo ani toľko sťažností na fóre.
Takže mapa, ktorá má toľko záporov tu nemá čo robiť. Keby ste ju vedeli hrať normálne, tak kľudne, ale robila tu viac bordelu než úžitku."

Toreto
25-01-14, 07:35
Crime nechajte, to je klasika proste... Nešahať.

Leryx
25-01-14, 08:48
Co se assaultu týče můj názor jistě všichni znáte :3 Atrakcí tam bylo dost. Ono to není ani tak o tom, kolik je atrakcí, ale jak je simon dokáže dokáže využít. Ten bagr se dal využít i k jiným čelům a byla s ním sranda, ta hra alespoň na chvilku nebyla pouze o vraždění vězňů, ale dalo se tam zabavit i jinýma blbostma.
A co se týče Crimu tak argumenty dobré, ale Crime je zase hodně dobrej na vzpoury. Co se atrakcí týče tak třeba na Rehabu je jich hodně, ale zase se tam defakto nedá udělat vzpoura. Proto jsou nejlepší mapy typu Snow a Mountains, jelikož je tam hodně atrakcí a zároveň se dá utéct všemi směry a je ukryta spousta zbraní. Prostě Crime bych nechal, ale je pravda ohledně těch nových map, že každá má nějakou chybu a nehraji je moc rád.

Grakon2702
25-01-14, 08:56
Problém je lidech, ne v mapě.

Grakon2702
25-01-14, 11:09
Z celé budovy jdou ven pouze dva východy. Simon může klidně hned na začátku otevřít cely a říct vězňům ať někam jdou. Tyto dva východy se pak dají ustrážit. Jak říkám, je to o lidech, ne o mapě. Způsobů jak ji zahrát je spoustu, jenom vědět jak na to. Pokud je na serveru bordel, je to hlavně vina CT a simona, kteří to neví jak zahrát. Všechny důvody smazání mapy, které zde byly uvedeny, jsou jen obyčejné výmluvy.

Tupelko
25-01-14, 11:12
Tohle už se řešilo několikrát. lock