PDA

Zobrazit normální verzi : CS 1.6 Admin na Knife Serverech



HmmM
25-01-14, 15:46
Zdravím,

Velmi rád bych se stal Adminem na vašich Knife Serverech :)

Něco o mě?

1.) Je mi 15 let
2.) Pocházím z Českolipska v Libereckém kraji
3.) Studuji na Základní Škole v Zákupech
Z Counter Strike 1.6
1.) Můj Nickname ve hře je: HmmM
2.) Moje Steam ID: STEAM_0:1:78679672
3.) Moje IP: 90.180.42.245

Proč se chci stát Adminem?

Vaše servery jsou úžasné, ať už jde o Knife, Furien, GunGame a nebo další servery a hrozně rád na nich hraji. Bohužel, jako každé servery mají jeden velký problém a to jsou Cheateři, Hackeři.... Stručně řečeno lidé, kteří porušují pravidla... A to bych chtěl omezit na minimum. Mám mnoho zkušeností s podobnými problémy na Knife Serverech. Od obyčejných Vláčků a Bloků po SpeedHacky a KnifeBoty až po Knife Distance Hacky...
Jsem velice aktivní hráč. Counter Strike si s chutí zapnu i několikrát za den.
Stručně řečeno chtěl bych vám pomoci udržet na vašich serverech klid.
S Knife Modem mám dlouhodobé zkušenosti... Counter Strike hraji 7 let a z toho 6 let Knife... 2 roky jsem strávil hraním na Gamesites na serveru Knife 6, kde jsem měl i V.I.P a potom jsem přešel na Kotelnu, která mě zaujala a hraji na ní dodnes.
Bohužel jsem Counter Strike 1.6 hrál dlouhou dobu na Non-Steamu a až před měsícem jsem si koupil Steam, se kterým jsem měl ještě dost problémů.

Rád bych, kdybyste mé žádosti vyhověli. A pokud byste ji zamítli, prosím o informace o tom, co bych měl zlepšit.. :)
Za kladné vyřízení mého přihlášení předem děkuji.
S pozdravem HmmM

Swagrid
25-01-14, 15:56
Tohle by ti napsal každej, tak si alespoň huntnu post.
za prvé ..Není nábor
a za druhé.. tvoje aktivita je dost malá.. počkej až se otevře nábor a mezitím zkus zlepšit aktivitu a psát do hlášení.