PDA

Zobrazit normální verzi : sCrax - Unban - kotel



sCrax
25-01-14, 16:14
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 53533)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: ' Kyk Hack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): sCrax
[AMXBANS] Tvuj nick: sCrax^
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:46667105
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:46667105
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0): 95.103.204.177
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.40.99.104
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: [ANTICHEAT]
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================

Zdravím, týmto by som rád požiadal o unban ktorý som dostal neviem akým spôsobom. Po pár mesiacoch sa pripojím na môj steam že začnem znova hrávať na steame. Prehliadám si hry a vidím CS 1.6, tak som si povedal že si zájdem zahrať na HnS. Pripojím sa a zrazu ma to vyhodí že "Máš ban, skontroluj konzolu". Pozriem sa a mám ban za nejaký Kyk Hack alebo čo to je... Mám steam a neviem ako by som na neho ten hack dostal.. Rád by som si na vašom portály zahral cez môj steam. Takže to by bolo asi všetko. Vďaka za prečítanie.

matis
26-01-14, 08:35
Udělen 19-01-2013 - 09:47

no neviem o tom, ze by sa anticheat mylil....

sCrax
26-01-14, 09:58
Udělen 19-01-2013 - 09:47

no neviem o tom, ze by sa anticheat mylil....

Nič nie je bezchybné, keďže je na veľa mapách veľa bugov môže sa stať všeličo. Ešte k tomu že to bolo udelené pred rokom, vôbec neviem ako by som na steam dostal nejaké cheaty.., ktoré ani neviem ako sa volajú.

Kotel
26-01-14, 21:23
Je divne, ze o tom nevis, protoze ban jsi musel dostat primo na serveru. Kazdopadne je to rok, takze se ban muze zrusit.