PDA

Zobrazit normální verzi : proc ten ban'??



Unregistered
25-09-11, 19:21
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas 29 tydnu , 5 dnu , 7 hodin , 25 minut a 38 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu : ' Wallhack '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 0 ) : [KMT] : TomeK ( SK )
[AMXBANS] Tvuj nick : Jirin
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : VALVE_0 : 0 : 344592313
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 344592313
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 0 , 18 ) : 91.127.213.187
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 81.92.148.21
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : $vac!nar
[AMXBANS] Server : Kotelna - Fy | csko.cz ( fy_buzzkill )
ahoj ubec nevim zaco je a kort tak dlouhej dik za odpoved jirin

Svacinar
25-09-11, 19:26
Chytil si se. Čau.
http://csko.cz/dema/upload/dir/tomek2.dem

Luccy
25-09-11, 19:28
Ban je oprávněný a na to žes měl WH si pořádná nula. Takže unban nečekej :) SBOHEM !

ZEUS
25-09-11, 19:37
Lucinka je nějaká poslední dobou drsná :D :D :)

Luccy
25-09-11, 19:38
Zeusi to je upřímnost :)

Freiwyk
25-09-11, 22:05
@ZEUS : Lucca to dělá dobře .. je to varování pro každýho, kdo by chtěl cheatovat --> dostat ban --> postovat na fórum o unban. Každej si totiž přečte, jak to tu Lucca 'čistí' a hned si rozmyslí, jestli cheatovat ;-)

Unregistered
25-09-11, 23:41
ahoj nevym jak si prisla nato ze mam nejaky wh nebo co jsi to psala ale fakt ze zadnej kreten scitama nejsem ani nevim jak se tam davaj natoz jak se pouzivaj jako v mivh 20 fakt city nepotrebuju k zivotu to mozna nejaky mladi smradi tak mi vysvetli jak sem tam ten cit mohl mit kdyz ani sam nevym jak se tam dava kort kdyz tu hru hraju cc 3 tyden a to ze to neumim to je tim ze to neumim takze se ucim jako vi csichni kdyz jste zacinali tak me aspon reknete jak sem si tam mohl dat nejakej cit kdyz je neznam ??? a docela bych chtel srozumitelny a ne nejaky bludy jako tu se pisou

ZEUS
26-09-11, 00:00
ahoj nevym jak si prisla nato ze mam nejaky wh nebo co jsi to psala ale fakt ze zadnej kreten scitama nejsem ani nevim jak se tam davaj natoz jak se pouzivaj jako v mivh 20 fakt city nepotrebuju k zivotu to mozna nejaky mladi smradi tak mi vysvetli jak sem tam ten cit mohl mit kdyz ani sam nevym jak se tam dava kort kdyz tu hru hraju cc 3 tyden a to ze to neumim to je tim ze to neumim takze se ucim jako vi csichni kdyz jste zacinali tak me aspon reknete jak sem si tam mohl dat nejakej cit kdyz je neznam ??? a docela bych chtel srozumitelny a ne nejaky bludy jako tu se pisou

Celkem si mě pobavil :D Měl by ses vrátit do 5. třídy, ne-li ještě níž. napsat nevYm a ještě 2x v textu... snad normální člověk se učí anglicky nebo německy a ty napíšeš cheaty, ne ty napíšeš city... si máme přebrat jak ? nejsou city jako city :D "ucim jako vI" z takového malého odstavce dostáváš za 5 a dvacetkrát podtrženou.... Jinak demo usvědčující. Unban nebude.

Unregistered
26-09-11, 00:06
tak me to vysvetli kdyz to neznam tak me to vysvetli?! kdyz ses tak chytrej tak me pouc !!!stejne cod je lepsi tak zase raci se vratim ktomu kdyz tady nikdo neni schopnej to vysveetlit

AnnoyingGreg
26-09-11, 00:23
stejne cod je lepsi tak zase raci se vratim ktomu kdyz tady nikdo neni schopnej to vysveetlit

na COD už se anti „cit“ nevyvíjí?

Unregistered
26-09-11, 00:28
nevim ja je nepozivam a jako proc bych je pourival kdyz to hraju tak 3 hodky tydne cca a jeste ktomu vecer kdyz skoncim vpraci rozume a to je malokdy a ani jsem nevedel ze nejaky cheaty jsou na cod

Smile
26-09-11, 00:29
tak me to vysvetli kdyz to neznam tak me to vysvetli?! kdyz ses tak chytrej tak me pouc !!!stejne cod je lepsi tak zase raci se vratim ktomu kdyz tady nikdo neni schopnej to vysveetlit

Tak jo no, tak já ti to teda vysvětlím jednoduše. Jsi hlupák, místo toho, aby jsi jako dvacetiletej chlap přiznal chybu, jako dvanáctiletej smrad tu budeš lhát a přetvařovat se. Chytil jsi se na takzvanou halucinaci, to je nástroj adminů, který vidí jen oni a ti co mají wallhack (tvrdíš, že je ti dvacet, takže tohle si snad přeložíš) a vzhledem k tomu, že jsi do halucinace střílel a admin nejsi, zbývá už jen ten wallhack.


na COD už se anti „cit“ nevyvíjí?

+1

Unregistered
26-09-11, 00:35
to nevim ja jen vim ze mi na onrazovce nabehlo neco stiskni W pro zap siskni S pro vip astiskni R pro nastaveni tak sem zmackl W to me prislo ze to nic neudalo tak sem stiskl S a hned R ze se juknu na nastaveni a vlevo jak sou tyhlasky jakoby tam me neco nabehlo pod cislama tak jsem to skusil
skusim ti popsat co mi tam nabehlo


[admin] W on S off R nastaveni


tak mi prosim to vysvetli protoze tomu nevim ani hlavu ani patu ty aspon me to vysvetlis stebou seda bavit v poho

Unregistered
26-09-11, 00:38
jo a prosimte co je to WH??

Smile
26-09-11, 00:39
to nevim ja jen vim ze mi na onrazovce nabehlo neco stiskni W pro zap siskni S pro vip astiskni R pro nastaveni tak sem zmackl W to me prislo ze to nic neudalo tak sem stiskl S a hned R ze se juknu na nastaveni a vlevo jak sou tyhlasky jakoby tam me neco nabehlo pod cislama tak jsem to skusil
skusim ti popsat co mi tam nabehlo


[admin] W on S off R nastaveni


tak mi prosim to vysvetli protoze tomu nevim ani hlavu ani patu ty aspon me to vysvetlis stebou seda bavit v poho

Předpokládám, že máš VIP. Pokud si dobře pamatuju, tak tohle je nastavení toho ESP nebo jak se to jmenuje (takový ty čáry, co vidíš jakmile zemřeš a ukazujou ti, kde kdo je), ale to s tím nemá nic společnýho...


jo a prosimte co je to WH??
WH = WallHack = cheat -->Umožňuje ti vidět nepřátele skrz zdi.

Unregistered
26-09-11, 00:43
tak to se me neptej jako cary vydim kdyz me zabyjou ale o zadnym vip nevim sem to tu stahl na kotelne a nikde nic jsem si neaktyvoval a vysmetli me to WH a hlavne jak sem si to mel dat protoze jako ja sem rad ze vim jak se strili a td a to jen diky tomu zeme to ukazal kamos a tim koncim

AnnoyingGreg
26-09-11, 00:45
jo a prosimte co je to WH??

Buď jsi Xman, nebo cheater. Oba ale vidí stejně.


http://www.youtube.com/watch?v=4xqwAr7C_O8&feature=related

Smile
26-09-11, 00:46
Nějak se v tom ztrácím, takový věci by se neměly řešit v tak nekřesťanskou hodinu...Když nad tím tak přemýšlím...

[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : VALVE_0 : 0 : 344592313
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 344592313
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 0 , 18 ) : 91.127.213.187
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 81.92.148.21

Opět je jiná IP, nemohlo zase dojít k vygenerování stejného ID?

Unregistered
26-09-11, 00:47
jako tak pokut to chapu tak ja prez zed nevidim to je prvni vec a za druhy vym ze prez nektere zdi nebo rohy zdi muzu strilet ze tam kemmpej takze jako mi chces rict ze jen diky zviku mam byt citr ?? nebo jak ??

Unregistered
26-09-11, 00:50
hele ja fakt tomu moc nerozumim tady ale jediny co vym ze sem cit nemel dohral jsem mapu nacitala se mi nova sel jsem si zakourit a prisel jsem a na obrazovce bylo ze mam banlist tak proto sem pisu protoze ja o nicem nevym a jsem furt na samim ip ale v ban listu napsany nejsem me jmeno tak to prave nechapu

AnnoyingGreg
26-09-11, 00:53
Opět je jiná IP, nemohlo zase dojít k vygenerování stejného ID?

Těžko říct. Buď je tak dobrý herec, nebo vážně nemá šajna co je WH a je rád že si má po práci k čemu sednout. V tom prvním případě umři v bolestech, „citre“. V tom druhém je mi ho líto.

Unregistered
26-09-11, 00:55
¨pokut takhle vipada hra pritom HW tak to vim stoprocentne ze jsem to nemel at se semnou hada kdo chce zaprvi vim ze to nepouzivam a ani nevim jak to pouzivat a zadny mali panackove jse mi tam neukazovali

Unregistered
26-09-11, 00:57
dyt jo mej zeme prdel ja sem od rana do vecera v praci a kdyz ne v praci tak sem doma v garazi a tunim si auto a hraju hry jern kdyz se potrebuju odreagovat na chvili nebo kdyz nemuzu vnoci spat jinek ne

AnnoyingGreg
26-09-11, 00:58
¨pokut takhle vipada hra pritom HW tak to vim stoprocentne ze jsem to nemel at se semnou hada kdo chce zaprvi vim ze to nepouzivam a ani nevim jak to pouzivat a zadny mali panackove jse mi tam neukazovali

A ted mi někdo řekněte..jestli je tenhle člověk vůbec schopej nějakej funkční cheat dohledat? Možná mě jenom tim, kolik je hodin zmanipuloval. Ale podle mého je možná další oběť.

Unregistered
26-09-11, 01:02
hraju cod 4 a 6 po siti 4 tak 2 roky a 6 chvili a vzivote jsem nepouzil cit podle me je to nahovno protoze sty hri nic nemas naco ti je mit jednu hru dobre skore kdyz pak kazdej bude psat je tu citr dem jinam a pak nikdo stebou nebude chtit hrat konec koncu na cod to takhle delame citarum nehrajeme snima

Unregistered
26-09-11, 01:12
uz vim proc nejsem na tom ban listu

25-09-11 SK [KMT]:TomeK(SK) $vac!nar Wallhack 208 dní

Detaily banu detaily
Hráč [KMT]:TomeK(SK)
Typ banu SteamID
SteamID VALVE_0:0:344592313
IP adresa skrytý
Udělen 25-09-2011 - 18:41
Délka BANu 300000 minut
Vyprší 21-04-2012 - 02:41 (6 měsíců 4 týdny 0 dní 1 hodina 33 minut ještě zbývá )
Důvod Wallhack
BAN dal Admin $vac!nar (Svacinar)
BAN dal Server Kotelna - Fy | csko.cz (fy_buzzkill)
Předchozí bany 17




tak mi prosim ted reknete jak ja muzu bejt slovak a td protoze todle je cas cc od kdy mi to nejde cas stejnej jako muj tak mi nekdo reknete prosim proc to mam zablokovany ja kdys on je na banlistu prosim ?

Unregistered
26-09-11, 01:13
a ja hral na serveru : clasic

ZEUS
26-09-11, 08:26
Zabanovaná IP je opravdu ze Slovenska, jeho IP je z okolí Pardubic.

Mytrim
26-09-11, 08:41
To je pak těžký když ani nevíš co používaš pak by se divil každej :)

uNfEiL
26-09-11, 11:48
Môj skromný názor - ja by som mu skôr veril. IP je iná a podľa mňa má pravdu, chce sa trochu večer odreagovať pri CSku a nepotrebuje k tomu cheaty. A ak hrá tak málo ako tvrdí, tak fakt asi nevie čo sú to tie cheaty. Síce môže byť trochu menej vzdelaný, tým mám na mysli to písanie (bez urážky :)), ale preto hneď nemusí byť klamár. Ja poznám tiež veľa ľudí, ktorí majú cca 18-25 a píšu horšie ako 12 ročné deti. Som proste toho názoru, že by ten unban mal dostať, toť vše. Môj názor môže niekomu vadiť, tak dúfam, že mi začne zas nejaký Ynteligent nadávať. (irónia)

Svacinar
26-09-11, 13:53
Jak já to chápu, tak buďto kecá nebo má stejný vygenerovaný ID s cheaterem. Takže kdybych ten ban zrušil, odbanoval bych cheatera a to nehodlám. Dokud se nevyjádří Kotel, je to pro mě uzavřený.

EDIT: Po tom co jsem si to celý přečet, si myslim, že tenhle člověk ani neni schopnej si stáhnout "city".
+ jestli je pravda to, co tady píše, tak to bude úplnej newbie a neumí hrát, ale ten komu jsem dával ban rozhodně vědět co dělá.
Jediný co mi z toho vyplývá je stejný ID.

apach29
26-09-11, 14:07
Tak zmen ten ban na IP a ne na ID.

Svacinar
26-09-11, 14:16
Okej, je to na IP. Zkus se připojit.

kashpi
26-09-11, 15:58
Pokud se nepletu, tak tím, že změní ban na IP tak odbanuje i toho cheatra :D to je jako by smazal ten ban úplně

Svacinar
26-09-11, 16:45
Hm, tak to je nedomyšlený, jsem čekal, že to apach bude mít vymyšlený. Tak to mám zas vrátit na ID a číst další založenej thread od toho frajera co to má neprávem?

Luccy
26-09-11, 16:46
Ať si radši mladý pán pořídí steam a bude klid :)

apach29
26-09-11, 17:00
Pokud se nepletu, tak tím, že změní ban na IP tak odbanuje i toho cheatra :D to je jako by smazal ten ban úplně

No tim si nejsem jistej, ban bude mit porad, ale uz jen na IPinu. Samo jestli ma DIP, tak je to v ha...u.


Hm, tak to je nedomyšlený, jsem čekal, že to apach bude mít vymyšlený. Tak to mám zas vrátit na ID a číst další založenej thread od toho frajera co to má neprávem?

No jen mne to tak napadlo, pac ten ban je jak na IP tak na ID, staci to upravit tak, ze bude jen na IP a nas novacek si bude moct zahrat.

kashpi
26-09-11, 17:01
No ale pokud má CSko odsud tak se napojí pomoci ValveID a IP to bude ignorovat, to je to stejný jako se steamem

apach29
26-09-11, 17:04
No tak to bude muset Kotel nejak doresit, zacinaji se nam tu mnozit zadosti se zdilenou ValveID a s tim my, radovy admini nic neudelame.

Svacinar
26-09-11, 17:11
No, jak to vidim, budu muset napsat Kotlovi přímo, protože s tim generováním ID začíná být fakt problém.

Lowka z Wowka
26-09-11, 17:42
Uz po 2 sem dostal ban nepravem. Ale tentokrat sem dostal ban na nick nejakej Tomek ( SK ) nebo jak. Mohli by ste mi dat Unban prosim ?

BUILD 5369 SERVER (0 CRC)
Server # 12
^_^ Lowka z wowka - mistr lucku se pripojil
Couldn't open file overviews/zm_toronto_star.txt. Using default values for overiew mode.
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas 29 tydnu , 4 dnu , 9 hodin , 6 minut a 39 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu : ' Wallhack '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 0 ) : [KMT] : TomeK ( SK )
[AMXBANS] Tvuj nick : ^_^ Lowka z wowka - mistr lucku
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : VALVE_0 : 0 : 344592313
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 344592313
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 0 , 18 ) : 91.127.213.187
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 88.146.182.242
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : $vac!nar
[AMXBANS] Server : Kotelna - Fy | csko.cz ( fy_buzzkill )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi a klavesami ctrl+c ho zkopirujte a pak s ctrl+v vlozte na forum
[AMXBANS] ============================

Luccy
26-09-11, 17:44
Udělej si svůj topic tady to nepiš ! Dík.

tdown
26-09-11, 17:44
Uz po 2 sem dostal ban nepravem. Ale tentokrat sem dostal ban na nick nejakej Tomek ( SK ) nebo jak. Mohli by ste mi dat Unban prosim ?

BUILD 5369 SERVER (0 CRC)
Server # 12
^_^ Lowka z wowka - mistr lucku se pripojil
Couldn't open file overviews/zm_toronto_star.txt. Using default values for overiew mode.
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas 29 tydnu , 4 dnu , 9 hodin , 6 minut a 39 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu : ' Wallhack '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 0 ) : [KMT] : TomeK ( SK )
[AMXBANS] Tvuj nick : ^_^ Lowka z wowka - mistr lucku
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : VALVE_0 : 0 : 344592313
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 344592313
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 0 , 18 ) : 91.127.213.187
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 88.146.182.242
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : $vac!nar
[AMXBANS] Server : Kotelna - Fy | csko.cz ( fy_buzzkill )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi a klavesami ctrl+c ho zkopirujte a pak s ctrl+v vlozte na forum
[AMXBANS] ============================

Proč si ty kokotí blázne zakládáš furt nový účty ?!

Unregistered
26-09-11, 22:11
dekuji adminum ze jste me odbanovali ze se tgento omil vyresil ted jsem prijel z prace a demito dekuji a stou skolou mate pravdu cestina neni ma silna stranka ale kazdej neumi vsechno nekdo byl dobrej v necem a jiny zase v jinych vecech. fakt vam moc dekuji ze jstemi verili a fakt prisaham ze city pouzivat nebudu protoze podle me sou jen pro ...... doufam ze toto forum tim konci

kashpi
26-09-11, 23:21
dekuji adminum ze jste me odbanovali ze se tgento omil vyresil ted jsem prijel z prace a demito dekuji a stou skolou mate pravdu cestina neni ma silna stranka ale kazdej neumi vsechno nekdo byl dobrej v necem a jiny zase v jinych vecech. fakt vam moc dekuji ze jstemi verili a fakt prisaham ze city pouzivat nebudu protoze podle me sou jen pro ...... doufam ze toto forum tim konci
Nevím proč, ale nějak mu nevěřím :D
Každý člověk kterýmu je víc jak 15 snad umí rozeznat, kde se píše "i" a kde "y" :D

vždyť bez vyjmenovaných slov by nedokončil ani základku

Unregistered
26-09-11, 23:41
docela jsi to pamatuju ale kdyz to vic jak 5 let nepouzivas tak pak ti to nedochazi a kontrolovat chyby me nebavi

Svacinar
27-09-11, 06:44
Nevím proč, ale nějak mu nevěřím :D
Každý člověk kterýmu je víc jak 15 snad umí rozeznat, kde se píše "i" a kde "y" :D

vždyť bez vyjmenovaných slov by nedokončil ani základku

Divil by ses, co dokážou napsat lidi v oktávě na gymplu :D

kashpi
27-09-11, 08:10
Aspon vim ze kdyz me chtela tridni na zakladce nacpat na gympl a ja j rekl ze na to muze zapomenout, ze sem udelal dobre:-)