PDA

Zobrazit normální verzi : Jb-Bug



SweegMan.
25-01-14, 17:10
Čaute,

Mám taký problém na mape Jail_optimus sa mi skoro vždy asi po nejakých 15 sekundách bugujú hráči (pár hráčov) a neviem čo s tým napr. minule sme hrali futbal,a bugli sa mi hráči a to je dosť nepríjemná situácia... tak neviem čo s tým Ďakujem za odpoveď :)

Gregyy
25-01-14, 19:38
Jak bugujou? myslíš, že je vidíš, třeba hodně nad zemí?
Mě se to taky občas stane.. nevím, jestli jenom na optimus, ale někdy se to stane.. proti tomu asi nic dělat nejde, když čupnou, nebo vyskočí tak se to vrátí do pořádku.

UNHCZ
25-01-14, 20:59
Jednou na minikulích se mi stalo , že jsme chtěli dát fotbal a nejednou mi zmizeli všechni hráči viděl jsem jenom CT(byl sem simon) ale Téčka jsem neviděl jenom jejich nicky... Pak jsem asi periodicky po minutě už začal zase vidět Téčka, ale byli jako pod mojí úrovní( zahrabaní pod zemí ...:D) Viděl jsem jenom hlavy tak jsem si dal kill a reinstaloval CSKO.. Pod dlouhé době jsem se tam zase podíval ,ale zase asi mi ta mapa nějak vadí.. Možná bych měl koupit novou grafiku nebo newím co stím . Když tak mi napište nějaké návrhy.


E: Dělá mi to jen na těchto mapách: Minikule, občas na endoplazmiku a na funny2

Swagrid
25-01-14, 21:02
To je prostě bug hry.. Já to řeším tak, že požádám ať všichni vyskočí, ale po těch novejch updatech už se mi to nestává.. maximálně při startu dema.

SweegMan.
25-01-14, 22:14
Hej díky za odpoveď, na to optimuse to je skoro vždy ako som písal.. ale skúsim preinštalovať csko