PDA

Zobrazit normální verzi : Admin MC



Wintys
25-01-14, 22:53
Ahoj, jmenuji se Martin Styblík,je mi 20 let a na MC vystupuji pod názvem Wintys.
Myslím si že bych mohl přispět, nějaké zkušenosti mám. Měl jsem vlastní server 3 měsíce, jen tak for fun s kamarády.
Baví mě vymýšlet různé eventy. Rád pomůžu ostatním.

Tímto žádám o prává nc MC serveru, avšak je to je na Vás.

Pokud máte nějaký dotaz rád ho zodpovím.

The Frisco
25-01-14, 23:54
Chci se zeptat, jak dlouho tady na kotelně jsi (jak celkově na portálu, tak i na mc kotelna) a proč chceš požádat o práva právě zde.

Ridik :D
26-01-14, 02:27
ja bych rekl protoze na mc to funguje podobne jako na jb ? je tam potreba skoro furt nejakej admin a kdyz tam bud neni nikdo nebo aviatik furt afk a borec si tma vklidu spamuje prez cmd blok 20 minut v kuse nejakou sracku jen kvuli tomu ze si neumite nastavit cmd

Wintys
26-01-14, 12:33
Tak kotelnu jako takovou znám už dlouho, přesně jak dlouho hraju na cs, mc serverech ti nepovím. Bude to nějaký ten rok možná. MC - přes měsíc zde. A proč žádám právě zde? - protože csko.cz je známí portál takže vím že tenhle server nepůjde do kytek jako většina serverů na MC

ZeMi7
03-02-14, 21:41
Hm... myslel si to vážně?
Dnes je 3.2.2014 a poslední připojení na server bylo ve středu 29.1. cca 3,5 dne po založení této žádosti.

Pokud máš vysvětlení tak napiš, pokud ne, tak se asi žádost dočasně zamítne.

Ridik :D
04-02-14, 22:28
server jde do kytek :D to bude duvod

Swagrid
05-02-14, 06:51
Týpek se mnou komunikoval na ts a bylo mi řečeno z toho jeho stěžování, že hledá jinej server. Nevim jestli to tu ukončil úplně, ale na ts o něčem takovém říkal.

Zoyer
05-02-14, 08:56
a kdo by ne, když je toten mc v takovém stavu :D

ZeMi7
05-02-14, 09:31
Tak když se najde trotl, který dělal naschvály, banoval adminy a shodil server.

Myslím že teď už je to podle mě v poho.


Ale máte pravdu...hrát na funkčním serveru, a když server začne mít problémy, tak se na něj projistotu vysrat a přestat hrát.
Sorry, ale takto to vážně je a celkem mě to vytáčí.

Dělejte si ze mě prdel, hatujte mě...who cares, já si za svým tvrzením stojím.

matis
05-02-14, 10:21
Treba nieco s tym urobit....idiota sme sa zbavili tak sa toho chop a pohni ladom

trebars reklama, sutaz co ja vie co este

ZeMi7
05-02-14, 10:45
Rád bych ale bez lidí toho moc nezmůžu...

Už mám soutěž vymyšlenou a Knox má taky vymýšlený takový projekt. Snad se podaří to rozjet.

matis
05-02-14, 10:55
lidi budou neboj, len to tam treba postrazit a vyvarovat sa takych idiotov ako bol Aviatik a Vojta

Ridik :D
05-02-14, 15:06
zajimave mate vymslene projekty ale o pomoc si nereknete :D

ZeMi7
05-02-14, 16:30
Hele...Knoxuv nápad neznám, jen vim že něco plánoval.

A můj nápad sem vymyslel až na základech příspěvků v tomto threadu...

To co budu dělat já, zvládnu sám. Ani mi nikdo vlastně pomoct nemůže.