PDA

Zobrazit normální verzi : posilovna-recepty



Slunicko
26-01-14, 11:53
Ahpj, toto tema bude podrane tema k tematu posilovna a bude ciste o vareni, urcite se tu najdou dost dobri kuchtici jako ja a muzete sem posilat fotky+ recepty na stravu vhodnou k cviceni. Prave delam proteinove palacinky, az to bude hotove poslu recept i s fotkama ;-)

vedouci venny
26-01-14, 12:39
nejaky navody maso ryze na sto zpusobu?

noirbun
26-01-14, 14:16
http://www.fitmagazin.sk/videa/video-recepty/ tu keby chcete nieco do objemu alebo ste mimo dietu

Slunicko
26-01-14, 16:12
nejaky navody maso ryze na sto zpusobu?
Myslel jsem spis nejake labuznicke kousky, kdyz vas honi mlsna apod.. :-D
Hodne lidi si i s tou rejzi a masem vyhraje a vypada to silene nadherne, jde jen o kreativitu a samozrejme o chut :-)

Michale, myslel jsem recepty, ktere sami delate, ne jen stranku a tohle.
Jidlo ktere se delali a nejlepe i s fotkou a hodnoceni.

Ja to sem dam pozdeji, musel jsem rychle odbehnout.. :-)

noirbun
26-01-14, 16:24
aha prepac :) tie proteinove palacinky som robil aj ja, dal som do nich dzem a bolo to fajne :) s coko protakom

Slunicko
27-01-14, 18:56
PROTEINOVÉ PALAČINKY
Budete potřebovat
-vejce
-voda
-mléko
-Protein (V mém případě Whey Gold Standard)
Podle množství přidáváte suroviny, na 2 palačinky cca 25g toho proteinu.

Vemete si misku, nacpete do toho všechno, pak to rozmícháte metlou a na rozpálenou pánev lehce politou olejem, nalejete těsto lehce opečete z obou stran a můžete jíst. Je to taková rychlovka, pro ty chvíle, kdy není čas, nebo vás jak jsem psal honí mlsná.

Přibližné nutriční hodnoty na 1 palačinku(liší se kvalitou a výběrem surovin)
258Kj
9g bílkovin
1g sacharidu
3g tuku

Anjelik.*
27-01-14, 19:06
PROTEINOVÉ PALAČINKY
Budete potřebovat
-vejce
-voda
-mléko
-Protein (V mém případě Whey Gold Standard)
Podle množství přidáváte suroviny, na 2 palačinky cca 25g toho proteinu.

Vemete si misku, nacpete do toho všechno, pak to rozmícháte metlou a na rozpálenou pánev lehce politou olejem, nalejete těsto lehce opečete z obou stran a můžete jíst. Je to taková rychlovka, pro ty chvíle, kdy není čas, nebo vás jak jsem psal honí mlsná.

Přibližné nutriční hodnoty na 1 palačinku(liší se kvalitou a výběrem surovin)
258Kj
9g bílkovin
1g sacharidu
3g tuku

no to môže byť chutné, keď zjam tých palaciniek cca 10-15 tak sa aj najem :devil2:

Slunicko
27-01-14, 20:03
no to môže byť chutné, keď zjam tých palaciniek cca 10-15 tak sa aj najem :devil2:
Ja mel 3 kila, kilo jsem dal segre a zbytek jsem uz snedl, ale je to dost syte jidlo, najis se i z 5ti :-D

Eso./digl
02-02-14, 17:08
dnes som sa rozhodol trochu kuchtit :teehee:

pripravil som si cca 200 gramov kuracich prs, prsia som vyklepal
do misky som nalial kecup, trochu soli, bazalky a prsia do pripravenej zmesi namocil
potom som prsia posypal koreninou gyros
vysmazal na olivovom oleji podla potreby prepecenia ( ja to mam radsej viac prepecene )
nakoniec som to postriekal :D stavou z cerstveho citronu
priloha: zemiaky, ryza

http://fastimages.eu/images/img2014020.jpg

yadort
03-02-14, 17:14
kdyz je tu tohle tema mam otazku k ovesnym vlockam
dycky kdyz nekomu reknu ze jim takhle vlocky tak se mi zacne smat ze to nikdy neslysel :D
vymočim je cca 10 minut
dam je varit az zmeknou precedim a naleju si tam jogurt a dam si tam banan nebo mandarinku
jak jite vlocky vy ?

Eso./digl
03-02-14, 21:01
Nasypem do misky, zalejem studenim mliekom a jem..

Slunicko
03-02-14, 21:28
Taky, nasypu, zaleju a jim :-)

Toreto
03-02-14, 21:33
Tiež tak :D
A popravde som sa tiež pousmial nad tou tvojou pripravou :D .. o tom som ešte nepočul

vedouci venny
03-02-14, 21:51
a mas zuby?

yadort
04-02-14, 14:56
když to uvaříš tak to změkne :D

Slunicko
04-02-14, 17:07
když to uvaříš tak to změkne :D

Zbytečně ztracenej čas ;)

Hraju nahej
04-02-14, 20:23
http://forum.ronnie.cz/kucharka-f8.html

yadort
05-02-14, 05:35
Já pořád nevím,tatka se uz venuje cviceni cca 10 let žere jen light věci,kuřecí prsa on do huby veppřové nedá..
ale hodně lidí mi zas řeklo že občas si to vepřove dat můžu
tak ?
ps : zkusim to s tim mlekel :D

vedouci venny
05-02-14, 07:25
http://www.vseokulturistice.cz/zdroje-bilkovin-v-potravinach_65

halelujah
11-02-14, 21:08
dnes som sa rozhodol trochu kuchtit :teehee:

pripravil som si cca 200 gramov kuracich prs, prsia som vyklepal
do misky som nalial kecup, trochu soli, bazalky a prsia do pripravenej zmesi namocil
potom som prsia posypal koreninou gyros
vysmazal na olivovom oleji podla potreby prepecenia ( ja to mam radsej viac prepecene )
nakoniec som to postriekal :D stavou z cerstveho citronu
priloha: zemiaky, ryza

http://fastimages.eu/images/img2014020.jpg

Menšia rada kečup sa veľmi ľahko spáli takže bylinky koreniny dávaj rovno z olejom a namáčaj to v ňom, ak to dáš napr. večer do chladničky už vyklepané mäso tak si to môžeš zajtra na ráno,obed,večeru spraviť a bude to veľmi dobre nasiaknuté :)

ixtyn
11-02-14, 21:11
za tu dobu co ses s tim sral i zavreli posilku ne?
Bych stihnul i dvoufazovej snad

halelujah
11-02-14, 21:16
Já pořád nevím,tatka se uz venuje cviceni cca 10 let žere jen light věci,kuřecí prsa on do huby veppřové nedá..
ale hodně lidí mi zas řeklo že občas si to vepřove dat můžu
tak ?
ps : zkusim to s tim mlekel :D

Je to blbosť, resp. light veci su nekvalitné a plne ečok oproti plnotučným ktoré sa skôr pokazia.Pointa je v tom že si sice makač ale vo vnutri sa ti kazí pomaly traviaci systém pečeň atď.Je to hlavne o tom že keď človek má také svaly ako ja tiež poznám makača(osobný tréner) a ten to tiež do úst nedá ale to máš len o tom že či maš denne spálenej toľko energie ono to hlavne nejedia preto lebo telo netvorí z tuku tak rýchlo svali ako z bielkoviny . A proteiny ako také čisté zaťažujú veľmi ladviny oveľa lepšie si je kúpiť tvaroh a spraviť z vajíčkom v tom mám osobne bielkovín dosť a prírodných . Ak si prečítate články na nejakom lepšom mieste o fitness a posilovaní tak tam na sto percent bude že stravu nemáte meniť iba ak ju nemáte dosť širokú resp. že nejete presne zeleninu,ovocie,ryby atď. pretože mam kamoša v triede čo robil presne to čo vy a protein jedol neustále namiesto normálneho jedla a dával si to aj do iných jedál a zviedol na to aj druhého spolužiaka .Okrem toho že to šlo do penazí teraz chodí každý polrok na gastroentrologiu do nemocnice kde mu berú vzorky neviem či žalúdka či čreva aj krv mu odoberú a má s tym vážne problémy , druhý kamoš s tým prestal ale ako si dá ťažšie jedlo je mu zle.

Pan květináč
11-02-14, 21:28
K těm vločkám - http://raciosokolov.cz/image/data/8594017130154.jpg+http://www.kaloricketabulky.cz/fotografie-velka/9bb50414806bfb2a/mleko-polotucne-trvanlive--vian-.jpg+http://img.najdislevu.cz/akce/zbozi/216591-billa-smetanovy-jogurt.jpg

Fakt dobrý.

Eso./digl
11-02-14, 22:00
dik za radu :thumsup4:

Hraju nahej
12-02-14, 09:59
eska tuňáková pomazánka k snídani:

Tuňák 180g
odtučněnej tvaroh 200g
tavený sýr 2-3 kousky
bio hořčice - 1 lžička
pažitka
trochu bylinkové soli

Pan květináč
12-02-14, 12:13
To radši na svačinu ráno bych to asi vyhodil

Hraju nahej
28-02-14, 17:13
1 avokádo
250 ml tvarohu
půlka citrónu
stroužek česneku (dávám 2)
sůl
pepř

AlternativníPravda
28-02-14, 18:29
eska tuňáková pomazánka k snídani:

Tuňák 180g
odtučněnej tvaroh 200g
tavený sýr 2-3 kousky
bio hořčice - 1 lžička
pažitka
trochu bylinkové soli

Dobrá kombinace: tavený sýr a BIO hořčice. Zkus si přečíst co ta sračka pod jménem tavený sýr obsahuje

Giussepe
28-02-14, 19:17
Dobrá kombinace: tavený sýr a BIO hořčice. Zkus si přečíst co ta sračka pod jménem tavený sýr obsahuje

Ono bioprodukty na tom nejsou o nic lépe. Nedávno jsem mi jeden zkušený chemik říkal, že světově uznávaná chemička (nevím jméno) zkoumala tyhle bioprodukty a došla k zajímavému zjištění, že sice biopotraviny neobsahují žádný ecka, ale tim ze je neobsahují tak mají mnohem větší sklon k plísním a podobným sračkám, které můžou být i rakovinotvorný. Takže ve finále si zaplatíš dvojnásobek ceny, a je to možná víc škodlivější než normální produkty. Jenže EU samozřejmě tuhle studii zametla pod koberec, páč by přišli o dobrej kšeft.

Bager258
28-02-14, 22:35
Poradťe nieco na bicepsy tricepsi a na stehenne svaly pls :-). Dikes :-)

Eso./digl
28-02-14, 23:59
Poradťe nieco na bicepsy tricepsi a na stehenne svaly pls :-). Dikes :-)



Najlepsie bude ak si pozries videa na youtube. Takto z nazvov cvikov sa to tazko naucis. Ja som si popozeral videa a idem pekne podla toho :) kebyze ti napisem cvic na triceps francuzske tlaky asi mas z toho hovno...

Bager258
01-03-14, 08:59
No asi hej :) dik za radu Eso. a to co si napisal pozrem sa na googly :D

Hraju nahej
03-03-14, 13:55
Dobrá kombinace: tavený sýr a BIO hořčice. Zkus si přečíst co ta sračka pod jménem tavený sýr obsahuje

nikdo tě nenutí to jíst.
Ta hořčice je tam na dochucení. Jedna lžička ti nic neudělá. Navíc je to daleko zdravější si takovou pomazánku udělat než jí koupit. Denně sníš a vypiješ daleko víc sraček než tavený sýr.