PDA

Zobrazit normální verzi : Sťažnosť !!!!!!! - Justin Bieber a sedem trpaslikov



Don't
27-01-14, 20:13
Hráč s menom Justin Bieber mi dal za to 60 min.. ban ,že som mal 80..... akým právom si to môže dovoliť ?? :thumbdown:

hofy
28-01-14, 16:07
Nechápu, můžeš dodat výpis z konzole, nebo odkaz na ban?

ZEUS
28-01-14, 16:12
Co to je ?

matis
28-01-14, 16:32
Si predstav mna vcera oklamal Pinochio a vobec mu nos nenarastol, lebo ho asi zacarovala carodejnica z Krajiny OZ co som sa cudoval, lebo raz davno mi vravela, ze stretla tri prasiatka, ktore isli cez les z Cervenou Ciapockou k babke, ked zrazu zistili, zer idu k deduskovi Vecernickovi, ale ten uz davno nebol doma, lebo si jeho dom prenajal Shrek, ktory vraj mal nieco s vilou Amalkou, ktora kedysi chodila s troma musketiermi, ale ty vsetko popreli, vraj oni do jednej nechodia, lebo po polnoci sa doktor Jakyll menil na mr. Hydeho, co mi tiez bolo divne, lebo morska panna doniesla novinu z dalekej Persie, ze ten princ uz je v 3D, tak ako Turbo a Frozen na ktoreho som bol a tam som stretol aj malu jednooku zltu postavicku a si predstav, tak zrazu ich tam bolo milion a nechceli mi veril, ze som skutocny, tak som poprosil Toma s Jerrym, nech im to vysvelia, ale dokazal to az Mickey Mouse, lebo on vedele cestovat v case spolu s transformermi a az od nich som sa dozvedel, ze ti Justin dal ban na 59,59 minuty, co mi prislo velmi drze a potvrdil to lovec drakov...uznali sme ze si to nemal dovolit a tak sme ho popravili pred nastartovanou Tatrou...

spokojny?

J3ZUsSs*
28-01-14, 16:36
Vyriešene LOCK :D

TKozuch
28-01-14, 16:40
hm, podle casu asi mysli tohle http:// http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=66100

inak taky ban nema snad ani cenu verit este ti tam aj napisal kam mas ist....

zyx
28-01-14, 18:52
Čistá demence...

Hajjas
28-01-14, 19:26
Hráč s menom Justin Bieber mi dal za to 60 min.. ban ,že som mal 80..... akým právom si to môže dovoliť ?? :thumbdown:

:eek:

Flopsaid
28-01-14, 19:39
Nevím, co ty lidi dnes fetujou, ale měli by se na to vykakat...