PDA

Zobrazit normální verzi : Hráč Měsíce - Leden/Január: ANKETA



NarutoO
28-01-14, 10:31
Hlasujte vámi preferovaného hráče:

Beat
31-01-14, 14:23
Vzdávam sa z dôvodu, že tu nejde všetko podľa kostolného poriadku viď. gustak a jeho prosíkanie o hlasy na jb, naruto sem dodá screeny http://csko.cz/chatlog/show?from=28-01-2014&to=28-01-2014&server=27065&nick=&sid=&ip=&text=&submit_=Hledat&do=findForm-submit od 22-23

E Naruto: nevzdáváš se :)
Gusťáku, máš k tomu nějaké vysvětlení?

ImGustak
31-01-14, 15:23
Ano mám k tomu vysvětlení :)) Zřejmě myslíš ten odkaz.. Ano jak si dobře všimneš chtěl po mě odkaz tak jsem ho tam dal a hlas mi dali jen ti kterým som to poslal ano je mi jasné že to mi sám nechceš věřit :).. A prosím tě ukaž mi kde žádám o hlasy .. Jak jsem tam poslal odkaz tak mi dal hlas jen Lagmaster který hned jak se dozvěděl že je ta anketa tak, že mi dá hlas a Lunetick to samé a jeho sestra mi dala hlas díky lunetickovi a za to já nemůžu. a Jestli myslíš ten nárust hlasů ..za poslední 2 dny tak to jsem nijak neovlivnil .. Sám moc dobře víš jak se i posledně ta anketa rozjela až ke konci hlasování. A promiň, že tedy informuji že vůbec nějaká anketa je .. na serveru sem jim sám říkal at dají hlas komu chtějí ale uplně komukoliv kdo je tam nominován a jestli máš nějaký screen kde výslovně žádám o hlasy tak bych ho rád viděl :) Díky.

The Frisco
31-01-14, 15:34
V té době jsem byl na tom jb taky. Nevím jestli tam dával odkaz, ale někdo se ptal jak má pro něj hlasovat. On jen řekl, že na horní straně fóra je anketa o hráče měsíce. Neviděl bych v tom problém. Někdo napsal že pro něj teda hlasoval, on poděkoval a tím to skončilo.

NarutoO
31-01-14, 15:35
Vzdávam sa z dôvodu, že tu nejde všetko podľa kostolného poriadku viď. gustak a jeho prosíkanie o hlasy na jb, naruto sem dodá screeny http://csko.cz/chatlog/show?from=28-01-2014&to=28-01-2014&server=27065&nick=&sid=&ip=&text=&submit_=Hledat&do=findForm-submit od 22-23

E Naruto: nevzdáváš se :)
Gusťáku, máš k tomu nějaké vysvětlení?


Ano mám k tomu vysvětlení :)) Zřejmě myslíš ten odkaz.. Ano jak si dobře všimneš chtěl po mě odkaz tak jsem ho tam dal a hlas mi dali jen ti kterým som to poslal ano je mi jasné že to mi sám nechceš věřit :).. A prosím tě ukaž mi kde žádám o hlasy .. Jak jsem tam poslal odkaz tak mi dal hlas jen Lagmaster který hned jak se dozvěděl že je ta anketa tak, že mi dá hlas a Lunetick to samé a jeho sestra mi dala hlas díky lunetickovi a za to já nemůžu. a Jestli myslíš ten nárust hlasů ..za poslední 2 dny tak to jsem nijak neovlivnil .. Sám moc dobře víš jak se i posledně ta anketa rozjela až ke konci hlasování. A promiň, že tedy informuji že vůbec nějaká anketa je .. na serveru sem jim sám říkal at dají hlas komu chtějí ale uplně komukoliv kdo je tam nominován a jestli máš nějaký screen kde výslovně žádám o hlasy tak bych ho rád viděl :) Díky.

Takže navrhuju následující: Když si to bude Beat přát a ImGusťák s tím bude souhlasit, uberu Gusťákovi 3 hlasy, které touto reklamou získal. Je to spíš moje chyba, že jsem přesně nespecifikoval, jaká reklama přípustná je a jaká není. Šlo by se teda dohodnout bez emocí? Ukažte, že se umíte dohodnout, ať to tady na fóru neni jen samý flame a nadávky a výsměch.. :) Dík

-NtO-

Beat
31-01-14, 16:44
Takže navrhuju následující: Když si to bude Beat přát a ImGusťák s tím bude souhlasit, uberu Gusťákovi 3 hlasy, které touto reklamou získal. Je to spíš moje chyba, že jsem přesně nespecifikoval, jaká reklama přípustná je a jaká není. Šlo by se teda dohodnout bez emocí? Ukažte, že se umíte dohodnout, ať to tady na fóru neni jen samý flame a nadávky a výsměch.. :) Dík

-NtO-

Dobre, ale ostávam u toho že výhru prenechám...

Edit Naruto: To nebude potřeba, i když mu ty hlasy seberu asi stejně vyhraje.. :)

ImGuste -3 :/

NarutoO
31-01-14, 18:16
Takže dle našeho společného PMkování:


Když si stěžovat více lidí tak mi to normálně sebereš ..

Stěžoval si mi Swagrid (to je vlastně důvod proč jsem se 28. 1. 2014 na ten chatlog koukal), Zoyer nejméně 50-krát a Beat. To jsou tři lidi. Takže buď vlastně vůbec rád, že jsem tě v anketě nechal. Podle mého prvního návrhu, že si tři hlasy necháš odebrat sám, jinak rovnou blacklist- to nedopadlo. :)

Tady můžou ostatní vidět, že nejsem nějakej magor, ale snažim se věci řešit domluvou. Možná jsem někdy až příliš měkej, ale to mi snad odpustíte.

Tím končím diskusi o ImGusťákově kampani na JB.

-Nic osobního Guste-

hofy
31-01-14, 18:25
Hmm, už mi to připadá až moc zbytečně vyhrocený. Ze začátku to byla sranda, ale teď jsou z toho megapravidla (http://csko.cz/forum/showthread.php?24289-Hr%E1%26%23269%3B-M%26%23283%3Bs%EDce-Leden-Janu%E1r-NOMIN%C1CIE&p=247621&viewfull=1#post247621). Podle mě by se to nemělo brát tak vážně.

Toreto
31-01-14, 18:32
A Frisco jak hrač, čo bol pritomny pri tej situacii ti to cele vysvetlil. Takže tu vobec nejde o to, že si nejaky dobrak. Ak by si ho vylučil, tak by to bol totalny bullshit.
Ak by sme sa teraz pozbierali 3 hráči a začali ti spamovať niečo o Chemistrym, tak ho automaticky budeš chcieť vylučiť.
Proste sa tie obvinenia nepotvrdili a hlasy nemali byť ani odobrané :D .. on si vyložene nepytal tie hlasy od nikoho. Akurat nasmeroval ľudi na anketu, na ktoru sa chceli ajtak dostať.

Zoyer
31-01-14, 18:40
Takže dle našeho společného PMkování:



Stěžoval si mi Swagrid (to je vlastně důvod proč jsem se 28. 1. 2014 na ten chatlog koukal), Zoyer nejméně 50-krát a Beat. To jsou tři lidi. Takže buď vlastně vůbec rád, že jsem tě v anketě nechal. Podle mého prvního návrhu, že si tři hlasy necháš odebrat sám, jinak rovnou blacklist- to nedopadlo. :)

Tady můžou ostatní vidět, že nejsem nějakej magor, ale snažim se věci řešit domluvou. Možná jsem někdy až příliš měkej, ale to mi snad odpustíte.

Tím končím diskusi o ImGusťákově kampani na JB.

-Nic osobního Guste-
50x? to neni mozny ja ti to psal 2x :D

Kunder
31-01-14, 18:52
Není celá tato kampaň založená na Spamování odkazu a shánění hlasů ?

Nechci do toho mluvit ale hádate se o něčem, co je přeci jasné.Propagace

metriox
31-01-14, 19:03
V chatlogu nevidím žiadne prosíkanie o hlasy, link poslal len po tom čo si ho niekto vypýtal. Neviem čo riešite.

Swagrid
31-01-14, 19:07
Takže dle našeho společného PMkování:



Stěžoval si mi Swagrid (to je vlastně důvod proč jsem se 28. 1. 2014 na ten chatlog koukal),

Byl si s náma na ts a mluvily jsme o hráčovi měsíce a o tom, že gustak na jb rozesílal anketu, ale rozhodně to jako stěžování nepovažuj.. alespoň né z mé strany. Jak již napsal toreto; pouze je přesměroval na anketu, kde by stejně dali hlas gusťákovi, takže jim akorát pomohl s orientací na fóru. Já to nějak špatně nevidím

NarutoO
31-01-14, 22:09
Hmm, už mi to připadá až moc zbytečně vyhrocený. Ze začátku to byla sranda, ale teď jsou z toho megapravidla (http://csko.cz/forum/showthread.php?24289-Hr%E1%26%23269%3B-M%26%23283%3Bs%EDce-Leden-Janu%E1r-NOMIN%C1CIE&p=247621&viewfull=1#post247621). Podle mě by se to nemělo brát tak vážně.

Vyhrocený, nevyhrocený. Ty pravidla jsou složitý jenom proto, že větší část lidí tady neumí hrát fér. Ať už jsou to admini, nebo normální hráči, což mě teda překvapuje ze všeho nejvíc. Lidi, který by měli projevit smysl pro zodpovědnost a spravedlnost tak dělaj největší vylomeniny. Můžeš opět namítnout, že se to nemá brát moc vážně, proč lidi u kterých budeš předpokládat že to vidí stejně udělají proto – aby jim lidi dali hlasy – doslova cokoliv. A abych každej měsíc psal srdceryvnou zprávu, že to dělám pro komunitu a že bych rád, kdyby to probíhalo podle fair play, na to nemám. Proto vymýšlím pravidla, použijí se teď a budou se hodit do dalších kol. Matis ti může potvrdit, že se sám bojim toho, jestli už to neni moc, takže zpětnou vazbu mám.

Dík, že ses zastavil.. jedna z mála rozumných zpráv, co se v anketě vůbec objevila.

NarutoO
31-01-14, 22:11
Byl si s náma na ts a mluvily jsme o hráčovi měsíce a o tom, že gustak na jb rozesílal anketu, ale rozhodně to jako stěžování nepovažuj.. alespoň né z mé strany. Jak již napsal toreto; pouze je přesměroval na anketu, kde by stejně dali hlas gusťákovi, takže jim akorát pomohl s orientací na fóru. Já to nějak špatně nevidím

Ahoj, kamráde, dík žes mě podržel :)

Na chatboxu jsi psal, že si ImGusťák dělá na JB reklamu.

Na TSku jsme byli až potom.

NarutoO
31-01-14, 22:33
A Frisco jak hrač, čo bol pritomny pri tej situacii ti to cele vysvetlil. Takže tu vobec nejde o to, že si nejaky dobrak. Ak by si ho vylučil, tak by to bol totalny bullshit.
Ak by sme sa teraz pozbierali 3 hráči a začali ti spamovať niečo o Chemistrym, tak ho automaticky budeš chcieť vylučiť.
Proste sa tie obvinenia nepotvrdili a hlasy nemali byť ani odobrané :D .. on si vyložene nepytal tie hlasy od nikoho. Akurat nasmeroval ľudi na anketu, na ktoru sa chceli ajtak dostať.

Nazdar Toreto.

Fascinuje mě, jak lidi na kotelně nejvíc zajímaj kauzy, do kterejch jim nic neni.

http://ubuntuone.com/3rLIvVRCn76OU6eu9KpsKD

Tak ještě jednou pro lidi co neumějí číst:

Když jsem 29. zjistil, co psal ImGust na JB, hned mi bylo jasný, že kdyby na to přišel někdo jiný, hned je oheň na střeše. Dal jsem mu šanci, nahoře na obrázku to máš, tak si to přečti. Protože to, že napíšeš odkaz na anketu (a to ne jednou, ale třikrát!) se dá interpretovat mnoha způsoby. Ty řekneš: "Jde o princip, v pravidlech to zakázaný neni" já naproti tomu řeknu: "Jde o princip, ve hře se prostě hlasy nezískávaj." To je názor proti názoru. Že tam byl Frisco nic nemění. Možná sis toho nevšimnul, ale mě je docela jedno kdo se s kým kamarádí. A taky ignoruju s kým kamarádím já. Já totiž kamaráde (nauč se cizí slovo) jsem objektivní. Když bude matisko dělat koniny (což nebude, protože má mozek a úroveň) dám ho do blacklistu. Ber to tak a nezastávej se člověka ve chvíli, kdy už to má nota bene spočítaný. Respektive v tomhle případě odečtený.

Hlasy byly odebrané proto, že jsme se na tom s ImGustem za určitých podmínek domluvili (když si bude někdo stěžovat) a ty podmínky byly naplňeny. Hotová věc. Na tom nic nezměním ani já.

ViRPo
01-02-14, 00:12
Moc to hrotite :)