PDA

Zobrazit normální verzi : Nábor šikovných ľudí



MarcelloR
28-01-14, 13:19
Ahojte.

Po dlhom čase vraciame k životu jeden maličký, ale zábavný portál. Hľadáme šikovných ľudí čo sa vyznajú či už v grafike(nemusíš byť profesional), programovaní(stačí html,css a php), v pluginoch, niekoho kto vie byť presvedčivý a dokáže nadviazať "kontakty" alebo niekoho kto je dosť kreatívny a má nápady nech sa to tíka hocičoho.

Neberte to ako reklamu ako takú, nemienim tu uvádzať žiadne názvy, odkazy atď., hľadáme len zopár ľudí do tímu.

Na otázky budem odpovedať len prostredníctvom PM(súkromnej správy), čiže ak chcete vedieť niečo viac, tak to píšte tam, nie tu.


Dúfam, že mi to nezmažete.

ViRPo
28-01-14, 14:18
Dúfam, že ti to zmažú.

MarcelloR
28-01-14, 14:31
Dúfam, že ti to zmažú.

Niekto si tu robí inzerát na autá, niekto si tu robí reklamu na svoj yt channel a niekto na svoje telo(Jur0b), tak ja si robím inzerát na hľadanie ľudí do tímu. :)



E: mal by si sa radšej ísť učiť na tu skúšku a nestrácať čas v mojej téme :D

ViRPo
28-01-14, 14:34
Niekto si tu robí inzerát na autá, niekto si tu robí reklamu na svoj yt channel a niekto na svoje telo(Jur0b), tak ja si robím inzerát na hľadanie ľudí do tímu. :)

A no dobre no, nechal som sa uniest :)
Len mi pride porporovanie vzniku konkurenciu v principe rovnake ako reklama na konkurenciu, hence the hate

ObriJahoda
28-01-14, 17:08
parada ja sa hlasim :D s lidma to neuveritelne umim :D stači mi prodat 3 auta mesicne a mam vetsi plat ako paroubek :D

MarcelloR
28-01-14, 17:10
koľko si ich už predal tento mesiac ?

E: nehľadáš niekoho kto vie dosť dobre odrbávať ?:D ak áno, tak sa hlásim zasa jak k tebe xD

ObriJahoda
28-01-14, 17:17
3 :d a mam kupce na 2 civiky a coupe :D

E stači ked prodas auto a hodiš si na to nejakou cenu navic ked chces odrbavat a zbytek je tvuj :D

Slunicko
28-01-14, 19:43
3 :d a mam kupce na 2 civiky a coupe :D

E stači ked prodas auto a hodiš si na to nejakou cenu navic ked chces odrbavat a zbytek je tvuj :D

Já to z těch lidí může klidně vymlátit :)) :D
Ale ty z toho nic moc mít nebudeš.. :D