PDA

Zobrazit normální verzi : Sťažnosť na admina Mirous



jEBEK
28-01-14, 19:47
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 94903)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): jEBEK
[AMXBANS] Tvuj nick: jEBEK
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:48636663
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:48636663
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 88.80.242.135
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.80.242.135
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Mirous
[AMXBANS] Server: csko.cz | GunGame (gg_anubis)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================




To, že tu sú neschopní admini to som už zistil aj podla toho ako hrajú, nič v zlom ale ako môžete dať práva niekomu kto ani nevie rozoznať WH od hráča ktorý to nehrá prvý deň. Týmto by som chcel podať sťažnosť na NESCHOPNÉHO ADMINA "Mirous" za neoprávnený BAN, nech mi predloží aspoň jedno posraté demo kde je niečo čudné. Ak nie, prosím si unban a odobratie práv neschopnému adminovi. Ďakujem

kono159
28-01-14, 20:22
aky normalny hrac si da taky nick? asi ziaden
a nerozkrikuj sa lebo dostanes ban aj na forko a ub nedostanes ciao

E: hm, tak ty musis byt ina skilla s nahranymi nieco cez 200h

Mr.Hol
28-01-14, 20:55
Neboj, Mirous doda demo - ostatne tak je to tu zvykem.
A ty kecy si nech od cesty neni to zadny tvuj 15ti lety spoluzak, se kterym bys mohl mluvit podobnym tonem...

mirous
28-01-14, 21:15
Milý hráči,

děkuji Ti za Tvou přívětivou, zdvořilou a gentlemansky sepsanou žádost. Lecos vypovídá o Tvé inteligenci. Nejprve bych Ti rád řekl, že si nemyslím, že špatně hraju. Ano, momentálně mám rozbité PC a lítá mě obraz. Nějakých cca 150 odhalených WH za necelý rok, především ve hře, by zase mohlo prozradit, že zkušenosti taky nejsou tak hrozné. A to tu nesedím každý den. Přes to všechno se může stát, že se leckterý admin splete. Stejně jako člověk chybuje v životě, chybuje i tady. Nejsem neomylný a pokud Ty ano, tak Ti to budiž přáno. Kdybych se choval stejně jako Ty, tak bych se, s prominutím, na tuto žádost z velmi vysoka vykašlal a stejným stylem jako Ty žádáš o nějaké řešení, bych Tě odeslal do patřičných míst. Ale to neudělám, protože se nepovažuji za člověka s mozkem prvoka. Nyní už k banu.

Nahrával jsem Tě poměrně dlouho. Prozradilo Tě ,,zastřelení" mé osoby zbraní M3 přes zeď. Pak jsem Tě začal nahrávat. Lze vidět, že víš, kde kdo je. Ovšem nejvíce Tě prozradil čas 22:07, kdy jsi jasně střílel přes zeď hráče, kterého si před tím neviděl. Dvakrát sem si to pouštěl zpomaleně. Snad ještě vidím dobře. Bohužel, pak ses mi odpojil, tak sem banoval. Přesto si za tímto časem stojím, je banovatelný a pokud Ti to bude málo, rád stáhnu HLTV a zítra Ti najdu ten čas, kdy si dostal mě.

Zde je demo: http://ulozto.cz/xFznyEPv/jebek-dem

Přeji hezký večer.

S úctou neschopný admin.

P.S.: je vidět, že to s WH nehraješ první den. Alespoň v něčem píšeš čásetečně pravdu.

jEBEK
28-01-14, 21:26
Áno vidím, vidím aj to, že sa tu hráš na študovaného intelektuálneho dospelého pánka, nehovorím že nie si, ale viem, že teraz si sa zmýlil. Či mi už dáš ten unban je mi úplne ukradnuté ako aj celá kotelna, kludne môžem ísť na iný server a hrať ten istý gungame, ale tu sa mi páčilo že tam nebolo tolko WHčkarov akým si nazval mňa, hrával som tam zo zábavy keďže už nie som 16 ročný chalan čo to hral 5 rokov a mám teraz úplne iné povinnosti. To je všetko čo ti poviem k tomu tvojmu výroku ohladne môjho WH. Nežiadam ťa o unban, už ho ani nechcem s týmto vašim prístupom. Obráť sa na Mgr.Burtona, je admin na tomto vašom virtuálnom svete teenagerov ako aj ty. Hrávam s ním často, a nie cez internet ale naživo. On ťa vyvedie z omylu, a ak nie tak ako cheathunter stojíš za velké hovienko ;)

baf
28-01-14, 21:35
To ze mas nejakeho kamarada ti tady zrovna moc nepomuze.A pokud o ten ub nezadas tak tady priste ani nepis.

matis
28-01-14, 21:35
Pocuj ty sulin uz radsej nic nepis a cakaj na vyjadrenie ostatnych adminov, lebo to co s teba vypadava sa neda ani citat ty neskutocny dospelak co nesedi cely den pri PC...dakujem

PS ak ti je niekto ukradnuty, neznamena to, ze sa tu budes s nami bavit ako s kamosmi s ulice co spolu pasli husy....a aj ked sa admin pomylil, tak ti nedava pravo s nim jednat ako wemeno

jEBEK
28-01-14, 21:43
mýliť sa je ľudské, ale nepriznať si chybu je úbohé a trápne ;) A nehrajte sa tu na moralistov, pretože každý z vás by jednal v takej situácii presne tak ako ja. Teraz sa tu už hádam o vaše reči a váš štýl vyjadrovania, moc hovoríte o tom ako sa ja vyjadrujem na vášho admina ale pritom ste sa nepozreli na seba ;)

mirous
28-01-14, 21:46
Absolutně si na nic nehraju. S ledovým klidem Tě pošlu do prdele a je mi to šuma fuk. Kdybych chtěl, klidně s Tebou budu psát na stejné úrovni, jako si začal Ty. Chtěl jsem Ti jen názorně ukázat, jak to vypadá, když se píše slušně a když se píše hůř, než píšou negramotní Somálci. Zatím tady meleš o neschopnosti druhých a o tom, jaký máš kde kamarády. Tady nejsi v poslanecké sněmovně, tady Ti to nepomůže. Vyjádři se k času 22:07, kde je na 100% prokazatelné, že máš WH. Pak můžeme diskutovat dále. Ovšem na slušné úrovni. V duchu Tvé žádosti s Tebou nadále nehodlám ztrácet čas.

jEBEK
28-01-14, 21:48
Absolútne sa mi nechce sťahovať to demo a pozerať to, takže mi popíš ako to prebiehalo a ja ťa vyvediem z omylu, že si sa zmýlil ;)

J3ZUsSs*
28-01-14, 21:57
Absolútne sa mi nechce sťahovať to demo a pozerať to, takže mi popíš ako to prebiehalo a ja ťa vyvediem z omylu, že si sa zmýlil ;)
Pán si želá nejaké občerstvenie?

mirous
28-01-14, 21:57
Já Ti nebudu nic popisovat. Demo tu máš, čas taky. Nalož s tou informací jak umíš. Jestli jsem se zmýlil v tom, že vidím jak někoho dáváš přes zeď, koho si dříve neviděl, tak pak už potřebuji brýle.

Mr.Hol
28-01-14, 21:58
Nechce stahovat dema na obhajobu?
Proc to tedy resime...

Nezbyva tedy nez moje oblibene: Vyreseno, LOCK (by ZEUS)

jEBEK
28-01-14, 22:03
Stále nechápete, že mi je jedno že nemôžem hrať na vašom GG. Celý čas tu riešim to ako veľmi sa mýlite, ale aby som sťahoval demo a púšťal si ho keď viem ako to bolo tak to mi za to vážne nestojí. A keby si už taký kvalifikovaný cheathunter tak sa riadiš všetkými možnosťami ako by som mohol vedieť, že je tam. Kroky, strelba, možno že som ho videl predtým ako vchádzal niekam odkiaľ nebola iná cesta von. Neviem ktorú situáciu si myslel a ani nebudem, pretože to sťahovať nebudem. To sú moje posledné slová, prajem nabudúce viacej šťastia pri odhalovaní whčka aby to zasa nedopadlo tak ako teraz. príjemný večer

Burton
28-01-14, 22:04
Nechcem tu robiť dusno, alebo podcenovať mirousove kvality, ale naozaj tohto hráča poznám osobne, videl som ho hrať XYkrát, viem čo na csku dokáže a som presvedčený že necheatoval. Prosím ostatných adminov aby si to demo pozreli a prehodnotili to :)

Mr.Hol
28-01-14, 22:06
Tohle by se mohlo stat tradici...

Hraci si napise o UB a pak o nej nestoji... to by adminum ohromne ulehcilo pracu :D

Mr.Hol
28-01-14, 22:07
Nechcem tu robiť dusno, alebo podcenovať mirousove kvality, ale naozaj tohto hráča poznám osobne, videl som ho hrať XYkrát, viem čo na csku dokáže a som presvedčený že necheatoval. Prosím ostatných adminov aby si to demo pozreli a prehodnotili to :)

Ale dyt zde ma dany cas, ktery je dle mirouse usvedcujici a on Ti napise - nebudu stahovat demo! Tak co jako? At de klidne aj doprdele pak..

mirous
28-01-14, 22:09
Sorry, ale toto jednání je opravdu silná káva. Chceš UB, ale nehodláš pro to nic udělat. Jak jsem psal výše, nejsem neomylný a klidně jsem se mohl splést. Ale chci od Tebe vysvětlení jednoho času. Když Tě zavřou za něco, co si neudělal, tak jim řekneš ,,sorry, já k soudu nepůjdu, klidně mě strčte do vězení?". To je trochu zvláštní přístup.
Všechny okolnosti jsem vzal kolem a kolem, ten hráč se spawnul o patro níže za zdí, neviděl jsi ho, nemohl jsi ho slyšet, alespoň já to neslyším. Přesto si přes něj přes zeď střílel. Když kolegové řeknou, že tam WH není, tak není. UB dostaneš i když třeba o něj nestojíš. Já nemám za potřebí někoho dusit. Jen nesnáším takovéto arogantní chování.

Burtone, chápu Tě, stáhni si demo a mrkni na ten čas, co jsem sem dal.

jEBEK
28-01-14, 22:13
A ešte niečo Mirous, hovoril si o tom, že sa vyjadrujem ako nevzdelaný Somálec, a čo potom tej tvoj kolega Matis? čo s tým jeho šulínom? on má ísť príkladom za vzorného, slušného a vzdelaného admina? Alebo uštipačné poznámky "admina mesiaca" J3ZUsSs* ? :D

"Kážete vodu a pritom víno pijete"

Mytrim
28-01-14, 22:16
A ešte niečo Mirous, hovoril si o tom, že sa vyjadrujem ako nevzdelaný Somálec, a čo potom tej tvoj kolega Matis? čo s tým jeho šulínom? on má ísť príkladom za vzorného, slušného a vzdelaného admina? Alebo uštipačné poznámky "admina mesiaca" J3ZUsSs* ? :D

"Kážete vodu a pritom víno pijete"


Nemohu si pomoct, na toto ti napíšu jen tohle:

Chovej se k lidem tak, jak chceš aby se oni chovali k tobě, protože jak se budeš chovat k lidem ty, tak tak se budou oni chovat k tobě.

jEBEK
28-01-14, 22:18
Stále si nebral do úvahy predvídavosť, keďže to nie je môj prvý steam ;) Alebo náhoda? Ak to bol jeden kill zo 60tich, ktorý bol podozrivý, tak ako mi môžeš niečo vyčítať, azda dať BAN? Toto by si mal už dávno vedieť

mirous
28-01-14, 22:18
Mě jedno, jak se kdo vyjadřuje. Piš sprostě, taky mě to občas ujede, nejsem neviňátko, ale piš trochu s respektem vůči druhým. Nikdy sem Ti nenadával, ani se k Tobě zle nechoval. Já Ti dal ban, ale taky Ti ho s klidným svědomím odstraním. A teď to myslím vážně. Projel jsem si to několikrát znovu. Je tam jeden čas, za kterým si stojím, že to WH máš. Pak ses mi odpojil, proto sem Ti dal tak rychle ban. Asi unáhleně, protože za jeden čas bych Tě banovat správně neměl. Takže máš UB a omlouvám se za neuvážený krok. Ale Ty se prosím alespoň zamysli, jak se vyjadřuješ vůči ostatním. Dík.

matis
28-01-14, 22:21
A ešte niečo Mirous, hovoril si o tom, že sa vyjadrujem ako nevzdelaný Somálec, a čo potom tej tvoj kolega Matis? čo s tým jeho šulínom? on má ísť príkladom za vzorného, slušného a vzdelaného admina? Alebo uštipačné poznámky "admina mesiaca" J3ZUsSs* ? :D

"Kážete vodu a pritom víno pijete"

prides tu, spravas sa ako kar, nadavas a rozkrikujes sa a myslis si, ze my sa ti budeme kajat? zabudni.....vsetko sa dalo vyriesit v klude a slusne....bez sa hrajkat