PDA

Zobrazit normální verzi : Mole



Max666
27-09-11, 22:33
Dobrý den
Zajimalo by mě jak se da poznat mole na w3ft a war3ult ?

bones
27-09-11, 22:53
Podla radaru, niekedy sa ti to nepodari zbadat, niekedy hej.

Smile
27-09-11, 22:57
Podle radaru během kola, ale na spawnu je to dost těžký(alespoň pro mě), přece jen je tam těch teček dost. Dost často to jde poznat podle chování toho hráče.

Max666
27-09-11, 23:10
ok diky

BiA Fz
02-10-11, 14:01
Pokud vím tak se to dá poznat taky podle gunu s jakým se hráč spawne- pokud hraješ za CT a vidíš že se někdo naspawnil s glockem nebo např. s AK po kole které vyhráli T, tak je to taky jasné
* už sem to dlouho nehrál, nevím jestli je tahle rada aktuální a nestali se tam nějaké změny

Smile
02-10-11, 14:17
Pokud vím tak se to dá poznat taky podle gunu s jakým se hráč spawne- pokud hraješ za CT a vidíš že se někdo naspawnil s glockem nebo např. s AK po kole které vyhráli T, tak je to taky jasné
* už sem to dlouho nehrál, nevím jestli je tahle rada aktuální a nestali se tam nějaké změny

Ale s pomocí ANKHu se můžeš spawnout s čímkoliv co jsi měl, takže je uplně normální, že půlka teráčů má M4...

PeZoPetrik
02-10-11, 16:43
niekedy to aj zblbne,ked si CT..vidiet nachvilku skin T(potom za 1 sekundu sa zmeny na CT),alebo niektory hraci svietia na zeleno :D:D skus strielat po nich,ale nie vzdy to je enemy :)

BiA Fz
02-10-11, 17:32
Ale s pomocí ANKHu se můžeš spawnout s čímkoliv co jsi měl, takže je uplně normální, že půlka teráčů má M4...

A jo, to je pravda; tak aspoň s tím glockem by to ale mohlo fungovat, ten si snad hráči s ankhem většinou nenechaj :D

Edit: To právě když sem se za wardena molnul k těm druhým a neměl gun, tzn. jako terák u ct měl jenom glocka, tak sem ho schovával tím že sem vytáhnul nůž aby si toho nevšimli :-D Ale mole bez gunu je dost na prd...ale tak jeden či dva se tím nožem sejmout dají a když si Tě nevšimnou a nějaký gun sebereš, tak pak můžeš sundat i půlku týmu :-)) To se mi jednou povedlo kdysi dáááávno :)

InVitro
02-10-11, 17:40
Taky se to dá poznat podle toho kde se kdo spawnul na začátku kola. Třeba příklad D2, tam je těch spawnpointů docela dost i při 30 hráčích, ale mole se většinou spawnují úplně na kraji, ale je i pár vyjímek, kdy se ti spawne uprostřed roje a to jseš pak na 80% mrtvej. :-D Dám ti dobrou radu při mole pokud ho dostaneš, tak si všímej ostatních hráčů jestli se na tebe dívají a když ne, tak o tobě pravděpodobně neví, tak je hned nezabíjej na začátku a pozabíjej si je postupně hezky zezadu (to je moje láska :-D). A další tip pro sicher si kup radši aj helmu s tím jich pak zabiješ o něco víc, kdyby došlo na nože hned na startu. ;-)