PDA

Zobrazit normální verzi : Zálohy



Rostislav
29-01-14, 22:44
Zdravím, Vážení přátelé a admini Minecraft serveru...chtěl bych se vás zeptat a zárove%n požádat vás o vysvětlení s neustálýma zálohama?? co to má panebože znamenat??? mě už nebaví furt dokola stavět blbou farmu na cukr...protože si milostpáni nahrávaj zálohy...to je pořát dokola...už mě to nebaví a otravuje mi to při hraní! Zálohy....a LAGY....to snad neni možný...to ten server jede na 386ce nebo co?? další věc je to že jsem dnes po příchodu na server zjistil že mam gamemode [1] hlásil jsem to a nic... ve hře byl admin ZombieBot a nic..chápu že mohl být mimo hru třeba na WC či jánevím kde :D na WC :D ale chci předejít možnému BANu za zneužití práv....Hráč Naruto je mi svědkem že jsem to ihned po příchodu hlásil...jo..a mam ta jednu bednu s Goblestonem tu sem tam dal z creativu. takže asi tolik.... Díky za vysvětlovanou.

Ridik :D
29-01-14, 23:27
co je ti po tom ? kdyz se neco posere a nejde to vratit co udelas ?

ZeMi7
30-01-14, 01:02
Ahoj,
¤vzhledem k tomu, že jeden hráč udělal na serveru neskutečný bordel, byli jsme nuceni dát rollback cca. 2-3 dny (tzn. server je tak, jak byl před touto dobou).

¤Pokud je ta Tvá ultra sugar cane farma tak složitá na postavení, a podruhé už to postavit vážně nemůžeš, jsem ochoten Ti s tim pomoci.

¤K Botovi. To že je online neznamená že je ve hře. Může být např. v konzoli apod. kde upravuje pluginy a nastavení serveru, aby ulehčil, a pokusil se zajistit čistý chod serveru. Kdyžtak můžeš napsat /list, zobrazí Ti to online hráče a i Ti to napíše, když je někdo afk.

¤Samozřejmě Ti také děkujeme, že jsi toho GM ne zneužil.


PS: Tím arogantním chováním a asertivním přístupem tomu nepomůžeš. Věř mi, že pokud by to nebylo nutné, nic z toho bysme nedělali.

Zoyer
30-01-14, 01:06
me zmizlo 17 tisic kc ...

Swagrid
30-01-14, 01:09
Mě 5 tisíc

Rostislav
30-01-14, 07:44
Néé v klidu :D s tou Farmou je to obráceně :D ona tam pořád je :D já jí chtěl zbourat a udělat propracovanější :D ale zase tam byla ta stará :D to mi nakadilo :D ALeeee ten gamemode mam porad :D a je blby to ze nemohu stavet :-( hold budu stavet s gamemode abych vedel jak to bude vypadat a pak mi to admin zboura na stone tak jak to bolo no :-/ nebo ja nevim jak mam stavet :-(

AlternativníPravda
30-01-14, 08:19
me zmizlo 17 tisic kc ...

<- haha :D :D

ZeMi7
30-01-14, 09:36
Néé v klidu :D s tou Farmou je to obráceně :D ona tam pořád je :D já jí chtěl zbourat a udělat propracovanější :D ale zase tam byla ta stará :D to mi nakadilo :D ALeeee ten gamemode mam porad :D a je blby to ze nemohu stavet :-( hold budu stavet s gamemode abych vedel jak to bude vypadat a pak mi to admin zboura na stone tak jak to bolo no :-/ nebo ja nevim jak mam stavet :-(

Hele...zkus se portnout do creative světa a zas zpátky, třeba budeš mít štěstí a GM zmizí.

Dále, určitě si s tim GM nestav! Od toho tu máme creative svět. Talto bys akorát riskoval ban :)

Dnes budu na serveru, a určitě během dne nějakého admina na serveru potkáš, a on ti to odebere.

ZombieBot
30-01-14, 11:15
Takže,

na serveru se stala takové věc, že jsme byli nuceni dát rollback. Na mapu byl rollback do soboty a na pluginy asi tejden, takže někomu zmizely peníze.

To, že jsem na serveru neznamená, že jsem ve hře. Poslední dobou mám neskutečně moc práce, takže spíš afkařim.

Rostislav
30-01-14, 14:16
Jasně Bote ani ránu muk :-)