PDA

Zobrazit normální verzi : Unban



Unregistered
28-09-11, 12:26
Hele dostal sem ban za to ze mě koplo od serveru a dal mi ban make it stop za to ze sem byl na jailu dozorce a měl sem mít simona ale mě kopl net takze jako trochu dezo ne ? omg.

Luccy
28-09-11, 13:19
Že tě kopl net je nejlepší výmluva fakt :)

Flash
28-09-11, 13:22
Za takovyhle picoviny bych te taky nejradsi kopnul

Karl0s
28-09-11, 14:21
nech si kecy na koledu nebo se s nim domluv, ať ti dá ban za CT výměnou za tenhle, ale to záleží čistě na něm a jeho dobrý vůli a vzhledem k tomu, že jsi ho nazval panem dežonem, nevim, jestli přimhouří oči

AnnoyingGreg
28-09-11, 14:41
Tenhle cirkus se s tebou opakoval několik dní. Stačí nemít svůj nick, a vy si na jailu myslíte, že tam budete věznum s*át na hlavu. Stačilo napsat větu: Vezmi si simona a po tobě se slehla zem. A za toho Dežo Lakatoše unban nečekej, hrome.

TEX
28-09-11, 19:46
To je stejne duverihodná historka jako mit cheaty a rict to ne ja to bratr ja ho zmlátim jenom mi dejte unban!

Ridik :D
29-09-11, 01:52
To je stejne duverihodná historka jako mit cheaty a rict to ne ja to bratr ja ho zmlátim jenom mi dejte unban!

vystizne receno :D

nechapu jak nekdo muze prijit na forum urazit admina a chtit jeste unban ?! :D

AnnoyingGreg
29-09-11, 01:57
vystizne receno :D

nechapu jak nekdo muze prijit na forum urazit admina a chtit jeste unban ?! :D

Jo, je to vrchol. Takže žádnej ban k CT mu nevyměnim. A ban by si zasloužil už jenom za ten nick..pan: [Z!nG3r7] $k!Ll3r3k LaMiCkA :O
A ta historie banů je taky parádní. http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=12415