PDA

Zobrazit normální verzi : Porušování pravidel na serverech



NarutoO
31-01-14, 10:42
Ahoj, myslím, že by stálo za to sepsat do nějakého vlákna přestupky, které jsou specifické pro různé herní módy cstriku, minecraftu (popřípadě je zavést do již hotových návodů pro konkrétní mody):

Je to proto, když admin dá za něco kick/ban/slay a někdo si bude stěžovat, tak bude mít hříšník přesný popis toho, co porušil.

Uvedu několik příkladů názvů, které se používají na serverech a v prvidlech jsou třeba uvedené, ale ne nijak obšírněji vysvětlené:

pasivní expení (toto nevím sám ZM)
vlak (KNIFE)
griefing (MC)
skripty (HNS)
čekání na SK[super knife](FU)


P.s.: Toto není dotaz na to co to je pasivní expení. To je pokus o to získat Váš názor, jestli to má cenu, popřípadě nalákat lidi, kteří by se toho účastnili :)

-NtO-

Ridik :D
31-01-14, 10:45
/menu na kazdem serveru je to vysvetlene

NarutoO
31-01-14, 10:50
jo, kdyz nejake decko dostane ban tak se pripoji na server a vyvola menu :)

hofy
31-01-14, 11:27
Uvedu několik příkladů názvů, které se používají na serverech a v prvidlech jsou třeba uvedené, ale ne nijak obšírněji vysvětlené:
Blok/vlak je na knifech velmi dobře popsán v informačním okně, když se připojíš na serveru. Stejně tak na ZM jsou velmi zvýrazněna 3 pravidla (i dostatečné vysvětlení) specifická pro ZM a nelze je přehlédnout. Scripty jsou zakázány v obecných pravidlech (14.).

Na pravidla serverů se může každej mrknout zpětně (http://www.csko.cz/menu/motd.php?pravidla&serverid=27019) a když třeba žádá o unban, což je jeden z padesáti, tak mu to rád vysvětlím (co se týče třeba toho blokování na knife).

NarutoO
31-01-14, 11:52
diky Doesi. V tom pripade predpokladam, ze tvuj nazor je, ze je to zbytecne :)

hofy
31-01-14, 12:26
Více méně se mi to zdá jako zbytečná práce. Důležité je, aby byly pravidla na serveru, což jsou. Podle mě nikdo nebude hledat na fóru, jaká konkrétně pravidla jsou pravidla na knifu, apod. Samozřejmě proti tomu nic nemám a nikdo ti nebrání něco nějak sepsat, apod., ale jak jsem psal, mě se to zdá jako zbytečná práce navíc.

Nekromancer
31-01-14, 13:17
Souhlasím s Doesem. Popravdě, (skoro) nikdo si ty pravidla nečte, dokud mu nejsou omláceny o hlavu.

mirous
31-01-14, 15:36
:D myslím, že (skoro) nikdo si je nečte ani po tom, a domáhá se stejně UB pomocí stupidních argumentů (to hrál můj mladší bratr, jen sem to zkoušel, to se tam stáhlo samo, já nic, to rybičky, a pod.) :). Zbytečná práce. Pravidla jsou daná, mimo to v tématu, kde jsou návody na servery je často i popis častých problémů na serveru. Nebo alespoň na GG jsem je tam dával. Spousta problémů je pak individuálních s rozdílným řešením dle uvážení admina. Takto by se akorát pak každý domáhal stejného metru, což moc v praxi nemůže fungovat, stejně jako by argumentovali, že daná konkrétní věc není nikde přesně napsaná a tak proč se to trestá tak či onak.

Grakon2702
31-01-14, 18:18
Už jsem to chtěl dříve napsat, tak alespon teď mohu využít tento thread. Ano týká se to jb a pár chybějících informací v pravidlech. Pokud to tam opravdu není, tak by se hodilo dopsat informaci o tom, co je CT zóna a hlavně kde se nachází. Jednou jsem se setkal s tím, že CT zóna se automaticky počítá jako místnost s gunama, pak mi myslím Smooke napsal, že je to i místnost, kde se ještě spawnujou CT. Ovšem jak to je na mapách, kde je už přímo na texturách napsané "CT zóna" a přitom to už nezasahuje do zbrojky a místa spawnu CT? Hodněkrát už jsem nad tím řešil spoustu problémů s ostatníma, kteří měli jiný názor atd. Bylo by vhodně do pravidel něco takového dopsat. Vyřešilo by to spoustu hádavých konfliktů na jb serveru.

NarutoO
09-02-14, 20:33
Více méně se mi to zdá jako zbytečná práce. Důležité je, aby byly pravidla na serveru, což jsou. Podle mě nikdo nebude hledat na fóru, jaká konkrétně pravidla jsou pravidla na knifu, apod. Samozřejmě proti tomu nic nemám a nikdo ti nebrání něco nějak sepsat, apod., ale jak jsem psal, mě se to zdá jako zbytečná práce navíc.


Souhlasím s Doesem. Popravdě, (skoro) nikdo si ty pravidla nečte, dokud mu nejsou omláceny o hlavu.


:D myslím, že (skoro) nikdo si je nečte ani po tom, a domáhá se stejně UB pomocí stupidních argumentů (to hrál můj mladší bratr, jen sem to zkoušel, to se tam stáhlo samo, já nic, to rybičky, a pod.) :). Zbytečná práce. Pravidla jsou daná, mimo to v tématu, kde jsou návody na servery je často i popis častých problémů na serveru. Nebo alespoň na GG jsem je tam dával. Spousta problémů je pak individuálních s rozdílným řešením dle uvážení admina. Takto by se akorát pak každý domáhal stejného metru, což moc v praxi nemůže fungovat, stejně jako by argumentovali, že daná konkrétní věc není nikde přesně napsaná a tak proč se to trestá tak či onak.


Už jsem to chtěl dříve napsat, tak alespon teď mohu využít tento thread. Ano týká se to jb a pár chybějících informací v pravidlech. Pokud to tam opravdu není, tak by se hodilo dopsat informaci o tom, co je CT zóna a hlavně kde se nachází. Jednou jsem se setkal s tím, že CT zóna se automaticky počítá jako místnost s gunama, pak mi myslím Smooke napsal, že je to i místnost, kde se ještě spawnujou CT. Ovšem jak to je na mapách, kde je už přímo na texturách napsané "CT zóna" a přitom to už nezasahuje do zbrojky a místa spawnu CT? Hodněkrát už jsem nad tím řešil spoustu problémů s ostatníma, kteří měli jiný názor atd. Bylo by vhodně do pravidel něco takového dopsat. Vyřešilo by to spoustu hádavých konfliktů na jb serveru.

Dík za vyjádření :)

Někdo mi poslal do chatboxu, nebo pmky, nebo na stýmu odkaz na pravidla, jak se zobrazují v tom infoboxu, když se člověk připojí na server. Takže myslím, že kdyby se ke každému serveru na hlavní stránce csko.cz k tomu plusku přidal odkaz na ty pravidla, tak by to stačilo.

:) Dík za to, že jste se zastavili..