PDA

Zobrazit normální verzi : DMko



SIRASTER
28-09-11, 14:09
Haj, nebyla by moznost dostat prava pro DM server?

zkusenosti:
-dva roky serveradmin na UG DM1 (kolem roku 2007 nejnavstetovanejsi CZ/SK server vubec)
-ted cca dva roky na bezhlavci
-od roku 2006 se ucastnim vsech sezon PLAYzone GIGABYTE ligy, byl jsem na MCR 2011, finale GGBT ligy atd
-tri roky jako redaktor/sefredaktor na united-games.cz resp PLAYzone.cz

na dmku hraju hodne, banuju vzdy jen kdyz jsem si stoprocentne jisty... nemam rad, kdyz nejakej nouma otravuje ostatni, thats all:-)

SIRASTER
28-09-11, 14:10
http://csko.cz/stats/hlstats.php?mode=playerinfo&player=670414

tdown
28-09-11, 16:50
Steam id?

SIRASTER
28-09-11, 16:56
Steam_0:1:9710340

kashpi
28-09-11, 17:43
Vypadá celkem v poho, životopis pěknej, steam acc taky. Sice sis asi nečetl jak žádat o práva, ale i tak je to v poho. Uvidíme jak se vyjádří někdo kdo tě z DM zná :)

MARTiii
28-09-11, 17:48
To je siraster z playzonu, zadam o autogram :thumbup:

SIRASTER
28-09-11, 17:53
mas pravdu, necetl:-)
steam 2005
vek 23
:-D

MARTiii
28-09-11, 17:54
Chysta neco pz ? pises jeste nejake clanky ?

Freiwyk
28-09-11, 17:57
na DM nehraju, neznám tě .. jinak žádost je poměrně stručná, ale zkušenosti máš --> jak dlouho tu hraješ ?
jinak nevím proč, ale někoho mi připomínáš .. obšas jsem na u-g chodil, tak máš u mě + :-)
Počkáme, než se vyjádří někdo z DM, do té doby máš u mě PRO.

SIRASTER
28-09-11, 18:08
moc dlouho tu nehraju, tak 2 mesice, jen ty dva mesice vcelku intenzivne:-) neni u nas moc DM serveru, kde by se dalo vklidu hrat... (myslim kvuli nastaveni spawnu, spawnprotection atd...) jeste vyhodit granaty a bylo by to top:-D... ne proste hraje se mi na vasem DM serveru dobre, tak kdyz se nudim nebo se potrebuju rozehrat pred zapasem, tak chodim sem...

Karl0s
28-09-11, 19:12
parkrat jsem ho tam potkal, krasny score, vic o něm nevim, ale tak na zkoušku proč ne, když už ho tu pár lidí zná, da?

Svacinar
28-09-11, 19:15
Na DM tě docela často potkávám teď. Je poznat, že nejsi jen tak nějakej hráč, kterej si jde občas zahrát, ale že to fakt hraješ. Nic proti tobě nemám, jsi nekonfliktní, v pohodě. Nejsem proti.

bones
28-09-11, 23:34
Ziadost trochu strucna, ale posobis seriozne. Napisal si hlavne to, co ostatnym v ziadostiach chyba. Dal by som ti tak jeden, dva tyzdne, aby si sa tu trochu zoznamil s ludmi hlavne na fore, uvidime ci ta dokaze niekto nejakou hlupostou nastvat a tak. Profesionalny admin sa vzdy zide, len aby sa vedel aj chovat.

Ja som pro.

SIRASTER
28-09-11, 23:38
vsechno smerovany na hrace s nickem "damianko" nebo tak nejak... vzdy kdyz se pripojim a jsme tam oba, tak mi co pet minut pise ze mam ab, at to vypnu a jeste ke vsemu si veme wipko a sedne si a ceka:-) nerikam, ze je to dobry chovani, ale on je divnej... a to tam tvrdi skoro kazdej, kdo vi, na jaky klavese ma nastaveny say:-)) nevim, jak vy tady reagujete na kemp, ale ja byl vzdy zvyklej na slap-slay-kick-ban ...

Svacinar
28-09-11, 23:48
Jestli tady hodlas praktikovat to, ze za kemp budes slapovat atd. tak nakonec vyhazis polovinu serveru, viz vsechny dust mapy etc.

SIRASTER
29-09-11, 00:35
je rozdil mezi tim, jestli kempi lama, ktera to hraje podruhy v zivote a clovek, kterej to umi hrat, trefi tou arckou vcelku dobre, ale nedela nic jinyho, nez ze sedi na miste a honi si rank nebo co:-) ale tj vpodstate jedno, jen ma aspon drzet hubu:-)

Ridik :D
29-09-11, 00:48
no u toho campu to ani moc neres vetsina lidi co tu hraje zacina z cskem takze i tve zacatky urcite nebyly rush rush rush :D

jinak zadost napsana bravozne ( i kdyz vypada trosku jako zapis do sesitu :D) takze ja byc byl taky pro az na ten kamp :D

SIRASTER
29-09-11, 01:04
ja kdyz zacinal, tak jsem nemel internet, takze to odnesli jen boti:-D ale tj fuk, je to na vas, ja se jen nabizim, ze kdyz tam nekoho uvidim, tak se podivam:-)

apach29
29-09-11, 06:52
PRO, Kotle dej mu prava ne jen na DM, ale na vsechny "strileci" servery. Jakmile budes mit prava SIRASTER, pisni mi PMku a ja ti pomuzu s tim, jak to tu chodi, at vis co a jak.

Kotel
29-09-11, 11:07
Moc skill adminu, co v kazdej vete nepisou debil/curak/kreten, neni, takze jsem pro.
Granat je spis k prdu, tak ho dam pryc.
Antikempr tady moc nepomoh, protoze trestal i hrace, co s awp stoji na viditelnym miste. By se musely vytvorit zony, kde se smi a nesmi kempit. Podle me to je zbytecny, protoze kdyz kempi porad na stejnym miste, tak uz tam muzes predem mirit. Kick mu nepomuze, protoze jinak hrat zatim neumi a na to musi prijit sam.

Karl0s
29-09-11, 11:15
vsechno smerovany na hrace s nickem "damianko" nebo tak nejak... vzdy kdyz se pripojim a jsme tam oba, tak mi co pet minut pise ze mam ab, at to vypnu a jeste ke vsemu si veme wipko a sedne si a ceka:-) nerikam, ze je to dobry chovani, ale on je divnej... a to tam tvrdi skoro kazdej, kdo vi, na jaky klavese ma nastaveny say:-)) nevim, jak vy tady reagujete na kemp, ale ja byl vzdy zvyklej na slap-slay-kick-ban ...

balfas, jagy, 72virgins a ostatní, speciélně kvůli těmhle dát blok na dust4ever na T spawn, když už ten camp metr nebyl spravedlivej, aspoň by to chtělo přidat do pravidel, úmyslnej kemp = slay, kick, ban .. teď se tam píše něco o kempu bez důvodu, oni ale maj důvod kempit - easy frags