PDA

Zobrazit normální verzi : Infekčák, broučci, šílenství na prd.



Larodar56
12-12-10, 00:42
Jak je možné že infekční granát nakazí maximálně jednoho člověka? Viděl sem 3 lidi co házeli inf., jeden z nich nakazil jen jednoho. Mě se to taky stalo, nakazil sem jen jednoho, pravda je, že teď je ten granát úplně na prd. To samé s broukama, před odchodem ze serveru sem do jednoho kempu hodil 3. řady brouků, broučci zklamali. Šílenství, nakazí jednoho člověka, ostatní dají miny, jiným zombíkům je to úplně u pr....

Vylepšení:
a)Infekční granát by měl větší šanci na nákazu.
b)Broučci by obešli vestu a museli by ubrat pouze 30 HP.
c)Zombie který bude mít šílenství sekne jednou = -50 armor, pokud člověk bude mít 100, zombie sekne 3x a člověk je nakažen (jen lama by to nedokázala)

Je to lepší řešení, a doufám že nezůstanu bez odpovědi že Kotle?

72 Virgins
15-12-10, 13:12
a) infekčák občas nakazí 5 z 10ti, občas 12 z 15ti, občas 2 z 8mi - je to o náhodě, o tom jestli hráči byli prozíravý a koupili si vestu a o náhodě, která je uvedena při koupi armoru. Všechno je to náhoda, hodíš do kempu kde má jen pět lidí vestu a máš 7 dalších nakaženejch a ty ostatní co přežili zombici umlátí. Takže co bys ještě chtěl, aby byli nakažení všichni? Infekčák je devastující zbraň, koho nenakazí přímo, toho nakazí následné zobmie. Nesmysl zvyšovat už tak mocnou zbraň
b) nesmysl, vesta má plnit svůj úkol, zapínat a vypínat jí jen jak se to Larodarovi hodí je šílenost. Zabít brouka neni hračka, kor když jich kolem tebe lítá pět. Kolikrát hoděj dva lidi na jednoho hráče (třebas když je poslední) dvě (na mě i tři) sady brouků, vždy musím mít možnost se aspon minimálně chránit.
c) zombie pokud dá šílenství může a nemusí někoho nakazit, záleží na skillu hráče. Šílenství neznamená nic jiného, že sis koupil na 6 vteřin nesmrtelnost a nic víc nic mín, jak s tim hráč naloží je pouze jeho věc. Sou hráči co s tim uměj a pak sou hráči co zakládaj topiky kde si myslej, že za ně kotel vyřeší jejich skill

Už dva měsíce se tu posilujou zombie a i to je vám málo... co na to říct já si jako zombie vydělám hodně bodů, někdo žádný a přitom máme stejný podmínky všichni.

Larodar56
16-12-10, 12:26
Teď už je ten infekčák na prd, když stojí tak hodně a nakazí málo lidí. Měla by se aspoň snížit cena, když už je tu náhodné nakažení.

Pavucina
17-12-10, 21:26
Toto je nekonecná debata. Infekcak je nahodnej, ale kdyz je hozen na me tak to vzdy odnesu, jeste se mi enstal opak, ale muj nakazi malo lidi, ej to proste nahodne, ikdyz z meho pohledu to tak neni. Nevadi
Silenstvi je o skillu to slysim porad, ale muzu bejt mistr a hrace co umi mackat bind, nenakazim ani kdybych se posral a dal 3 silenstvi, leda ze by mu dosli body.

72 Virgins
19-12-10, 01:37
Tak po několika dnech musim přiznat, že larodar měl pravdu, infekčák je nějakej slabej tedko....

Bůůůů bind bůůů bind.. pořád dokola kdy tohle skončí....

Neskončí :) Bind pravda umí mačkat každej (stejně jako každej si umí koupit šílenství) ale ne každej má body na to, aby vydržel dvě šílenství... Většina hráčů na mapě má tak 10-25 bodů, a většina z nich neumí přežít ani jedno šílenství. Takže to je o skillu si ty body našetřit a hlavně přežít. Nebudu se s nejlepšíma hráčema omlouvat za to, že umíme přežít a tebe nebudu litovat, že to neumíš.

Uplně naposledy ti to napíšu:

Šílenství je to, že si koupíš nesmrtelnost na 6 vteřin a jak s těma 6ti vteřinama naložíš je tvoje věc. Stejně jako zombie si mohou koupit nesmrtelnost na 6/12/18 vteřin (podle bodů) si mohou lidé koupit po stejnou časovou délku nesmrtelnost díky bindu (a podle bodů) pak už jen záleží na tom kdo je lepší a kdo byl šikovnější a našetřil si více bodů.
Jestli nejsi toto schopen pochopit pak je veškerá snaha marná.

A přesto, že se ten tvůj nápad testoval, stejně to na tvůj skill nemělo vliv. Pořád skilleři vyhrávali a ty jsi pořád byl pátej šestej. I kdyby kotel tvému neustálému nářku podlehl nic se v žebříčku nezmění, akorát budou hráči naštvaní, že jsou nakažení ne kvuli svému skillu, ale kvuli nějakému limitu. Chceš lepší výsledky? Tak to se musíš chlapče zlepšit jiná cesta na vrchol nevede.

Pavucina
19-12-10, 20:42
S tim zebrickem to ma bejt na me ? DObry virgine :D, 5, 6 ano to jsem byl, jenze jsem celou mapu hral za zm, a kdyz za lidi tak bez minigunu a bazuky. Ptz jsem vsem ukazoval, ze jde hrat bez minigunu. Ano pak jsem na tom dobre nebyl, zase se vracis do svyho uboheho stylu. Me absolutne nejde o skore, ale o to co to pisu porad dokola a co ty nikdy nepripustis a nepriznas ze to tak je, ze bind bez limitu je neskutecna vyhoda. A pokud skillem myslis nahrat si s minigunem behem necele minuty 70 b a pak byt nesmrtelny, tak to zadnej skill neni. Mozna tak podle tebe. O skore to taky neni, to jen u tebe, nechalo se odstranit pocitani smrti, aby jsi mel dobre skore :D A dalsi ubohosti, o kterych se tu nebudu vyjadrovat, aby jsi zase nespamoval.
Predstav si ze ted kdyz tam hraju, tak pokud me to vyslovene nechytne, tak hraju za lidi se vsemi vyhodami (MG, Bazuka, vesta) a 5-6 rozhodne nejsem :P Ale to nevadi, ty to porad mas se skillem placas dokolecka kraviny.

Silenstvi je o skillu to slysim porad, ale muzu bejt mistr a hrace co umi mackat bind, nenakazim ani kdybych se posral a dal 3 silenstvi, leda ze by mu dosli body.
Toto nedoakzes ani ty ( a to uz taky nejsi nejlepsi na serveru), chtel bych videt tvoje silenstvi na kemp kde je ciper, nebo nekdo to to umi pouzivat, nemas sanci ani ty ho nakazit, takze to se skillem nema naprosto nic spolecneho. Chtel bych to nekdy videt. Ale jelikoz, by to dalo za pravdu me, tak to nikdy neuvidim.
PS: A nepis sem zase hovna o me, neurazej me. Vis jak jsi dopad posledne, pekne is to prosral, svym lhanim.

czkubacz
19-12-10, 21:05
pls lidi sry že se vam tady do toho pletu ale skuste moji mapku zm_military_base dik ;)

Pavucina
19-12-10, 22:26
ASi presne jak si predpokladal virgine, jsem tu abych vyvratil tvoji hypotezu o mych 6 mistech. Dostal si na frag o celych 50 fragu. Ja mel taky vicenasobnou, takze an to se nevymlouvej, a musim rict to jedno kolo jak si me dohnal, kdyz ti mina bouchala po 2 vterinach, tak si to presto nedohnal uplne. A o tom nakazeni v prvnim kole kdyz si za mnou bezel jak nejvetsi lama, o tom se ani nebudu zminovat.

72 Virgins
19-12-10, 22:29
Jestli se opravdu chceš zlepšit musíš začít přestat už s těma nářkama. Zm si můžou koupit nesmrtelnost na chvilku a lidi taky.

Jen jedna poznámka.... od tý doby co ti nekupuju zbraně a nechráním tě se ti nedaří a přesně od té doby si stěžuješ neustále na ten bind. Předtim si byl velkym zastáncem bindu. Je to náhoda? Opravdu tvé průměrné výsledky jsou chybou bindu?

72 Virgins
19-12-10, 22:31
Jo Pavučino udržet si dobrý výsledky je těžký po cca měsíci tě vidim na prvnim místě. Tak gratulace, ale já vyhraju 8 z 10ti map a ty vyhraješ jednou za měsíc... prosímtě nesrovnávej se se mnou. Chápu, že z toho máš radost, ale 50 fragů nic neni kluci jako bhop, ciper maj o 150 - 200 fragů víc než ty, když hrajete spolu. Těšímě tvůj ojedinělý úspěch a přeju ti to.

Jinak sem se díky tobě zase po dlouhé době zasmál a chci ti za to poděkovat :). Poprvé od rozpadu Bad Company (cca 2-3 měsíce ) si se dostal přede mě a já přesně věděl, že se pudeš na forum pochlubit celýmu světu jak si pokořil Virginse. Opravdu si mě pobavil a není to prvně takže ještě jednou děkuju.

Larodar56
19-12-10, 23:25
Dost té soutěživosti, virgine tady je vidět že ty jenom soutěžíš, že chceš být nejlepší. Kde je zábava? Zombie server je o zábavě a ne o soutěžení. Od kdy si myslíš že jsi ty ten nejlepší? Když se to tak veme , tak nikdo není nejlepší. Ty si měl možná nejvyšší skore na zombie serveru Virgine, ale to není důvod myslet si že si největší borec. Často si všímám jak píšeš opět sem vyhrál mapu, co to dokazuje? Byl si první ale mapu si nevyhrál. Kromě toho ciper je lama, nechápu proč ho do toho zatahuješ.

72 Virgins
20-12-10, 10:36
Larodare s těma tvejma lžima mě fakt štveš. Já se přeci nevytahuju nepíšu "Zas jsem vyhrál mapu" proboha proč si tak ubohej?. Jen se mu směju, že po třech měsících se dostal přede mě a hned se běží na forum celýmu světu pochlubit.

No a jestli jsem na ZM nejlepší? Fakt nevim zeptej se hráčů. Jen jsem pavučinovi napsal at se se mnou nesrvonává, že je to chyba. Já opravdu vyhraju minimálně 8/10 map a on opravdu vyhraje tak 1 za měsíc. Byla to pouze reakce na jeho vytahování tak sem ho uzemnil tím, že jsem odhalil skutečnost.


Ciper a lama? Jsi normální? Cíper patří k absolutní špičce. A nezatahuju ho do toho, jen jsem ho dal jako příklad. Jenomže i mě si označoval za lamu a když se potkáme, nemáš ani na toho pavučinu. Tvoje měrné hodnoty, kdo je lama a kdo ne jsou tedy velmi zcestné.

Už jsem si vážně na chvilku myslel, že s těma lžima přestaneš a hop a Larodar je tu opět ve své plné formě.... Byl bych moc rád, kdybys mi řekl kdy a kde jsem řekl "Zas jsem vyhrál mapu" :) podle tebe to řikám často takže to nebude problém najít v záznamu z chatu. Jenže jak je u larodara pravidlem, ještě ani jednou svoje lži v záznamu z chatu nenašel, divil bych se kdyby se něco změnilo. :DDDD Jen mi řekni larodare, už tolikrát jsi schořel na tom, že jsem něco řek a pak si to hledal a hledal a hledal a nic a pokaždý na to že záznam z chatu existuje zapomeneš. :DDDDDDD

Larodar56
20-12-10, 13:42
Ubožák si tu akorát ty, nepřiznáš pravdu, hledat v záznamu chatu je snaživé, ale marné to je fakt. Cipera si pamatuju jako úplnou lamu :D, to si tu ty ještě nebyl, zřejmě mu to trvalo dost dlouho než se z něj stal skiller. Počkat skill na zombie serveru je blbost :D, tak že jo, co to dokazuje? Nic, když má někdo na zombie serveru skore přes 300 tak stejně není skiller. S bazukou a minigunem si každý může myslet že je skill. Schválně zkus hrát jen za lidi a bez bazuky a minigunu. Já nejsem závislý jako někdo tady :). To je taky důvod proč sem málo kdy první. Měl by sis vymýšlet ty hlouposti že lžu. To je od tebe dost trapné.

72 Virgins
20-12-10, 13:53
Jako vždy plácneš obvinění a jako uplně po každý to nedoložíš i když podle tebe to co jsem řekl říkám často :). Prostě larodarovina, zalžeš, důkazi nepřineseš a když si je od tebe někdo vyžádá smůla, nic nebylo nalezeno :D:DDD. Bylo by prostě jednoduší larodare si před lhaním vždycky vzpomenout, že záznam z chatu existuje, pak se vyhneš těm situacím, do kterých se díky lhaní dostáváš. Úplně nejlepší je nelhat, pak si tyhle věci pamatovat nemusíš, ve tvym případě, je to ale nutnost.

Larodar56
20-12-10, 16:16
HAHA, ty si vtipálek, no nic, moudřejší ustoupí.

Pavucina
20-12-10, 20:56
Jo Pavučino udržet si dobrý výsledky je těžký po cca měsíci tě vidim na prvnim místě. Tak gratulace, ale já vyhraju 8 z 10ti map a ty vyhraješ jednou za měsíc... prosímtě nesrovnávej se se mnou. Chápu, že z toho máš radost, ale 50 fragů nic neni kluci jako bhop, ciper maj o 150 - 200 fragů víc než ty, když hrajete spolu. Těšímě tvůj ojedinělý úspěch a přeju ti to.

Jinak sem se díky tobě zase po dlouhé době zasmál a chci ti za to poděkovat :). Poprvé od rozpadu Bad Company (cca 2-3 měsíce ) si se dostal přede mě a já přesně věděl, že se pudeš na forum pochlubit celýmu světu jak si pokořil Virginse. Opravdu si mě pobavil a není to prvně takže ještě jednou děkuju.

Ah jo vrigine, ted zkousi novou taktiku, myslis ze se na tvoje pitomy kecy zapomnelo, tak zkousi dalsi vec, kdo ti to poradil ? Ano vyhraju za mesic jednu mapu, ptz jich za mesic nenahraju ani 20, a kdyz tam hraju tak si spis blbnu za zm. To pak mapu vyhrat nemuzu to je jasny. Ano nekupujes mi veci :D Ty vole sam pises at netaham stare veci a najednou to zacnes tahat ty. Zajimae je ze kdyz jsem hrali spolu, tak jsem se delili o uspech, a byly sme vsichni tri nahore a bylo jedno kdo komu co koupil, bylo to nastejno, ale tvoje ubozacstvi se dostava do dalsi sfery, kterou nema smysl komentovat. Vysledky mame kazdej, me to proste nebavi vzit si minigun a strilet jak mental a hned mit 70 b. Zastancem bindu jsem byl mozna v dobe lagu, ale jinak ne :P. Takze nevymejslej opet hovadiny laskave. Zase to neuhrajes a bude me kotel muset umlcet. Minule ty tvoje lzi stacili a neuhral jsi to a jeste ti to vysvetlilo dost ostacnih adminu :D

Ja se vytahovat nesel, pouze jsem te uzemnil s tvym tvrzenim, ze jsem 5. a 6. A tim jsem ti chtel taky dokazat (coz tvuj mozek nechape), ze nemam problem hrat na prvnim miste, ale hold nemam porad bazuku a minigun, ptz stim je to hracka. Kdyby se sem podival nekdo nestranny, tak vidi, ze me zase spinis kecama. Ptz kdo tam hraje tak vi, ze bez MG a bazuky nemas tohle skore sanci nahrat.

A ohledne porovnani nesmrtelnosti lidi a zm. Zm ji má na 6 vterin jak pises, a clovek se 70 bodama ji má v klidu na 15 a více. Jenze body ktere utrati se mu vrati v mziku, to se o zm rict opravdu neda. Nikdy to nepriznas, to je tvoje chyba. Ja nemam problem priznat vsechno nestranne, ty ne. :D Ty jsi zaslepen svym "ohromnym" skille.

Tvoje odpoved opet vypusti aspon polovinu mych argumentu jako vzdy, bohuzel tohle je tvoje oblibena taktika :P nebo je to ubožáctví ?

Kotel
20-12-10, 21:02
Jedna zombie nemůže nakazit kemp 10ti hráčů. Kdyby mohlo být ve hře 60 hráčů, tak to bude udělané tak, že se minimálně 15 zombie musí snažit nakazit 1 kemp.

72 Virgins
21-12-10, 15:40
Pořád překrucuješ zm si mohou koupit nesmrtelntost v podobě šílenství na 6 -12 -18 -24 sekund podle toho kolik maj bodů. Přibližně na stejno vyjde to i u lidí, kteří si mohou díky bindu na stejnou dobu koupit také nesmrtelnost (a ještě musí hráč pokládat zpět miny, které jmu šílená zm zničila). Záleží potom kdo je šikovnější, někomu stačí jedno šílenství na zničení kempu, ty potřebuješ dvě tři a ještě je to málo. Promin, já se k tomu už nechci vracet je to pořád dokola. Ztrefuješ se do bindu, přitom je to krásná spravedlivá protiváha k šílenství.

Promin, že ti to píšu, ale je to pravda, po tom co ses po rozpadu badcompany tak silně propadl, začla celá tahle věc z bindem. Já a luffy si pořád vedem dobře jen tobě už to tolik nejde a přesně v ten okamžik se s příznivce bindu stal zapřísáhlý nepřítel. To není náhoda pavouku.

Pavucina
21-12-10, 19:09
Virgine neshazuj, skoro tam nechodim a kdyz prijdu tak sotva na celou mapu, takze ja uz to priznal, ze jsem se propadl, ptz kdyz nezacnu na zacatku mapy tak uz je to o dost tezsi. Propadl jsem se ptz hraju za zm. Vis kemp s tebou nedaji ani mistri na tri silenstvi, kvuli zminovanemu bindu, takze ty me tu schazujes ze jsem lama a to rozhodne nejsem. Ale tvoje EGO je tak neskutecne velke, ze se mi chce blejt a ze si vubec opovazujes mi tu psat ze jsem dole. Jsi ubohej covece. <b>Opet si vypustil nekolik argumentu, ktere jsem tu psal. Takze ano po vypusteni nekolika argumentu jsem se neskutecne propadl.</b>

Opet diskuze a urazeni me jako predtim, nebudu v ni pokracovat, zase by to ukoncoval kotel, smazal muj podpis, kde jsem psal jak to s tebou je, ze jsi to neunesl a lhal jsi. Pripust si ty argumenty a pak neco pis. Reaguj na vsechno jak to delam ja ne na pouhe frakce, ktere se hodi do tvych kravskych prispevku. Ubozactvi se odeme preneslo k tobe.

Pavucina
21-12-10, 19:10
Jedna zombie nemůže nakazit kemp 10ti hráčů. Kdyby mohlo být ve hře 60 hráčů, tak to bude udělané tak, že se minimálně 15 zombie musí snažit nakazit 1 kemp.

Beru na vedomi.

72 Virgins
21-12-10, 22:14
Jestli máš zájem napiš mi pm já ti dám pár rad jak dosáhnout vysokého skóre, jen když tohle už přestane. Dokonce ti i prozradím trik jak za 40 bodů zničit kemp kde bude více hráčů. A opravdu jsem se ti nechtěl smát, že se ti nedaří jen jsem se podivil nad tím, že si s touhle celou věcí kolem bindu přišel ve stejnou chvíli, kdy sem odešel z Bad Company a ty ses propadl z prvních příček od průměru. Nic víc jsem tím říct nechtěl.

Minamoto CZ
24-04-11, 18:08
Vrátím se k tomu infekčáku, už mě docela štve to že INFEKČÁk je lepší nekupovat nezdá se mi že by 33% možnost nakažení u toho kdo má vestu byla co kčemu když z 5 lidí na které byl hozen nenakazí ani jenoho tzn. 100% resistance? NO myslím že lepší by bylo kdyby infekčák nakazil 33% lidí s vestou na které byl hozen ti co vestu neměli tak automaticky zombie. (33% lidí z těch co mají vestu :drool:).

Co se týče šílenství úplně souhlasím s tím co o něm napsal Vrigin

grEy
24-04-11, 18:14
Stara tema, infekcak je podla mna nastaveny akurat.

72 Virgins
28-04-11, 14:54
Ted poslední dobou jde infekčák hodit i víckrát než jednou, kdyby se zvýšila jeho účinnost byla by to celkem katastrofa. Pořád platí hodit infekčák do prvních dvaceti vteřin od počátku kola. To je účinek nejvyšší protože hodně lidí čeká s koupí vesty, nebo si jí zapoměli koupit. Pak je to loterie a jako v každé loterii někdo uspěje lépe, někdo vůbec.

Kotel
28-04-11, 16:01
Ucinnost je dobra, pokud se dobre hodi. Tim, ze jsem udelal statistiku, na kolik lidi byl granat hozeny, se zjistilo, ze nekdo se ani neumi trefit a pak to svadi na chybu serveru.

Ciper
14-06-11, 13:41
Každej tu akorád mele to svoje já jsem s roradarem sice je to vtipný připojilsemse a zalez do kempu sám byla tam vesta 100armoru a jeden týpek na mě vyhází 60 bodu broukama a poslední mě až nakazil vím že je hračka brouky zabít virgine žádná tíže to není když je zozmačkáš MG jak prd a ještě ted je 100 bodu tak to bych alespon zvýšil procenta na nakazu infakem ono to není o náhodě ale skoro pokeždé vydím že inf hozen na 10 lidi nakaženo 5 armor mělo 5 lidi? což znamená? že sem nakazil jen lamky co neměli armor a vipka jedou dál položej minu a maj pokoj, navíc ted silko nejde hned dát...

chmod a+x /bin/laden
15-06-11, 10:06
Já si myslím, že není co měnit. Server je vyladěný, buguje jen občas, momentální stav mi vyhovuje; dá se hrát za ZM i za lidi, kdo chce, ten to uhraje za obě rasy, stačí se podívat na Virginse
Dneska jsem hrál hlavně za ZM a báječně jsem si to užil. Lidi mi nadávali co jim klávesnice stačily, já se jen smál :-) Teda stovkové skóre, o jakém psal Virgins či kdo, jsem neměl, ale měli jste vidět ty nadávky, když jsem dával šílenství jako na běžícím pásu :-)

Ciper
21-06-11, 13:40
Tady nikoho nezajímá co komu děláš silenství atd. a nadávky už vůbec né ted tu ze sebe dělaš borce?Jo prd hovno cuc infak je uplně k hovnu dělal jsem test každý kolo hozen inf a hozeno na 5hracu nakazeno 3 armor měli 3 a to pokaždé že to nakazilo jen ty bez armoru to je v prdeli 35 b. to sem mohl dát rovnou silenství a 20 bodu tak to udělejte lépe s tim infem.

chmod a+x /bin/laden
21-06-11, 14:23
Ciper teď moc nechápu tvé myšlenkové pochody, ale pokud chceš silnější infekční granát, tak věz, že pokud umíš granát správně házet, tak nakazí i hráče s armorem. Nic neměnit, nechat to tak jak to je!

Ciper
23-06-11, 11:51
A to nejde že neumim hazet hele sám víš a ostatní že je hazim pořád a na nejvíc lidí a pokaždé to je napr výsledek,a navíc jaký jde hodit víckrát jo jde ale když někdo ho hodí a nenakazí nikoho nebo ho hodí uplně napíču a pak je inf obnoven al

killer-savage
23-06-11, 17:39
ja som bol teraz na zombie tiez a to silenstvi mi pripada ako keby som nemohol ziadneho cloveka nakazit ked ho mam pusteneho. akurat das tie laseri vybuchnut a nic sa ti nestane ale to je vsetko. za celu mapu som pouzil okolo 5-7 toho modu a dokopi som nakazil iba dvoch. sekal som jak sialeny ten armor vydrzi stale. nedalo by sa to do tej bonusovej ponuky pridat mod nemesis? ze ked je pouzite mod nemesis tak dostanes take schopnosti ako nemesis? das kohokolvek na jeden sek ale aspom by to bolo drahsie nez normalne silenstvi. stalo by to asi 2x viac ako inf. alebo viac-menej no ak to by bolo iba pre vip.

chmod a+x /bin/laden
23-06-11, 17:44
ja som bol teraz na zombie tiez a to silenstvi mi pripada ako keby som nemohol ziadneho cloveka nakazit ked ho mam pusteneho. akurat das tie laseri vybuchnut a nic sa ti nestane ale to je vsetko. za celu mapu som pouzil okolo 5-7 toho modu a dokopi som nakazil iba dvoch. sekal som jak sialeny ten armor vydrzi stale.
Myslím si, že to je hlavně tím, že se hráči naučili kupovat si armor. Já už taky při šílenství nenakazím tolik lidí co dřív, musím se soustředit, abych těch pět sekund sekal jenom do jednoho či dvou hráčů, aby si nestihli dokupovat armor. Jak jsme si hráče vychovali, takové je máme :-)


nedalo by sa to do tej bonusovej ponuky pridat mod nemesis? ze ked je pouzite mod nemesis tak dostanes take schopnosti ako nemesis? das kohokolvek na jeden sek ale aspom by to bolo drahsie nez normalne silenstvi. stalo by to asi 2x viac ako inf. alebo viac-menej no ak to by bolo iba pre vip.
Zajímavý nápad, ale myslím, že Nemesis taktéž není všemocná, pokud je hráč vybaven armorem. Nějaké nové položky v shopu by určitě nevadily, obzvlášť když se navýšil maximální počet bodů :smile:

grEy
23-06-11, 17:48
Ano a okrem nemesis modu by sa tam mohla dat rychlopalna bazooka, laserova zbran, nalet kozmickych superlodi, a mozno by neuskodil aj nejaky nalet assasinov ze dobehnu a vyzabijaju vsetkych zombie na mape, to by bolo super.

chmod a+x /bin/laden
23-06-11, 17:53
Ano a okrem nemesis modu by sa tam mohla dat rychlopalna bazooka, laserova zbran, nalet kozmickych superlodi, a mozno by neuskodil aj nejaky nalet assasinov ze dobehnu a vyzabijaju vsetkych zombie na mape, to by bolo super.
Když už jsme u toho, místo ZM2 by se mohl realizovat Zombie Escape :mrgreen:


http://www.youtube.com/watch?v=0fsjWW2DNJk

killer-savage
23-06-11, 18:07
Ano a okrem nemesis modu by sa tam mohla dat rychlopalna bazooka, laserova zbran, nalet kozmickych superlodi, a mozno by neuskodil aj nejaky nalet assasinov ze dobehnu a vyzabijaju vsetkych zombie na mape, to by bolo super.
ale zas to neprehanaj. ked tak zo Zombie2 spravit Zombie brutal a to by bol masaker. ze tam budu taki zombieci co vedia lietat, pustat lasere a podobne. to taki zombie mod na vyssej urovni. no a ten nalet by sa spustil tesne pred koncom skoncenia kola a by sa vsetko vyzabijalo a hned zance nove kolo

grEy
23-06-11, 18:08
Nepochopil si ma, ze? :D

killer-savage
23-06-11, 18:11
neviem koho myslis

chmod a+x /bin/laden
23-06-11, 18:17
grEy spíše narážel na to, že vyladit ZM server, aby byl hratelný za zombie i za lidi trvalo snad půl roku, jakmile by se přidala jedna nová silná položka do shopu, tak by ta práce byla najednou k ničemu.

Ty létající zombie jsem už na jednom konkurenčním serveru zkoušel, ale na to tu nejsou dost vysoké mapy. A navíc zavedením Flyingů by úplně ztratili význam Jumpeři a Climby, hráči by to zneužívali, že by si zaletěli na texturu a tam by si vzali protilátku... to je příliš mnoho komplikací

S tím zavedením nového serveru / rušením ZM2 to nebude tak horké, Kotel má plné ruce práce s Jailbreakem a udržením stávajících serverů v chodu než aby vymýšlel stále nové mody. Před nějakým časem Virgins navrhoval Hejno only server (http://csko.cz/forum/showthread.php?644-N%E1vrh-na-nov%FD-ZM-server), ten by byl určitě hratelnější a snáze realizovatelný než něco zbrusu nového, jednoduše kvůli tomu, že už hejno dávno funguje, sic jen jednou za celou mapu

killer-savage
24-06-11, 06:37
proste na ZM2 je taka nuda ze to potrebuje vela vylepsit. na jednom serveru tam bolo taki zombie server ze: tam bolo dobre osvetlenie. ale na tomto serveru nikdy ani nehrmi.

killer-savage
24-06-11, 11:10
Ty létající zombie jsem už na jednom konkurenčním serveru zkoušel, ale na to tu nejsou dost vysoké mapy. A navíc zavedením Flyingů by úplně ztratili význam Jumpeři a Climby, hráči by to zneužívali, že by si zaletěli na texturu a tam by si vzali protilátku... to je příliš mnoho komplikací



no az tak som to nemyslel. nech tam je zabava a tak.. :D

livenCz
05-10-12, 21:23
kk

koNan
07-10-12, 17:45
Ten infekčák je úplně kničemu.....dneska sem ho hodil na 9 lidí a byl nakažen 1!!:omg:

DJ Pon-3
07-10-12, 18:14
to proto, že
1) to nebyli idioti a koupili si armor a
2) měl jsi prostě smůlu
já viděl už že byl infekčák hozen na 15 lidí v 1 kempu a přežili všichni, ale na druhou stranu není žádnou vzácností vidět "Infekční granát hozen na xxx lidí, nakaženo 6-10 lidí" vše záleží na tvém štěstí, inteligenci ostatních hráčů a samozřejmě na tom jestli se trefíš :D