PDA

Zobrazit normální verzi : Nefunguje rank



Lugo
31-01-14, 23:12
Zdravím,

na serveru Dust2 Only 3 mně a některým hráčům nefunguje rank.Mohli byste to opravit ?

Kotel
31-01-14, 23:27
Jestli se vam nezobrazi rank po napsani /rank, tak to nestiha databaze. A nevim, jestli to ma reseni bez totalni resetu ranku. Asi by bylo lepsi rozdelit rank na vic databazi. Ted je vsechno v jedny a kazdej dotaz prochazi miliony radku. Asi to nebylo vytvoreny pro tak velkej pocet serveru.

Aio^Los
01-02-14, 09:25
No me se také nikdy nezobrazí rank...Buď jdu na csko.cz a podívám se, nebo prostě napíšu např. /next, nebo opakovaně píšu /rank.

Lugo
04-02-14, 00:26
Já jsem to myslel tak,že se mi zobrazí rank,ale už 2 měsíce mi to ukazuje,že jsem předposlední v ranku,i když mám 1700 kill.Některým známým to taky ukazuje.

Kotel
04-02-14, 00:28
Jaky mas nick?

sypex
04-02-14, 00:35
mě to stejné dělá i na furienech... rushnu nedostanu nic. sejmou mě 13 pointu -____- kotle nemůže to být nějáá systémová chyba??

Kotel
04-02-14, 00:53
Je to chyba, ale nevim, proc tu je. Neco jsem upravil, tak se uvidi.

RTG
04-02-14, 00:57
když jsem dneska zkusil na CTF /rank tak to slušně trvalo, ale když dám /hlx a tam zvolím rank, tak je to mnohem rychlejší

mimochodem, proč mám pro každý server nový rank na hlx? u hlx na jiných herních portálech jsem byl zvyklý že se mi všechny ranky ze všech serverů počítaly do jednoho nicku, a v tom bylo taky vypsáno, na kterym serveru kolik hraju atd., tady je to cely uplně jiny :D hraju přes NS, to možná bude tím, že?

Kotel
04-02-14, 14:06
Kazdy server ma jine nastaveni, proto neni mozne spojovat ranky ze vsech serveru (napr. paintball a only dust2). Co to je za portaly?

Rank uz se zobrazi rychle.

Lugo
04-02-14, 16:35
Můj nick je:
Lugo ^^^

DelteN
04-02-14, 16:36
Mne sa často stáva na serveroch že zabijem napr. 10 hráčou pozrem rank a tam mám len 7...

Kotel
04-02-14, 17:26
Nick Lugo ani podobny mi vubec nenajde.


Mne sa často stáva na serveroch že zabijem napr. 10 hráčou pozrem rank a tam mám len 7...
Pokud se tam kouknes hned po jejich zabiti, tak to tam neni, nahrava se to az treba po minute.

Fhacker
05-02-14, 18:39
Vidím že niesom jediný kto má dáky problém s rankom, lenže mne rank neblbne vždy mi ho ukáže lenže mám tam rovnoka bodov stále. Aj v hre keď napíšem príkaz /body1 tak iba raz za čas mi prípočíta alebo odpočíta body. Dá sa to dáko opraviť? Ide o server Aim a meno v hre Fhacker.

E: už sa mi to záhadne rozbehlo....

CMBR
06-02-14, 00:53
Me to taky blbne napisu rank nebo /next a nic... Navic na furienech du rush dam napr. 6 killu pise mi to tam, ze
ziskavam 4 body [-3] a ve finale dostanu 1 bod :/ to je tech 6 killu letim nic nic a bum HS a 13 bodu pryc..

E:No to už je jedno na ranku mi přestalo záležet a teď hraju jen 4fun.

DelteN
06-02-14, 09:33
Me to taky blbne napisu rank nebo /next a nic... Navic na furienech du rush dam napr. 6 killu pise mi to tam, ze
ziskavam 4 body [-3] a ve finale dostanu 1 bod :/ to je tech 6 killu letim nic nic a bum HS a 13 bodu pryc..

Mne sa to tiež stáva

sypex
06-02-14, 09:43
čapíku i to stejné se zobrazuje mě...

RTG
12-02-14, 18:57
Kazdy server ma jine nastaveni, proto neni mozne spojovat ranky ze vsech serveru (napr. paintball a only dust2). Co to je za portaly?

Rank uz se zobrazi rychle.
no měli jsme to u nás na gamesplace, a ještě někde jsem to viděl, ale je fakt, že tam byl problém s různými módy, takže to bylo spíš na škodu než k užitku - ovšem teď mě napadá, klasické módy, jako jsou oldschool, classic, mega pub, dust2 only, možná i rats maps, ty jsou taky zvlášť? všechny ostatní, kromě těchto zmíněných, je opravdu lepší mít rozdělené, máš pravdu (pokud by byl rozdíl mezi klasickými publiky, dust2 only a ratsy, tak alespoň klasické publiky by mohly mít společný rank)

DelteN
12-02-14, 19:32
Keby to rozdelíš na viac databázi nemalo by to ovplyvniť rank nie?

Kotel
12-02-14, 22:38
Vsechny servery jsou zvlast krome tech se stejnym nazvem. Hraci tak maji vetsi sanci dostat se na vyssi pozice. Je fakt, ze to je mnohem narocnejsi na vykon.
Na vic databazi to rozdelit prakticky nejde, i kdyz by se to tim vyresilo, ale vsichni hraci jsou v jedne tabulce, takze by mi zabralo hodne dlouho vsechno rozdelit. Snazsi by bylo rank resetnout. Ale pokud uz problem neni, tak to neni nutne.