PDA

Zobrazit normální verzi : Rusher - přehnaná rychlost



MaNDRaGORa
03-02-14, 16:38
Chtěl bych se vyjádřit k rychlosti rushera...prostě když hrají za comm proti rusherovi a oba máme na max. Kondici a on ma navíc commandos. Botky tak to už se skoro nedá chytit navíc když ten dotyčný používá sluchátka a slyší ze za nim někdo běží otočí se bum a jsem dole...navrhují aspoň o přidání nějakých nových botek které by např přidávaly aspoň 45 kondice. Zatím šiky a vyjadřete se taky. :-)

IKEA
03-02-14, 16:56
rusher potřebuje být na "choke" pointu rychle --> potřebuje být rychlej, v situaci, kterou popisuješ je jednoduší se stáhnout a napadnout ho odjinud - pokud tě ovšem nezačne nahánět, ale toho se dá potom i využít, otočit se a vystartovat po něm, pak už je jen dílo "náhody", zda tě zabije - trefí - nebo jestli zabiješ ty jeho.

za mě ne

MaNDRaGORa
03-02-14, 17:15
rusher potřebuje být na "choke" pointu rychle --> potřebuje být rychlej, v situaci, kterou popisuješ je jednoduší se stáhnout a napadnout ho odjinud - pokud tě ovšem nezačne nahánět, ale toho se dá potom i využít, otočit se a vystartovat po něm, pak už je jen dílo "náhody", zda tě zabije - trefí - nebo jestli zabiješ ty jeho.

za mě ne
OK ale když jsi na větší mapce tak to pomalu nemáš šanci.. jinak jak se menujes na cod? xD

SomTu/sefk_O
03-02-14, 19:31
Rusher je na to aby rushoval - čo znamená "rýchlo bežať na iné miesto". Ako písal ikea je jednoduchšie sa stiahnuť a počkať si na vhodnejšiu chvílu.