PDA

Zobrazit normální verzi : BB - mensie vychytavky



Likan.
03-02-14, 20:35
Ahojte,
Mam par napadov(mensich uprav) ktore by som vam rad predostrel :thumsup4:

1.
Pocas build time by bol pre zombie mozny prikaz /spec ktory by im umoznoval spectovat ct hracov a ucit sa stavat aj ked priamo do toho nemozu zasiahnut... CT ktore by bolo prave v tej chvilke spectovane by sa ukazovali nicky spectatorov ako napr. na surfe alebo dr... prikazom /xyz(nenapadlo ma :p ) by sa toto zobrazovanie nickov dalo vypnut.

2.
Aby sa bloky pri stavbe dali locknut aj "zafarbenim" napr. staviate si air a uz vam to ukazuje, ze ste mimo lokacie kde mate polozeny zakladny blok a po stlaceni napr. Q (+lastinv) by sa tento blok lockol farebne a aby ste s nim znovu mohli pohnut musite ho unlocknut. :)

3.
Zmena farby blokov prikazom /xyz (napr. /colors)

Nakoniec by som rad pripomenul stale trvajuce bugy :/ AWP 10 nabojov aj s upgradom, to iste broksna. Po kupe riot shield sa neda kupit regeneracia.

halelujah
03-02-14, 22:10
Ten prvý je dobrý veľmi sa mi páči :)

Cip3r
03-02-14, 22:18
1.
Pocas build time by bol pre zombie mozny prikaz /spec ktory by im umoznoval spectovat ct hracov a ucit sa stavat aj ked priamo do toho nemozu zasiahnut... CT ktore by bolo prave v tej chvilke spectovane by sa ukazovali nicky spectatorov ako napr. na surfe alebo dr... prikazom /xyz(nenapadlo ma :p ) by sa toto zobrazovanie nickov dalo vypnut.

2.
Aby sa bloky pri stavbe dali locknut aj "zafarbenim" napr. staviate si air a uz vam to ukazuje, ze ste mimo lokacie kde mate polozeny zakladny blok a po stlaceni napr. Q (+lastinv) by sa tento blok lockol farebne a aby ste s nim znovu mohli pohnut musite ho unlocknut. :)

Nakoniec by som rad pripomenul stale trvajuce bugy :/ AWP 10 nabojov aj s upgradom, to iste broksna. Po kupe riot shield sa neda kupit regeneracia.

1) Dobrý napad, ale i tak by se dalo vymyslet něco lepší, třeba že zm budou mit počas build time 1 hp a budou se mezi sebou sekat

2) lock je momentalně nějak ne 100% funkční, ale barevné kempy( airy ) by nemohli být kvuli dostupnosti, si představ že do tebe ct pali a jestě davat 100% pozor at nespadneš.Šlo by to jen u kempu na zemi (tunelech) což nevidim žadny problem.

Bugy ammo u awp-awp by mohlo mit tolik naboju co dovoli upgrade, u Benneli XM1014 se ammo vylepšovat zakazalo, byl tam bug.

Riot shield ( Je velmi slaba vec za 125 bodu ) nastavit ji za 50 bodu by bylo idealni, regenerace jde myslim že normalně.

hofy
03-02-14, 22:20
1. Asi by mě to při stavění trochu znervózňovalo. :D Kotel měl spíš v plánu dělat něco na zabavení ZM během build time (tipovačku náhodného čísla o body, někde je to tady na fóru). Těžko říct, co je lepší.

2. Už tu bylo, že locked bloky byly trvale barevné, ale hráčům se pak hůř stavělo (kvůli průhlednosti bloku tou barvou).

Likan.
03-02-14, 22:47
regenerace jde myslim že normalně.

Riot aj regeneracia zvlast funguju ale ak si kupis riot, regeneracia je nefunkcna, teda aj po kupe sa ti odpocitaju body ale efekt ziadny.


1. Nevím no, asi by měl to při stavění trochu znervózňovalo :DD

Islo by to vypnut prikazom... :)

Tie bloky by si si farebne zafarbil ty sam dobrovolne Q-ckom :)

Ten 1. napad je hlavne kvoli tomu, ze ma vsetci furt otravuju ako som postavil hento... ako tamto... Preco sa do toho kempu nemozem dostat, ako si to postavil ?

hofy
03-02-14, 22:52
Ještě k jedničce - ZM by pak mohli sledovat případné chyby ve stavbě, což nevím, jestli je žádoucí.

Likan.
03-02-14, 22:55
Ale aj by mohli natacat ludi ktori blokuju vychod :) Mam 3 dalsie dema kde niekto blokuje vychod... neviem kto, nevidim nick :(