PDA

Zobrazit normální verzi : zibEstar (jiny hrac) --> ParadoXX



zibestar
03-02-14, 20:34
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 30271)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < zibEstar >
[AMXBANS] Tvuj nick: zibeSTAR
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:1983144
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:1983144
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 88.212.40.95
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.212.40.95
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < ParadoXX >
[AMXBANS] Server: Kotelna - Deathmatch | csko.cz
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Dobry vecer, pisem Vam ohladom banu , ktory som dostal pred cca 2 rokmi , tymto by som chcel poziadat o unban , nepamatam si presne o co islo , urcite som wh nemal , hram to roky a neznizil by som sa pod taku uroven. Nechcem sa tymto nijak obhajovat alebo podobne , ale chcel by som s priatelmi zahrat na publicu "schovka" a kedze som obdareny banom , tak to nieje mozne. Ak mate nejake dalsie otazky poslite mail ,alebo neviem kde mi napiste

matis
04-02-14, 06:53
Udělen 13-06-2012 - 12:18

Platia tu iste pravidla, ktore hovoria o tom, ze ak dostanes ban na steam za cheaty typu AB, WH, SH atd. tak si tu nadobro dohral...zial nechapem preco si si nepodal ziadost o UB, ked si ten ban dostal...takto si si svoje sance na UB znizil na 1percento

zibestar
04-02-14, 22:56
Udělen 13-06-2012 - 12:18

Platia tu iste pravidla, ktore hovoria o tom, ze ak dostanes ban na steam za cheaty typu AB, WH, SH atd. tak si tu nadobro dohral...zial nechapem preco si si nepodal ziadost o UB, ked si ten ban dostal...takto si si svoje sance na UB znizil na 1percento




Ako mne je to uplne jedno popravde , ak by sa dalo dostat len na ten jeden server unban , tie schovky , nehram to uz aktivne ale taka odreagovacka s priatelmi nieje na zahodenie , plus uz nemam 18 rokov tak viem o co tu ide , neriesil som v tedy pretoze mi to neprislo dolezite. Ak by sa dalo tak ten jeden server by mi mohol byt odpusteny , je mi dost blbe ze ma zabanoval admin ktoremu nebolo este ani 18 . Ak by ma zabanoval hrac ktory ma chh skusenosti pochopim , ale toto mi pride odveci. a pokial viem ban sa dava na rok. Este raz aky by sa dalo dostat unban len na jeden server s nazvom Schovka , bol by som rad ostatne ma vobec nezaujima

matis
05-02-14, 06:59
Ako mne je to uplne jedno popravde , ak by sa dalo dostat len na ten jeden server unban , tie schovky , nehram to uz aktivne ale taka odreagovacka s priatelmi nieje na zahodenie , plus uz nemam 18 rokov tak viem o co tu ide , neriesil som v tedy pretoze mi to neprislo dolezite. Ak by sa dalo tak ten jeden server by mi mohol byt odpusteny , je mi dost blbe ze ma zabanoval admin ktoremu nebolo este ani 18 . Ak by ma zabanoval hrac ktory ma chh skusenosti pochopim , ale toto mi pride odveci. a pokial viem ban sa dava na rok. Este raz aky by sa dalo dostat unban len na jeden server s nazvom Schovka , bol by som rad ostatne ma vobec nezaujima

Neviem kolko ti je a ani ma to nezaujima, ale tvoje nazory a informacie su velmi, ale velmi mylne

dostal si ban od jedneho z najlepsich adminov, ktory uz davno 18 nema
a co sa tyka banu na steam, tak neviem odkial mas takuto informaciu.....bany sa odpustaju po dvoch rokoch, ale len na NS

zial sa UB iba na jeden server neda poskytnut

Mr.Hol
05-02-14, 11:03
Vyreseno, LOCK (by ZEUS)