PDA

Zobrazit normální verzi : Rank !



DarwiN
04-02-14, 07:30
Ahoj

vIem že práve ja som bol za ten rank , ale to som nevedel čo to spraví so serverom.

Takže zakladam anketu ,hhh, o zrušení ranku.
Anketa bude verejna aby sa vedelo kolko "furienakov" hlasovalo z celkového počtu.

Esmeralda
04-02-14, 08:50
Konecne,aspon tam bude vacsi klud,gg ;-)

sypex
04-02-14, 09:44
dle mého názor je to ůplně zbytečné.... nevím proč teda lidi na furienech brečely že tam není rank... kotel ho přidal a všichni jsou spokojení vč. mě.... tak nechápu tu podstatu že by se ten rank měl dávat pryč.. je sice pravda že se kvůli tomu změnil furien, ale zas kdyby se dal pryč furien už by nebyl furien.... všichni si ten rank s velkou námahou nahrály i já jsem u toho trávil dny a noci... tak nevím čemu by to prospělo :eek:

Zoyer
04-02-14, 11:50
tak si ho tam nechejte, ale nebrecte, ze tam nechodi hrat admini a nebanuji to. tedka se to hraje za furiena rak, ze se zakempi a ceka az k nemu prijde to ct a pokud k nemu to ct neprijde, tak po nem ani nejde. boji se o sve body.

Darongodx
04-02-14, 11:57
Zrušit rank je to zlo.

Eust.
04-02-14, 11:59
Zrušit rank je to zlo.

A já myslel že budeš proti. :D
No nic, tak šup ať je pryč hajdalák jeden.


Ahoj

vIem že práve ja som bol za ten rank , ale to som nevedel čo to spraví so serverom.

Takže zakladam anketu ,hhh, o zrušení ranku.
Anketa bude verejna aby sa vedelo kolko "furienakov" hlasovalo z celkového počtu.

Předstihl si mě no, taky sem chtěl udělat anketu. :((

ZeMi7
04-02-14, 12:01
Zrušit rank a zavést toto (http://csko.cz/forum/showthread.php?24766-Zmena-Nicku&p=250783&viewfull=1#post250783).

Eust.
04-02-14, 13:03
Zrušit rank a zavést toto (http://csko.cz/forum/showthread.php?24766-Zmena-Nicku&p=250783&viewfull=1#post250783).

S tím souhlasím. Ale zase by na tom serveru nikdo nehrál, protože by byli všichni banned.

ZeMi7
04-02-14, 13:07
Tak třeba na začátku to nastavit na kick aby si zvykli, že tohle psát nemůžou, a třeba po týdnu nastavit na 3 denní ban ;)

DarwiN
04-02-14, 13:16
3dni je vela , stačilo by 3hodiny.

Kotel
04-02-14, 13:19
Rank neni delany na takovy server. Bylo by opravdu lepsi, aby se pocital jen maximalni pocet zabiti za kazdou stranu + celkovy pocet killu a asistenci. Pak by byla motivace nekempit.

Eust.
04-02-14, 13:26
Rank neni delany na takovy server. Bylo by opravdu lepsi, aby se pocital jen maximalni pocet zabiti za kazdou stranu + celkovy pocet killu a asistenci. Pak by byla motivace nekempit.

Kemp je maličkost, o to se dokážu postarat, ale jde o to jejich chování, o ty nadávky apod.

Kotel
04-02-14, 13:39
Za chování může osobnost, ne rank. Na furien 5 rank není.

B@Ryk
04-02-14, 14:44
Tak já už to nechápem všici byli pro a teď proti (přitom v anketě kde se hlasovalo o rank se psalo že se někteří budou vytahovat atd přesto všichni souhlasili i já) já moc neřeším když tam někdo nadává tak mu dám mute.. co se týče kempu ten tam byl vždy.Nehlasuju v této anketě

E: Nebo by se mohl zrušit rank na furien4 a byli by tim pádem 2servery bez ranku :)

Del!k98
04-02-14, 15:18
Zrušit rank a zavést toto (http://csko.cz/forum/showthread.php?24766-Zmena-Nicku&p=250783&viewfull=1#post250783).

Pro.

DarwiN
04-02-14, 16:58
To že za nadávky nemože rank je blud. Uvediem príklad : každá druhá nadávka má asi taký kontext : "ty kkt si mi uebal 13 bodov" , potom o ten kemp /viem že NIEKTOR1M je to "šum a fuk" že nekto hlasi kemp/ ale hrači sa z jedneho miesta nepohnú ani krok aby nahodou nezhiebli a neprišli o posraný 1bod. A mna neskutočne vytáča ked chcem hrať a nekto si kupi Sk a čupne si do 2Doors/dd2/ a tam kempi a fraguje . Tu už neide len o charakter ale o to že vedia že si to možu dovoliť ..

A to neje kemp ? hh

Ale s5 k ranku . Ako sa ich mám opýtať ked na forko nechodia , aj zavedenie ranku prebehlo bez ich vedomia a nestažovali sa. Ked sa to zruší bude tu na fore menší bordel ale nič čo by "fialov1" nedokazali vyriešiť ale počase sami nato prídu že bezranku je hra o 1000x lepšia .

Píšem z mobilu

Esmeralda
04-02-14, 17:11
počase sami nato prídu že bezranku je hra o 1000x lepšia .


Jo,potom aj sami zistia,ze kempit uz vlastne nema cenu

Del!k98
04-02-14, 17:16
Jo,potom aj sami zistia,ze kempit uz vlastne nema cenu
Vymenuj mi aspoň troch ľudi,ktorí ti to dosvedčia :think:

MeNtOs :D :P
04-02-14, 17:18
Takže darwin,nechápem prečo to hlasovanie robíte na stránkach cska, podla mňa by sa malo hlasovať rovno na furiene, toto hlasovanie na stránke je o ničom lebo na furienovi naky admin hlasoval že či má byť rank a či nemá a skoro all hlasovalo že rank má ostať a keď už ostane tak aspoň reset ranku.

DarwiN
04-02-14, 17:21
Mentos vieš čitať, a inak tu nerozhodujú admini. Vieš keby že som vedel ako a mohol dať hlasovanie do hry tak ver že už tam je !

máš m1lné predstavy o tom kto o čom rozhoduje .

Esmeralda
04-02-14, 17:22
Vymenuj mi aspoň troch ľudi,ktorý ti to dosvedčia :think:
Ja sa za to zarucit nemozem,ze hraci nebudu kempit ked rank nebude ale myslim si,ze by to casom mozno pochopili.A ked nie tak bohuzial,ale bol by bez ranku urcite vacsi klud na serveroch :wink:

Del!k98
04-02-14, 17:30
Ja sa za to zarucit nemozem,ze hraci nebudu kempit ked rank nebude ale myslim si,ze by to casom mozno pochopili.A ked nie tak bohuzial,ale bol by bez ranku urcite vacsi klud na serveroch :wink:
Nehral si ty tiež kedysi na rank ? A len taka odbočka,predsa Furien 5 maš bez ranku a ješte sem ťe tam nevidel :clap:
E:Camp tam nebol když nebyl rank ? zajimavý

Esmeralda
04-02-14, 17:36
predsa Furien 5 maš bez ranku a ješte sem ťe tam nevidel[/B] :clap:
:thumsup4:, Nema zmysel sa tu hadat co a ako a rozoberat to tu,nikomu stym nepomozeme ;-)

Del!k98
04-02-14, 17:46
:thumsup4:, Nema zmysel sa tu hadat co a ako a rozoberat to tu,nikomu stym nepomozeme ;-)
No pomôžeme tym,že už vime že camp tam byl i když rank nebyl. Takže darwin asi tak trochu pravdu nema a kto nechce hrať na rank tak nech sa da ešte F4 bez ranku a budu 2 serveri na ktorých sa da hrať bez ranku.:think:

Esmeralda
04-02-14, 17:52
No pomôžeme tym,že už vime že camp tam byl i když rank nebyl. Takže darwin asi tak trochu pravdu nema a kto nechce hrať na rank tak nech sa da ešte F4 bez ranku a budu 2 serveri na ktorých sa da hrať bez ranku.:think:
Nech si rozhodnu samotní hraci co na serveroch hravaju...

Eust.
04-02-14, 18:07
Delik se stal top1, takže není divu že si ten rank tak brání no.

MeNtOs :D :P
04-02-14, 18:10
Asi tak :D, ale luďia prosíííím nezrušte rank

Del!k98
04-02-14, 20:37
Delik se stal top1, takže není divu že si ten rank tak brání no.
Aj tak sa to da povedať :thumsup4:

martin0304
04-02-14, 21:00
Aj tak sa to da povedať :thumsup4:


Hrám furien 4 roky kotelna ma bavy najviac.
Akože zrušiť rank je úplná *****. Polka ľudí hrá pre rank a ak by sa zrušil tak by ta poľka išla preč z kotelny... A furien by sa mohol potom odrazu. Zrušiť :-) rank by som nejak aspoň na 3 furienovhehe a ked sa rank zruší si myslíte že nebudu kempit? Pôjde im o skóre... Budú campit

Eust.
04-02-14, 21:42
Hrám furien 4 roky kotelna ma bavy najviac.
Akože zrušiť rank je úplná *****. Polka ľudí hrá pre rank a ak by sa zrušil tak by ta poľka išla preč z kotelny... A furien by sa mohol potom odrazu. Zrušiť :-) rank by som nejak aspoň na 3 furienovhehe a ked sa rank zruší si myslíte že nebudu kempit? Pôjde im o skóre... Budú campit

Jasnovědec? Pochybuju o tomhle tvrzení. Aspoň bych ten rank omezil na 3 servery a 2 nechal bez ranku, radši bych si normálně zahrál na 2 serverech než na 1.

martin0304
04-02-14, 22:04
Súhlas :-)

sypex
04-02-14, 22:43
taky bych byl pro aby na dvou serverech nebyl rank.... kdo bude chtít hrát for fun může jít na f4 a f5 a kdo si chce zahrát na rank at jde na f1,f2,f3

ViRPo
06-02-14, 17:30
Jasnovědec? Pochybuju o tomhle tvrzení. Aspoň bych ten rank omezil na 3 servery a 2 nechal bez ranku, radši bych si normálně zahrál na 2 serverech než na 1.

Ak by niekde rank ostal niekde ostal, tak by ludia chodili iba tam
Nevidim dovod na to, aby bol F5 bez ranku, vzdy mi to prislo cudne a zbytocne
Ludom, ktory na rank nehraju je to jedno a ti, ktori nanho hraju tam nepojdu

Z coho som ja otraveny je vecny plac po kazdej smrti, kolko komu ktory "lamak" zobral kolko bodov, kde kempi a co ja viem co...
Pozrite si chatlog z furienu 5, casto tam niekto nechape, preco tam nie je rank alebo nadava, ze tu mu to ide, lebo tu nie je rank alebo ze este ze tu nie je rank, ked to tak lami

Ten rank ma + aj -, no ako o tom uz dlhsie rozmyslam, lepsie by bolo uvazovat, ako zamedzit tym problemom, ktore ludom vadia nez rusenim ranku, aby sa zachovali tie klady...
Napriklad vacsia motivacia niekedy hrat lepsie, hrat dlhsie a vratit sa na server atd.

Je avizovana zmena - povolena zmena nicku len raz za 5 minut, aby typci nesetrili na plnu vybavu a potom si tu svoju bodku za nickom nedali prec...

Eust.
06-02-14, 17:37
Ak by niekde rank ostal niekde ostal, tak by ludia chodili iba tam
Nevidim dovod na to, aby bol F5 bez ranku, vzdy mi to prislo cudne a zbytocne
Ludom, ktory na rank nehraju je to jedno a ti, ktori nanho hraju tam nepojdu

Z coho som ja otraveny je vecny plac po kazdej smrti, kolko komu ktory "lamak" zobral kolko bodov, kde kempi a co ja viem co...
Pozrite si chatlog z furienu 5, casto tam niekto nechape, preco tam nie je rank alebo nadava, ze tu mu to ide, lebo tu nie je rank alebo ze este ze tu nie je rank, ked to tak lami

Ten rank ma + aj -, no ako o tom uz dlhsie rozmyslam, lepsie by bolo uvazovat, ako zamedzit tym problemom, ktore ludom vadia nez rusenim ranku, aby sa zachovali tie klady...
Napriklad vacsia motivacia niekedy hrat lepsie, hrat dlhsie a vratit sa na server atd.

Je avizovana zmena - povolena zmena nicku len raz za 5 minut, aby typci nesetrili na plnu vybavu a potom si tu svoju bodku za nickom nedali prec...

Ať si je rank klidně na 5, já se dál snažit s tím něco udělat přestávám. Dost mě to sere, ale co s tím udělám. Ať se někteří lidé potom nediví že tam nechcu moc chodit, protože nehodlám z cska stále odcházet po 10 minutách hry nasranej. Pokusím se trochu na ně přitvrdit, ale ani to se mi nechce, jsem prostě línej.

Peas

Cip3r
06-02-14, 17:58
Taky si myslim že rank davat pryč je blbost, má svoje + i svoje - o tom žádná, jen mě zaraží že se nick muže měnit po 5 minutach, proč se to neudělalo dřív.Reset ranku na furienu by určitě prospěl a pak by bylo jasné kdo v tom ranku má být a kdo ne..

MeNtOs :D :P
06-02-14, 19:10
Hej a čo keby ste resetovali rank určite by potom nič proti tomuto návrhu nemali.Ciper v tomto s tebou úplne súhlasím (reset rank).

MeNtOs :D :P
07-02-14, 20:05
Kemp je maličkost, o to se dokážu postarat, ale jde o to jejich chování, o ty nadávky apod.
Euste chování je kvúli vekové kategorii a kemp zato by som ban nedaval skor by som zmenil adrenalin z 120 na 80´procent :) :)

MeNtOs :D :P
07-02-14, 20:07
Jasnovědec? Pochybuju o tomhle tvrzení. Aspoň bych ten rank omezil na 3 servery a 2 nechal bez ranku, radši bych si normálně zahrál na 2 serverech než na 1.
Euste tak jenom pochybuj, kdyz se zrusí rank tak mnoho lidi z furienu odjede na gamesites a other servers :) :) Skor by som dal reset ranku tak by meli sanci nekempit a dostat se do TOPKY

sypex
08-02-14, 18:20
to píšeš jen proto že tě Login předběhl v ranku? :D

Del!k98
08-02-14, 19:26
Euste chování je kvúli vekové kategorii a kemp zato by som ban nedaval skor by som zmenil adrenalin z 120 na 80´procent :) :)
Nič proti tebe, ale na serveri tiež niesi svätec čo nenapiše ani jednu nadavku :notsure:

sypex
08-02-14, 22:43
dostal jsem takový nápad.. hodně lidí po ubrání knifem u ct tak změní nick... myslím že by se nicky mohl měnit bez nějakého omezení.. ale jakmile ho hitnou jednou knifem tak si nebudou moc změnit nick díky Leveange

hofy
08-02-14, 22:47
To je zbytečné a moc komplikované. Nechal bych to takhle.

sypex
09-02-14, 01:33
takhle to právě že není ono nick si můžeš změnit jen jednou za 5 minut,a důvod je (kvůli ranku) trošku blbé ne? dal bych to jak jsem psal.

B@Ryk
09-02-14, 08:12
dostal jsem takový nápad.. hodně lidí po ubrání knifem u ct tak změní nick... myslím že by se nicky mohl měnit bez nějakého omezení.. ale jakmile ho hitnou jednou knifem tak si nebudou moc změnit nick díky Leveange
Komplikované a zbytečné jak psal Does

MeNtOs :D :P
10-02-14, 19:12
Nič proti tebe, ale na serveri tiež niesi svätec čo nenapiše ani jednu nadavku :notsure:

Delik no jo máš pravdu ale jen proto že kempí. :) :)

DarwiN
10-02-14, 19:16
Uz by tam malo byt zrychlene ubudanie adrenalinu /ak to Kotel uz pridal/ uz si dlho nepokempia.

Eust.
10-02-14, 19:19
Uz by tam malo byt zrychlene ubudanie adrenalinu /ak to Kotel uz pridal/ uz si dlho nepokempia.

Nebo dát adrenalin na 70 a při 3 lidech blízko u sebe, dejme tomu např. 4 metry by se adrenalin nenaplňoval vůbec.

sypex
14-02-14, 19:28
Eust: aha takže když zamnou půjdou 4 hráči tak mi začnou klesat hpcka xD to by nemělo cenu ani ty hpcka kupovat

Eust.
14-02-14, 19:44
Eust: aha takže když zamnou půjdou 4 hráči tak mi začnou klesat hpcka xD to by nemělo cenu ani ty hpcka kupovat

A kde si vyčetl že ti budou klesat HPčka..? Jde o to aby jste byli v pohybu, v 5 to můžete v klidu vymlátit, pokud teda nějakej ten profi aim ve vás je. Když už by za tebou lezli tak zapojím brain a využiju je k útoku a obraně...vaše logika je že někde zakempíte a čekáte jak káři až oni přilezou, protože přece jen oni nemůžou plantnout bombu, takže po vypršení času logicky vyhrají ct. A úplně uznávám frajery co lezou za mnou a když příjde na věc tak na mě čuměj když tam skáču jak koza na zahradě mezi 5-ti furienama... né že by pomohli, ještě zdrhnou aby se jim náhodou něco nestalo a zakempijou. Všichni pičujete furieny za to jak kempí se SK, ale přitom vy kempíte jak kokoti někde ve vaně s hpčkama, tohle prostě už lidskej zdravej mozek nepobere.

Sorry za vulgarismy, ale neudržel sem se.

sypex
14-02-14, 20:47
to je sice pravda ale kde je napsáno že se respawnu a u mě budou stát další kkti s gunama a hpckama? začnu střílet sejmu ho a on hned brečí že kempím... dal bych vždy náskok ctčkám aspon 10 sekund a kdo by se nehnul ze spawnu kill.

Del!k98
15-02-14, 10:35
to je sice pravda ale kde je napsáno že se respawnu a u mě budou stát další kkti s gunama a hpckama? začnu střílet sejmu ho a on hned brečí že kempím... dal bych vždy náskok ctčkám aspon 10 sekund a kdo by se nehnul ze spawnu kill.
Moc zložite.. načo davať naskok ? a to maš ješte výhodu když je nekdo afk ho sejmouť.

exfib0
16-02-14, 20:33
Zrušteho ,, :D kvoli tomu som prestal hrať furien prideš na server a už len vidíš v chate "daj place som zvedavý že či si lepší než ja"

sypex
17-02-14, 13:57
!!!HEGER!!! jen pro orientaci nedostal jsi permicu? proč tu vykládáš že jsi přestal hrát když jsi dostal ban tpč?

exfib0
17-02-14, 16:17
Nemám permu :) to som nebol ja :*

sTr3s
18-02-14, 16:33
Jako promiňte, ale tohle mi přijde padlé na hlavu.. Nejdřív tady všichni brečí, ze chtějí rank, včetně mě, a teď zase ať je rank pryč.. Když se vám nelíbí, když vás někdo uráží nebo píše blbosti ohledně ranku tsk mu dejte mute, není nic lehčího..;).. Jako já jsem celkem dost hrál, abych byl tam kde jsem. Když se rank odstraní, tsk to nepomůže od kempu, hráči, co neustále kempi, tak budou kempit dále ;)

CMBR
02-03-14, 00:21
No tohle téma je už "nějakej ten pátek mrtvý", ale chtěl bych se k tomu vyjádřit a třeba to tu oživím.
Já sem rozhodně pro zrušení ranku, i když sem na něj ještě nedávno hrál. Je to Zlo. Fakt mě nebaví ty nadávky do kktů, dmntů, lamáků, hackerů atd.... Nenávidim jak někam přijdu a vidim někoho brečet, že ho někdo zabil a jak mu ubral 13 pointů......
To jak se každý hodnotí podle ranku a ne podle skillu.. Někdo s vyšším rankem se hadá s někým, kdo je lepší s menším rankem a píše mu: Tam ukaž place ty lowka! :P - Toto se má řešit na rezervu 1v1 ne pomocí ranku!
Navíc si už někteří hráči našli způsob "chytré" změny nicku. Přesně mají načasováno, kdy si dát za nick tečku a kdy ji odebrat -_____-
Mnohem lepší by byl způsob: Jedna změna nicku za mapu.
Mohl by se zavíst způsob nej skore - Někomu, kdo by to spravoval by lidi posílali screeny s nej skore a ten by to dal do "topky" pro nej skore. Tam by se opravdu ukázal skill hráče. Bez ranku by se hráči posuzovali právě díky tomu, jak daný hráč hraje a jaký je jeho nej skore. No nvm jestli si to někdo přečte, ale to je jedno.

hofy
02-03-14, 00:43
Mnohem lepší by byl způsob: Jedna změna nicku za mapu.

To se mi nezdá vůbec jako špatný nápad. Nick by se změnil jen po připojení na server a během hraní by ale už nešel změnit.