PDA

Zobrazit normální verzi : Rising-Chrew --> Charon



Yellow And Flash
04-02-14, 20:11
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 95782)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Rising-Chrew >
[AMXBANS] Tvuj nick: Rising-Chrew
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:971551453
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:971551453
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 89.177.66.82
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 89.177.66.82
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < K1 >
[AMXBANS] Server: csko.cz | War3FT 2 (fy_simpsons)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj





Poznamka:






Dobry den
Dnes sem dostal ban nepravem
nevim kde admini sebrali ze mam wh
asik nevi co to znamena hrat se zvukem
sluchatka mam Razer Kraken Pro Black klidne si je muzete vygooglit.a to ze hraci dupou zato ja nemuzu
a pokud ma ten admin K1 demo tak at ho da na forum nebo na email: mazi152@seznam.cz at se aspon zasmeju...

Yellow And Flash
04-02-14, 20:20
A už mě docela začíná sprominutím srát jak někdo umí hrát , přemíšlí u hry a hned ma wh nebo ab a to že mam na hru vice smrti než killu , no strašnej cheater sem .. to bravoooo

Mr.Hol
04-02-14, 20:59
Ja mam sluchatka od NOKYJE - telefonu. Jen takove ty spunty, muzes si je vyguglit!

A admin demo samozrejme doda to se neboj! A hned se uvidi jak to opravdu bylo...

Charon35
04-02-14, 21:13
Prišiel som len na hlásenie.
Demo: http://csko.cz/d/BKBjPnus

matis
04-02-14, 21:23
sluchatka :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Urcite ti tie sluchadla za 70 eur na skille nepridali, dokonca v tvojom pripade to bola skoda penazi.....ale mozes ich v zime nosit, aby sa ti uska zahriali, tu si totiz dohral...jasne WH

Charon35
04-02-14, 21:36
Ďakujte Kashpimu, ten to točil, ja som len naťukal ban. Vlastne som to ani nevidel, heh :D

Yellow And Flash
04-02-14, 21:55
Ďakujte Kashpimu, ten to točil, ja som len naťukal ban. Vlastne som to ani nevidel, heh :D
ok kde v tom demu vidíte wh? jinak si děláš srandu? že si to neviděl a banoval? podivej se na to demo a kdetam mam wh.. a to derovaní te bedny? sorry byl sem s kamošem na skype a ten mi řekl že tam kempí , takže kde tam mam to wh? at se divam jak se divam tak se za sebe stidim že sem to nezahral lepe

Yellow And Flash
04-02-14, 21:59
Ale v pohode, Četl sem si znova pravidla a všim sem si že je zakazanej skype , ts , ventrilo , tak mi aspon zmente reason

matis
05-02-14, 07:03
ok kde v tom demu vidíte wh? jinak si děláš srandu? že si to neviděl a banoval? podivej se na to demo a kdetam mam wh.. a to derovaní te bedny? sorry byl sem s kamošem na skype a ten mi řekl že tam kempí , takže kde tam mam to wh? at se divam jak se divam tak se za sebe stidim že sem to nezahral lepe

Kashpi je nas byvali velmi kvalitny admin, takze Charon to banoval na zaklade jeho informacii, ktorej sa da doverovat na 100%

to co pises dalej su len keci a vykriky do tmy, ziadne TS a podobne veci....proste to wh mas tak nas tu nekrm sprostostami....ty si tu nebudes klast podmienky...dakujem

kashpi
05-02-14, 08:15
Sem rád, že mi důvěřujete :)
Volal sem admina aby se podíval s ESP, ale je tam pár časů, kde prostě nemohl zahrát bez pomoci tak jak zahrál :)

Yellow And Flash
05-02-14, 11:04
to co pises dalej su len keci a vykriky do tmy, ziadne TS a podobne veci....proste to wh mas tak nas tu nekrm sprostostami....ty si tu nebudes klast podmienky...dakujem[/QUOTE]

však jasne , určitě víte jestli sem byl na skype/ts/ventrilo ještě napiš že mě monitorujete ne? pro info [4.2.2014 20:38:38] *** Hovor ukončen, trvání 4:32:43 ***
4 hodiny zpátky sem byl na csku a podle te mapy ze ktere je demo sem dotal ban cca v 7 , mam i svědka kterej klidně potvrdí že mi radil ale nechci ho do toho plést bo by ste mu dali ban , cele cs 1.6 upada a ja se s vámi nebudu hádat co jsem měl a co ne , a nebo jestly jsem byl na skype nebo ne takže nazdar

Zoyer
05-02-14, 11:07
takže když s někým volám, tak nemůžu mít WH?

Yellow And Flash
05-02-14, 11:12
Říkám nebudu se hádat , wh nemam , moje score na hru je vice smrti než killu, pužívám sluchátka , a pokud si vyděl to demo tak sem psal že jak sem tam deroval tu bednu byl sem na skype a kámoš mi řekl že tam je (byl T ) a jinak nevim kde jinde v tom demu vydíte wh natocim kohokoliv a to demo bude vypadat stejně , ale je to jedno říkam cs 1.6 upadá a ja se kvůli upadajicí hry nebudu ervovat...

matis
05-02-14, 11:14
Pravidla na serverech - co je zakázáno + možné tresty za porušení pravidel

- Používání cheatů nebo reklama na cheaty (automatické zaměřování, vidění skrz zdi) - perm ban
- Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak, Ventrilo, Skype apod. může být posouzeno jako wallhack
- Urážky/Otravování hráčů - je zakázáno vulgárně napadat ostatní hráče a jakkoli jim znepříjemňovat hru - kick/ban
- Spam/flooding, reklama na jiné public servery, reklama na weby - kick/ban
- Kemp - je zakázáno kempit na spawnu nebo s bombou (CT mohou kempit, když není položeno, T mohou kempit až když položí bombu) - slap/slay/kick/ban
- Neplnění úkolů mapy (zdržování) - slay/kick/ban
- Úmyslné zabíjení rukojmých - ban
- Vydávání se za admina - ban
- Úmyslné blokování hráčů - slay/kick/ban
- Úmyslné oslepování týmu - slay/kick/ban
- Skywalking - chození po obloze
- Nokill (dohoda o nezabíjení protihráče) - kick/ban
- Kopírování nicku/klantagu - ban
- scripty, bugy poskytující výhodu (flash bug, položení tiché bomby, apod.) - ban
- Pouštění pastí na Deathrunu za CT
- zapnutý developer na jump a knife serverech


jednoducho ale tvoja hra radeniu cez TS neodpoveda....tak tu prosim ta aspon neklam

Mr.Hol
05-02-14, 11:15
[4.2.2014 20:38:38] *** Hovor ukončen, trvání 4:32:43 Takove cisla ti napisu taky divej: [19.12.2013 20:38:38] *** Hovor ukončen, trvání 4:32:43 - to sem zrovna volal s Jeziskem (nemyslim slovenskeho, ale teho co nosi darky), abych mu rekl co si preju pod stromecek!

Yellow And Flash
05-02-14, 11:38
jak nechces čísla tak tady máš odkaz http://leteckaposta.cz/774153967

a k mates , to že sem porušil to pravidlo si uvědomuju
a dalši , viděl si to demo? 1, sem tam deroval a to mi radi , nepišu nic o ts ale o skype , svědka mam dal už to neřeším , tak či tak sem porušil pravidlo.. ale za to že mi někdo něco poradí perma? ještě jak csko upada? nic proti ane na warcraftu se bez botu pomalu neda hrat

matis
05-02-14, 11:46
tak po prve> ten screen nic nedokazuje
po druhe> som matis a ano to demo som videl a neexistuje, aby si dieroval presne na hraca aj ked sa hybe iba pomocou instrukcii cez skype...ci myslis, ze moje vyjadrenie padlo len z titulu je admina poznam?
za tretie> to, ze CSko upada vam nedava pravo chodit cheatovat na slusne portaly

Yellow And Flash
05-02-14, 11:56
Locknete to , nemam naladu se furt dohadovat , nevim jestli sem deroval presne nanej , a zajima mě odkud to výš ty? když to nevím ja? .. toto je posle tebe slusny portal? za 1, komunita o hovne za 2, to co admini predvadi na tom foru? ubohe , si myslite ze ate prava tak hned ale ty si mel wh , ty si mel ab , ty si nebil na skype , vy si myslite co... vic se k tomu nebudu vyjadrovat zadam o lock.

matis
05-02-14, 12:13
Locknete to , nemam naladu se furt dohadovat , nevim jestli sem deroval presne nanej , a zajima mě odkud to výš ty? když to nevím ja? .. toto je posle tebe slusny portal? za 1, komunita o hovne za 2, to co admini predvadi na tom foru? ubohe , si myslite ze ate prava tak hned ale ty si mel wh , ty si mel ab , ty si nebil na skype , vy si myslite co... vic se k tomu nebudu vyjadrovat zadam o lock.

Chlapce nevies co pisel, lebo tvoj zrak a tvoje myslenie je zatemnene hnevom, Vies prd o tom aka tu je komunita a co admini musia zazivat kazdy den...to co tu pises my si nemyslime, my mame dokaz v podobe dema...

Mr.Hol
05-02-14, 12:14
To je jen dobre, ze se nebudes vyjadrovat, protoze se to neda cist...

Vyreseno, LOCK (by ZEUS)

Yellow And Flash
05-02-14, 12:23
jo na demu je vydet ze sem na skype ? , dou tam slyset kroky? ne zbohem

matis
05-02-14, 12:48
jo na demu je vydet ze sem na skype ? , dou tam slyset kroky? ne zbohem

nie, nie je vidiet, ze si na skype > tvoja nevyhoda
to dierovanie, tak nie nejdu pocut zvuky, kroky > tvoja nevyhoda

este ze mi napis ten nick tvojho kamosa....lebo ty si dieroval, ked este nikto nebol death

Yellow And Flash
05-02-14, 13:32
Jasne napišu jeho nick a ještě dostane ban i on ne? ne diky
A kdo říkal něco o tom že byl mrtvej?

matis
05-02-14, 13:39
Jasne napišu jeho nick a ještě dostane ban i on ne? ne diky
A kdo říkal něco o tom že byl mrtvej?

a ako ti potom presne radil kde su?

Yellow And Flash
05-02-14, 13:44
byl terak..logicky jak jinak by mi mohl radit?

Zoyer
05-02-14, 13:59
byl terak..logicky jak jinak by mi mohl radit?
oukej tak se nám to zužuje na teroristickou stranu. jdu ti tvého kamaráda najít ;)

Despe
05-02-14, 14:03
ok kde v tom demu vidíte wh? jinak si děláš srandu? že si to neviděl a banoval? podivej se na to demo a kdetam mam wh.. a to derovaní te bedny? sorry byl sem s kamošem na skype a ten mi řekl že tam kempí , takže kde tam mam to wh? at se divam jak se divam tak se za sebe stidim že sem to nezahral lepe


- Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak, Ventrilo, Skype apod. může být posouzeno jako wallhack

Nevím co řešíte, je to prostě v pravidlech, bohužel ty sis je přečetl pozdě, takže máš smůlu..:/ Jestli tu chceš fakt hrát, tak si pořid steam, tvoje druhá šance
btw, demo sem nekoukal, nemám nějakej model.

Yellow And Flash
05-02-14, 14:25
vážne nebudu utrácet peníze do upadajici hry.. ale za to že mi někdo poradi permaban? ...

Despe
05-02-14, 14:34
Měl sis přečíst pravidla mi, mi za to nemůžeme, jak je psáno "Neznalost pravidel neomlouvá" a neomlouvá to ani tebe, upadající hra, dyť cs 1.6 je nejznámější hra sakra, pořád se hraje a pořád se hrát bude..

Zoyer
05-02-14, 14:37
na demu je WH a žádnej skype. neuhraješ to tu. žádnej ub nebude. vyřešeno lock.

Giussepe
05-02-14, 14:50
wallhack jasny. nevím proč se tahle zadost dostala na 2 stranky. Ban oprávněný, reason taky. Lock + ban na forko za ty supidní řeči.

Charon35
05-02-14, 19:19
Tým, že odklikávaš úvodnú stránku s Pravidlami s nimi súhlasíš. Reason ti možem zmeniť, ale perma by bola aj tak. Navyše hráš na ukradnutej (cranutej) verzií, tak čo riešiš "úbobhosť komunity".