PDA

Zobrazit normální verzi : Emko (jiny hrac) --> because



Ramach
05-02-14, 19:34
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 86843)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Ak by si chcel nahodou obchadzat na steame'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Emko >
[AMXBANS] Tvuj nick: ShOp|EmKo
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:71536645
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:71536645
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 77.78.82.122
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 77.78.82.122
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < because >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Aim
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.






Poznamka:






Zdravim chtel bych pozadat o unban steamu. Ban sem dostal na Valve za AimBot od Admina :moqq a za hodinu sem dostal ban na STEAMu kdybych chtel obchazet pry. Steam mi nesel z duvodu pomali internet, tak sem cs nehral nejakou dobu. Prosim vas o odbanovani, counter strike si chci zahrat uz hooodne dlouho a slibuji ze Aimbot a podobne cheaty uz pouzivat nebudu. V pc mi nejdou sli na starem notasu jenom ten uz neni.

because
05-02-14, 19:51
http://csko.cz/forum/showthread.php?22218-BAN-IP-za-AB-moqq&p=230301#post230301

Ramach
05-02-14, 20:10
Pekný no, na steamu sem dostal ban kvůli tomu že sem dostal ban tak abych se nepřipojil do hry přes steam. Nevím proč bych po nějaké době nemohl začit zase hrát, slibují že nezapnu, z opakují důvod Hacky mi nejdou na mém PC šli na Matčiným Notasu ( netbook ) jenže ten je úplně v hájí, odešla Síťová karta a hardisk. Prosím vás fakt moc o UnBan.

because
06-02-14, 07:25
Mal si aimbot? Mal, tak si dostal ban aj na steam, kedze si ho v tom case mal... UB ti nedam ani zato, ze si to bol ty co mi na serveri zacal nadavat do rodiny.

Ramach
09-02-14, 14:50
Mal si aimbot? Mal, tak si dostal ban aj na steam, kedze si ho v tom case mal... UB ti nedam ani zato, ze si to bol ty co mi na serveri zacal nadavat do rodiny.

Hm nevím proč sem tahas starou zalezitost. Já se ptám jestli mi Ho dáte. Protože kámoš měl ab i wh a teď normálně hraje. Což je divný když skoro nikomu za ab ani za wh unban nedavate.

because
09-02-14, 15:04
UB ti urcite nedam. Je mi jedno co tvoj kamos mal/nemal. Na kazdeho dojde.

because
12-02-14, 09:37
Uz by sa hodil lock