PDA

Zobrazit normální verzi : žádost o pravu: CLASSY - Snipera



Ciniminy
05-02-14, 21:52
Ahoj jak už jsem se tu zmínil v tématu Lehčí Úpravy tak se chci tedy zeptat jestli udělate Konečně něco s tim sniperem :) Jelikož je Fakt na prd :/ Ideální nápad co tam navrhl hráč jménem Lynx: "pridat rovnaku sancu na zabitie ako je to pri knife u snipera, a teda 50%. - aj cez notes, a bude to ok." tak bych byl rád kdyby jste stím něco udělali :)) Předem doufám a děkuji za kladnou odpověd! :)

yadort
11-02-14, 06:36
já mam snipera 80 lvl najebal jsem vsechno do int takze full a zbytek HP,vbehne proti mne nekdo rychly s notesem a jsem v prdeli protoze to nic nebere..
včera jsem treba daval zasahy za 100 dmg i s full int
takže PRO

shootradar
11-02-14, 09:31
Je to trochu nefér proti hráčům co mají levely třeba nad 150, bude mít někdo snipera na lvl 1 trefí tě do nohy a ty s full hp zhebneš ...

yadort
12-02-14, 06:17
to zas jo,ale mohlo by se to třeba nastavit aby ten hráč dával ten bonus třeba až bude mít 50 int :)

shootradar
12-02-14, 09:37
to zas jo,ale mohlo by se to třeba nastavit aby ten hráč dával ten bonus třeba až bude mít 50 int :)

Ano INT 50 je vážně těžké udělat, když už tak bych to dal jako 33% šanci či 25 nebo 20% a od INT na max.

Takhle by na něj běželo 6 lidi a on by je dal i na 6 ran, protože tací, kteří mají na ten server štěstí a padají jim do 2 kol itemy i haluze na ty special útoky se najdou ... :p

Kotel
19-02-14, 11:03
Muzu pridat, ze bude ignorovat notes.

Mytrim
19-02-14, 11:15
To už by asi bylo moc, ale může se to zkusit, rozhodně to zase naláká lidi aby za něj hráli.