PDA

Zobrazit normální verzi : JailBreak



Kuzli
05-02-14, 23:10
Zdravim všechny hráče i nehráče,

jmenuji se David, narodil jsem se 9.11.1993 v Českých Budějovicích. Tudíž je mi 20 let. Nyní bydlím v malé dědině u okresního města Prachatice. mam vystudovanou mateřskou školu, základní školu, střední odborné učiliště a nyní pokračuji v nástavbovém studiu.

Mezi moje koníčky patří hraní fotbalu, bowling, kulečník, hazardní hry, ale hlavně sázim s Tipsportem. Rád sleduji Kanadsko-Americkou NHL, občas sleduji i Českou Tipsport Extraligu. Na PC hraju FiFu, občas LoL, a teď jsem se opět vrátil k CS 1.6.

Vím, že nábor spešlů, i administrátorů neni v proudu, ale přesto chci zkusit štěstí. Většina z vás mě možná zná, dříve jsem tu hrál dá se říct non-stop. Na JB mam nahráno nespočet hodin, dovolil bych si tipovat, že přes nějakejch těch 1500 hodin to bude. Začal jsem ho hrát někdy kolem začátku JB serveru. Rád bych vám připomenul mé staré žádosti o práva na server.

První - http://csko.cz/forum/showthread.php?5786-%8E%E1dost-o-pr%E1va-na-JB&highlight=%2AChodiciRESPECT%2A

Druhá - http://csko.cz/forum/showthread.php?6020-Jb-2&highlight=%2AChodiciRESPECT%2A

Poprví jsem zůstal v záloze společně s PitBullem a Jerrym, jestli si dobře pamatuji. Oba práva dostali. Zatím co jsem čekal a doufal, že si na mě někdo vzpomene. Samozřejmě se zapomělo, a začali se nabírat nový admini, což mě nemálo mrzelo. Ale tak co se dalo dělat, život šel dál. Za nějaký čas, se vymyslela super věc s názvem "Spešl". Jelikož jsem (nejspíš) byl v záloze na admin práva, dostal sem Spešl jako první ze všech a v tu dobu sem byl kápo spešlů. Ovšem co si budem povídat, Spešl se nedá srovnávat s právama. Přesouvat z týmu do týmu + povolené mluvení do mikrofonu.

Po čase jsem dostal nabídku z jiného portálu, kde mi byly slibovány práva na JB server. Jenže z JB serveru padlo, tak jsem dostal práva na classic server. Byl jsem za to rád, a aspoň jsem získal zkušenosti s AMX menu. Poté portál padl a já začal putovat z portálu na portál, všude jsem měl práva. Nyní jsem také na jednom portále, kde mam práva. Ale nedavno jsem dostal chuť, jít se podívat na JB tady.

Zapnul jsem hru, a už mě to začalo nudit, CT totálně bez zaujetí, mluvili a chovali se, jako kdyby byly u CT z donucení. Arogance lvl 5000. Namyšlený puberťáci, kteří se snaží být vtipný, ale přitom se jim všichni smějou kvůli tomu, jak sou blbý a ani si to neuvědomujou. Možná to tak vidim kvůli tomu, že už nejsem puberťák, a chápu věci trochu jinak. (byl sem hovado, ale ne snad takovej retard)

Co se týče adminů a spešlů, (nevím kdo všechno je, ale co sem tak pochytil na serveru a od steam přátel) tak vám povím nic moc. Teď už mam taky nějakou tu hodinku nahranou a moc sem jich tam neviděl. Čiže, lidi tipu grifin, hectsss, kono a podobně, rychle museli dostat práva, buch a najednou aktivita nulová. Je to škoda, byly to dobrý lidi a byla snima sranda. Jedinej, kdo tam tak hraje je Smooke, toho sem tam viděl nejvíckrát.

Byl bych velice nadšen, kdybych mohl zasáhnout do pravidel a trochu je upravit, aby to trochu ožilo. Možná i celkově bych navrhl pár úprav serverů. Bude-li o to zájem. Jak už jsem psal na začátku, vím že o spešli ani adminy neni zájem, ale mrzí mě, že je to na takové úrovni na jaké to je. Myslím, že s mojí minulostí to stojí za zvážení. Budu rád, když budu moc pomoci teamu a trochu oživit JB servery.

P.S: Žádosti o práva na servery jsou zamrzlé, proto jsem žádost napsal sem, do sekce Servery/JailBreak. Byl bych rád, kdyby se žádost hned nelockovala a vyjádřilo se k ní pár lidí. Samozřejmě na otázky a pod. odpovím.

S pozdravem a poděkováním, *ChodiciRESPECT* alias Kuzli

Steam ID - STEAM_0:1:604374
Nick - Kuzli

The Frisco
05-02-14, 23:24
Znají ho tu všichni, co to hrají trochu déle a jestli by nějaké práva (ať už admina nebo spešla) neměl získat dvaceti letý týpek, který tu hraje od začátku jailbreaku, tak už asi nikdo. Jsem rád, že tu zase začal hrát někdo jako ty.

vikernes
06-02-14, 08:20
Myslím ze jeden spesl navíc nebude na škodu takže sem pro jelikož si ho už jednou měl.Nevím proč si pak přestal hrát ale to je tvá věc.K admin právům ti pro nedám protože jich je momentálně na jb spousta.

Kuzli
06-02-14, 08:48
Duvod proc sem prestal hrat je v zadosti. Dostal sem nabidku na prava na jinem serveru. Jinak diky nealko.

E: Smim se zeptat, kdo vsechno je spesl a admin na JB serverech?

mija.
06-02-14, 09:18
Pre spesl určite pro, ved Kuzlino král Jailbreaku :)... Dúfam že týmto príchodom privoláš staré, dobré časy JB. :happy:

Kuzli
06-02-14, 09:20
Nikdy to nebude jako driv, ale pokusim se to udelat dobre.

Burton
06-02-14, 09:50
"Co se týče adminů a spešlů, (nevím kdo všechno je, ale co sem tak pochytil na serveru a od steam přátel) tak vám povím nic moc." - hmm tak dík , neviem ako ostatní admini ale mňa to dosť uráža keď niekto toto napíše. Ani si nepamätám kedy by som prišiel na server a nebol žiadny admin/spešl online - práve naopak, najviac adminov sa zdržuje práve tu. Sťažnosti cez hlásenia sa riešia takmer okamžite tak neviem o čom hovoríš.
Chápem to asi tak že si chcel "naraziť" na problém a tým nám pripomenúť že je treba ďalšiu posilu - prosím nezhadzuj tu našu prácu... :)
to že úroveň Jailu klesla oproti "starému" jailu, zato my nemôžeme - my sme tu ostali a trápime sa s tými deckami dalej, kým ty si išiel na iný server kvôli právam.

zas som sa rozpísal jak kár tak radšej k samotnej žiadosti : Skúsenosti, vek, brain všetko tam je, takže na takomto hráčovi sa ťažko hľadá nejaký zápor. Určite by si bol pre jail prínosom o tom niet pochýb. U spešla som za, admina nie ( sú tu ľudia ktorí si to imho zaslúžia viac - Gustak :))

Kuzli
06-02-14, 10:14
Napsal jsem, ze nevim kdo vsechno ma prava, takze sorry, ze neznam all adminy a spesli. Gustaku ty vis ze zrovna proti tobe to nebylo mysleno. Ty si jeden z tech, s kterym sem si psal. A to ze sem odesel, ono kdyz to hrajes nekolik let da se rict v kuse, tak si od toho musis dat pauzu. Navic kdyz se vyskystla prilezitost hned s pravama. Kdybych to nevzal, vycitalo by se mi tu, ze neu. mim s amx. Aspon sem nabral zkusenosti, takze to nevidim jako minus ale jako plus. Docela me mrzi, ze to beres tak, ze sem se tu na vykaslal. Myslim, ze sem tu pro jb udelal dost, ale neberto jako chvastani. A uz vubec nechci shazovat vasi praci, vim jak je to obtizny. Tim sem chtel narazit na aktivitu adminu, kteri honem dostali prava a nehrajou tu. Diky za nazor.

Burton
06-02-14, 10:23
Buď som to zle pochopil ja, alebo ty, tak len pre info- to nepísal Gusťák :D len som ho uviedol ako príklad na tú poslednú vetu :"sú tu ľudia ktorí si to imho zaslúžia viac ".
Bol som celkom prekvapený z tvojej odpovede, no rage, pekne s prehľadom a rozumom prijatá "kritika" - myslím že takýchto ľudí potrebujeme a že budeme spolu dobre vychádzať :)

Btw to som zabudol minule napísať máš dosť guráž že si žiadaš v podstate hneď potom ako sa tu riešilo "prehustenie" adminov/spešlov. :D

Kuzli
06-02-14, 10:41
Ok omlouvam se, ja to pochopil tak, ze to pise Gustak. Kdyz neni problem na druhe strane, nevidim duvod proc spolu nevychazet. To plati u vsech. Tuto informaci sem bohuzel nepostrehl. Ovsem ikdybych ji postrehl, tak si stejne zazadam. Vzhledem k me minulosti bych nemel strach, ze bych minimalne spesla nedostal.

E: Este dodam, prava jsem driv nedostal take z duvodu jen vikendove aktivity, kvuli internate a spatne wifi, takze ping 999 nebyl problem. Ted sem kazdy den doma, takze aktivita denni.

Kubelas
06-02-14, 12:56
Nemám práva na JB, ale taky bych se rád vyjádřil. Kuzli je v pohodě člověk. Spešla si měl pokud se nemýlím, taky jsem PRO.
PS: Mám spešla, proto se vyjadřuju.

ImGustak
06-02-14, 13:27
Tak ke Kuzlinovi bych se také rád vyjádřil ..
Myslím si, že u Kuzliho není tak těžké se rozhodnout, jelikož je to jeden z prvních spešlů z Jb.. Také pomalu od začátku jb tam závislačí a myslím si, že se všema v pohodě vychází.. Navíc je to poměrně rozumný týpek .. žádný 15 letý puberťák kterému by se hned po nasazení spešla zvedlo Ego.. Co se týče té poměrně dlouhé pauzy: Myslím si, že každý má nárok na nějakou pauzu.. i hodně z vás určitě už nějakou mělo .. ať krátkou nebo dlouhou. Určitě bych Kuzliho uvítal mezi ostatníma spešlama a také by aspoň nahrazoval některé né až tak aktivní spešli. Takže to shrnu: Rozumný,pohodový a starší týpek :) GL.
E: Ano moje slovo tu znamená prd, ale někteří nynější admini ho třeba nemusí znát tak aby věděli jaký je a jaký na něj mají názor ostatní.

Swagrid
06-02-14, 13:50
Věk má, rozum má, zkušenosti má, spešla měl, asertivně se vyjadřuje.. Myslím, že si tě tu každej starší pamatuje, tak jim zkus napsat o téhle žádosti, aby o tobě taky řekli pár slov. Jinak se mi zdá nefér, že člověk tu nahrává aktivně klidně 8 hodin denně a ty příjdeš po dlouhý době s tim, že chceš práva. Každopádně ať už dostaneš spešla, nebo admina.. vrať sem nějaký starý časy, ať si všichni zavzpomínáme o čem jb vlastně byl. GL & HF

Kuzli
06-02-14, 14:16
Nebudu to nikomu posílat. Když budou chtít, tak něco napíšou. :)

Fhacker
06-02-14, 18:01
Tak môj názor je úplne iný ako ostatných, podľa mňa spešla v súčasnej dobe ti nie je za potreby dať. A to z toho dôvody ako už nie je potrebný oldpack tak sa tam ukážu aj iný admini z íných módov a nie len z JB. A spešlova na JB no minimálne pólka je aktivná a málokedy sa stane že nie an všetkých je buď admin alebo spešl. A za to že si ty odišiel na iný portál len kvôli tomu že si chcel tak strašne práva, už aj to môže byť dôvod prečo nie. Čo ak na Kotelne zase nedostaneš práva tak ta to po miesci omrzí a odídeš niekde ku konkurencii žobrať o spešla alebo o práva? Keby že sa nezruší ten portál kde si robil admina tak by si sem ani nepáchol. A prečo chceš tak silou mocou práva? Aj kebyže dostaneš spešla tak /presun ti nestačí? Však sú tam skoro rovnaké kompetencie ako pri adminovi na JB ibaže nemôžeš dávať bany čo neni také hrozné. A ešte nevidíš do admin fóru ale to asi o nič neprichádzaš :) A nábor spešl hráčov je teraz zastavení tak povedz prečo práve ty by si mal byť výnimka? Ja som ešte JB nehrával keď si ty hral tak neviem posúdiť ako si simonoval.... Už aj to ako dostala týnuš spešla bolo troška voči ostatným nefér, ale to neni moja vec. Ale vlastne môj názor je v celku vôbec nepodstatný. Tak to už je na kompetentných ako sa rozhodnú :)

Kuzli
06-02-14, 18:36
Já nechci vrátit old JB, to už ani nejde. V žádosti sem psal, že dělám admina na jiném portálu. Takže to neznamená, že mi nechtěj dát práva, tak se vrátim na Kotelnu. Kdyby sem se Jailu nechtěl o5 věnovat naplno, nepodával bych si žádost. Z takových fint sem už vyrost. S tim odchodem na jiný portál sem psal už do předchozích odpovědí. Kvůli tomu, že nedostanu práva nebudu odcházet jinam, kde mi je daj. Já nikde o práva nežebral, vždy mi práva nabídli sami.Tvůj příspěvek je určitě podstatný, aspoň se na to lidi kouknou i z jiný strany, ne jenom samá "chvála" a podpora, ale i nějaký zápor. Díky ti za příspěvek. :)

Charon35
06-02-14, 19:05
Kuzlátko sa vrátilo. Admina určite nie a počkal by som aj so spešlom. Dlho si tu nebol a pár vecí sa zmenilo. Hlavne si prebehni pravidlá a prípadné otázky píš niekomu z JB (mne, feedr alias smooke, tupelko, burton...). Totiž by sa stalo ako včera, že by si pobanoval polovicu serveru za MTK, pritom sa nebanuje (teda pri určitých podmienkach) :D

P.S. Posty som nečítal zatiaľ.

Kuzli
06-02-14, 19:18
Jasné pravidla čtu průběžně. Jinak škoda zrušení MTK :D

Tupelko
15-02-14, 09:54
Byl by jsem pro, pokuď by si neřval na dáblici ať ukaže kozy :D :happy:

hfsaa
15-02-14, 12:51
Keď som hral jb, tak kuzli bol v pohode, bola s ním sranda (hlavne s jeho mamkou), neviem aký je teraz ale myslím si, že sa nezmenil. Mali by ste mu dať šancu a dať mu aspoň spešla.

Kuzli
19-06-14, 18:03
Omlouvám se za další delší odmlku, bohužel pracovní příležitost mi byla přednější než PC. :)

FizzyBubble
19-06-14, 18:36
Omlouvám se za další delší odmlku, bohužel pracovní příležitost mi byla přednější než PC. :)

Kariéristo :taunt:

Kuzli
19-06-14, 19:13
Kariéristo :taunt:

Taky to poznáš, až tě přestanou živit rodiče. :harhar:

Kuzli
11-09-14, 15:29
Jestli jste nerozhodli a nechcete se tim zabívat, tak to můžete Locknout :thumsup4:

Charon35
11-09-14, 16:34
Ešte to nechaj otvorené.

Kuzli
11-09-14, 19:05
Okej jenom ze uz se to tri mesice neresi, tak jestli to ma cenu :)

The Keox
11-09-14, 23:09
Sem sice prostý hráč Jb,ale ani neznám celou historii tohoto Kůzlátka,ale od doby co sem ho viděl byla s ním sranda,přijdu jako vždy u T a u CT 11-ročné děti,kteří když vidí admina: Ahoj,hele admine? a dalsi sracky..Pak povidaji ze jim je 15 dokonce i 16 let atd.No a ted tu hraje roli Kůzle...dostanu FK(btw.např. už třetí) u toho RAGE a Kůzle ochrana...prostě je takový milí Minotaurus..^^ Dokáže se ne*rat s problémovými hráči a dokáže se domluvit správňácky..Je hodnej,má tu aktivitu na výbornou,u CT sem ho viděl asi jednou a za kompem sem chcal smíchy při té nějaké funny story..Jenom mě tam řezal do uší jeho mikrofón toť vše(btw. naprav ten mic :D)..Nechci abys dostával admina protože by pak s tebou nebyla až taková sranda..Když dostane někdo admina má plno povinností a ztrácí smysl pro humor a jenom to kontroluje ani pak moc nehraje,proto nechci abys dostal admina...Myslím že by tě JB jakoby "ztratilo"...Pro spešla sem PRO i když můj hlas nehraje moc roli ale stejně chci aby to všichni věděli :)Je to co se týče hraní jeden z mála dobrých gamerů,Má skill a brain(což u mne zaostává je mi teprv 15).Prostě když je s ním sranda je to neřízená atomovka smíchu(podle toho jak mu je)..Prostě takový malý Kawaii kůzle ^^
To je asi vše..Ani žádné negativa nemám protože sice asi nějaké chyby má ale nedává moc najevo..Je to bezproblémovýtýpek :)

qvsaa.
12-09-14, 07:04
Som len hrac, ale vyjadrim sa.
Kuzli tam hra, je pravda ze tam dlhsie nebol, ale uz tam hrava, za starych casov tam hraval, a bola snim sranda. Mali by ste ho prijat na toho spesla, a admin by sa mal riesit neskor. Skill ma, brain taktiez... Ziadny problem snim nemam.

kono159
12-09-14, 15:33
chodici vysavac + 2 frtany becherovky, preco nie, aspon by bolo na tsku zivo :D

Kuzli
14-09-14, 20:38
Díky hoši :drool:

DarkAspecT
15-09-14, 11:03
Kužel ty to ještě hraješ? No tě prdel..

Kuzli
15-09-14, 14:08
No tak dal sem si od toho na nejakej cas pauzu, ikdyz i nedobrovolne, ale furt me to bavi :)

Indian0
15-09-14, 19:45
Len ako videnie hráča: Som za aby dostal spesla, keďže hrá jb uz od jeho začiatku (ja som dávnejšie hral pod iným nickom) pohodo chlapík v poslednej dobe stále online (keď zapnem jb stále naňho natrafim :D) To je len môj názor a viem že na veci nič nezmení... hoc tiež pravda že je adminov vela... P.S. a ešte sa natrápil sttou žiadosťou ktorú by som prirovnal k slohu na slovenčine... :D