PDA

Zobrazit normální verzi : body



sypex
06-02-14, 14:16
Ahoj všichni chtěl bych se zeptat proč je vůbec zavedené že za kill horšího hráče v ranku dostanu 2 body a silnější hráč který je lepší v ranku jak já dostane za mě dostane 9 bodů? jak je to možné? nedalo by se nastavit aby dostávaly všichni za jak (horší tak silnější )hráče stejný počet bodů. Člověk dře co mu síly stačí aby se dostal do top 20. mohu od někoho očekávat odpověd, díky moc přeji hezký zbytek dne Leveange

sypex
09-02-14, 02:45
vypadá že se ktomu nikdo nevyjádří..

Del!k98
31-03-14, 13:04
Ahoj všichni chtěl bych se zeptat proč je vůbec zavedené že za kill horšího hráče v ranku dostanu 2 body a silnější hráč který je lepší v ranku jak já dostane za mě dostane 9 bodů? jak je to možné? nedalo by se nastavit aby dostávaly všichni za jak (horší tak silnější )hráče stejný počet bodů. Člověk dře co mu síly stačí aby se dostal do top 20. mohu od někoho očekávat odpověd, díky moc přeji hezký zbytek dne Leveange
Aby mali lepšiu šancu aj ty slabši sa dostať do topky

Britny
31-03-14, 15:33
Bodovací systém mi taky přijde někdy špatně nastavený. Protože víc dostávám body za defus, či plant, jak za kill. Např. zabiju za kolo 3 hráče a v průměru za ně dostanu 8 bodů, pak mě zabije hráč co bud hraje poprvé, nebo ne moc často, nebo nějaký noob co si schválně mění nicky a dostane za mě 11 bodů, tudíž jsem 3 body v mínusu.
V topce jsou lidi co tomu věnovali nějaký svůj čas a mají nahráno dost hodin na serveru, takže pochybuju, že slabší hráč se tam dostane jenom skrz bodovaní, to by se musel vynulovat rank. Je to spíše nefér vůči lidem co nějak dřeli, aby se tam dostali, než vůči těm co tam hrají chvilku, nebo si za změnu nicku vyslouží vysoké bodové ohodnocení. Mělo by to být pro všechny stejné, například 4 body za kills a 7 bodů za deaths for all.. Pak se každému už zvlášt počítá HS a multikill a plant, defus, body pro all tým atd..

Kotel
31-03-14, 15:43
Ahoj všichni chtěl bych se zeptat proč je vůbec zavedené že za kill horšího hráče v ranku dostanu 2 body a silnější hráč který je lepší v ranku jak já dostane za mě dostane 9 bodů? jak je to možné? nedalo by se nastavit aby dostávaly všichni za jak (horší tak silnější )hráče stejný počet bodů. Člověk dře co mu síly stačí aby se dostal do top 20. mohu od někoho očekávat odpověd, díky moc přeji hezký zbytek dne Leveange


Pokud lepší hráč nebude ztrácet body, nikdy ho nedostihneš. Není to bug.

sypex
31-03-14, 17:27
Britny* však to je ono co jsem psal... Chtělo by to prostě nastavit jak už jsi psala aby každý za každého dostával Stejný počet bodů.
Před asi půl roku z5 jsem začal hrát furien... celých půl roku jsem dřel abych se dostal do topky.. Jakmile jsem se dostal do topy tak jsem stím seknul.. Příjde mi to dost nespravedlivé kvůli hráčům kteří jsou na tom serveru dá se říci s ůvahou furt... Tímto to směřuje i na Kotla... Opravdu když byly nějaký servery až na vijímky bez ranku.Doted tuším ještě nějaké jsou... Už to není ono killnu jednoho dostanu 2 points killne mě někdo jinačí už to naskočí třeba na 12.Také se mi zdá že dostanu více bodů za plant, bombu, apod... Už mě nebaví jak tam příjde nějakej malej cvakák a začne mi brat 13 points. To pak nemá cenu ani aby byl rank protože stálý hráči co jsou v topci kvuli ranku stejne propadnou na horší pozice kvuli obrovské bodové ztrátě ... a horší hráče jsou v topce dříve než stálý hráči. tot vše :)))

Maaaaaaaaaaja
31-03-14, 18:36
To není pravda. Pokud je hráč opravdu dobrý, že do topky patří, pak je podle mě tento systém nastavený přesně tak, že se tam udrží v dlouhodobém hledisku. ....

Dáváš lepší hráče, víc bodů, je (mělo by) těžší je zabít. Body za defus a bomb jsou ok, kolikrát za mapu v průměru defusneš, jednou ? To za fragy nahrabeš mnohem rychleji. To, že tě dá moula a bere ti body - je to slabý hráč v ranku, ty jsi silný, dostane za to body. Moulu by jsi měl dát ty. .. Ono, jít nahoru zpočátku je lehké, jsi slabý v ranku a body jdou rychle. Pak to je čím dál těžší se udržet. Ale pokud jsi dobrý, udržíš se.

Pokud by bylo za každý kill/smrt stejně, počkám si vždy na dobu, kdy tam uvidím jen slabé hráče, nafeeduju se a rank pojede sám a přitom bych normálně třeba patřil někde do druhé stovky, ale budu v top10 ......

Del!k98
31-03-14, 18:45
V top10 su určite hrači,ktory už dobre poznaju svoj server,a preto by mali byť silnejši než nejaky noobove. Proto ked ťa niekto zabije si v -13 a když nekoho kilneš ty tak +5 .