PDA

Zobrazit normální verzi : BB - omezení regenerace



Skorpion
06-02-14, 20:13
chcem aby na BB servery bola zrusena regeneracia u ZM.. postavim si 7 ladder a v tom mi pride takz likan s 15K hp a full dodgom a ked je uz skoro dead tak si da regeneraciu a nemam sancu.. tak prosim nejak to vyrieste..

hofy
06-02-14, 20:18
Pokud máš slabé vylepšení u CT, tak je to samozřejmě znát a není snadné se ubránit. Likan má odehráno spousta hodin, takže už má slušnou výbavu.

Likan.
06-02-14, 20:39
On vazne napisal na forko :DDDDDDDDDDDD Najprv robis husteho, ze Likan je lama,trapak,na mna nema a potom ked prijde kolo... Skutek utek :thumbdown: Nedokazes trafit hlavu na 3 m a divis sa ze som ten tvoj layer presiel... btw. ked som vchadzal do kempu mal som 9k hp :strongbench: Takze to o 15k hp si pekne prepiskol. Hlavne, ja staviam naoko lahke kempy a vzdy blizko spawnu, cize neustale plakanie typu : Nechodte furt k tomu likanovi je to kkt, si mozes odpustit.

Kotel
06-02-14, 21:08
Tam je akorat stimpack, kterej je docela drahej. Normalni regenerace uz nefunguje.

Airsoft
06-02-14, 21:22
Nemám nic proti likanovi ale docela mi vadí to že když je CT tak si postaví tunnel přímo před vchodem a pak když je na mapě víc uniku z T spawnu tak je zastaví a konec. T ani pomalu nemůžou vyjít ze spawnu aby je nekdo nezabil....

Likan.
06-02-14, 21:27
za toto som uz raz dostal ban a odvtedy to mam vyrazne zakazane :sadbye:

Airsoft
06-02-14, 21:28
Hele já jen napsal co si myslím, nemusíš se do mě hned na.... Nevěděl jsem že si za to dostal ban.

Likan.
06-02-14, 21:36
:clap: Nechapem sice ako som naznacil negativny postoj k tvojej osobe ale budis... To, ze som zastavoval casti vychodov je pravda, ale ak si ma to videl urobit od 24.1. tak to si rad pozriem screen/demo cokolvek.

Airsoft
06-02-14, 21:37
Řeknu to jinak. Každý tvůj post konkrétně tyto dva do me vyrypujou a ty to moc dobře viš tak nedělej.

Likan.
06-02-14, 22:07
jj, uplne ta nenavidim z celej duse a snazim sa ta strapnit, potupit a vyzerat pritom ako neviniatko. Toto si chcel pocut ? Teraz, prezradis mi aspon tvoj nick v hre ? :notsure: Prijde mi to absurdne aby si niekto myslel, ze sa do neho navazam ked ani netusim do koho sa vlastne "navazam".

Airsoft
08-02-14, 18:53
Promin že existuju.