PDA

Zobrazit normální verzi : LiKeBooSik Gta V :3 ^^ (jiny hrac) --> matis



altom208
07-02-14, 16:00
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 94314)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < LiKeBooSik Gta V :3 ^^ >
[AMXBANS] Tvuj nick: ^[F]!na[L] ~>Mai Scurt :P pico!
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:2029045828
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1986516649
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 78.111.126.188
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 78.111.126.188
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < matis >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Deathmatch (de_nuke)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj





Poznamka:






v zivote jsem nepouzil zadny cheat a ani jsem to nijak neplanoval csko hraju pres 5 let a nemam zapotrebi pouzivat wallhack a ulechcovat si hru. Proto vas zadam o unban dostal jsem ho nepravem dekuji.

matis
07-02-14, 16:08
Zial kamo, mas zdielanu IP adresu s cheaterom...viac info tu > http://csko.cz/forum/showthread.php?18942-Sd%EDlen%E1-IP

Zoyer
07-02-14, 16:08
http://csko.cz/forum/showthread.php?18942-Sd%EDlen%E1-IP <- čti

E: ach matis zas byl driv :( :D

altom208
07-02-14, 16:17
no je to možné ale já jsem student a jezdím na internát a tam je společný router. Takže když se připojím na ten router a hraju tak mám zdilenou IP adresu a to vím ale netuším jestli někdo z okolních pokojů hraje na tom samím serveru a ještě k tomu cheatuje... chtěl bych poprosit jestli by šlo udělat ten unban pač si dělam rank na furien modu z vaších serverů a už jsem se dostal celkem daleko.. jestli mi vyhovíte tak na internátu se už nebudu připojovat na servery a počkám si na doma děkuji.

hofy
08-02-14, 22:45
Byla by možnost, že by sis doma aktivoval VIP a pak by ses připojil i z intru. Případně se připojíš s originální hrou. Je tedy na zvážení, zda je pro tebe lepší investovat jednou větší částku, nebo utrácet 30 Kč měsíčně v době, kdy chceš na intru hrát.