PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o práva na furien serveri - PŘIJATÝ



Darongodx
08-02-14, 15:43
Zdravím

Ako si môžete všimnúť v názve tejto témy žiadam o práva na Furien serveroch, ale nemal by som próblem zájsť aj na PB serveri, kde si občas chodím zahrať.Na furien serveroch denne strávim cca 2-4 hodiny, niektoré dni viac, niektoré zas menej.

Niečo o mne
Volám sa Samuel.Pochádzam zo Slovenska konkretne z Košíc.Mám 15 rokov.Študujem na gymnáziu v Košiciach.
Vo voľnom čase si rád zahrám futbal,prečítam knihu a samozrejme zahrám csko.

"Ja a Kotelna"
Kotelnu hrám cca od roku 2011.Začínal som na PB serveri, kde som síce dosiehol pekné umiestnenie v ranku, ale správal som sa tam uplné jak debil..Potom som prešiel k furien serverom, na ktorých hram do dnes.Už to budú také 2 roky s menšími prestávkami.Číterov na furiene momentálne hlásim Virpovi, keď ešte nemal práva tak som ich hlásil do "!" ak si dobre pamätám všetko bolo banned.Nahlásil som číterov aj z iných serverov.Väčšina bola banned, ale bolo medzi tým aj par failov.

Adminom som na žiadnych serveroch ešte nebol, takže s AMX modom nemám žiadne skúsenosti.

K steamu som prišiel tak, že som ho vyhral v súťaži tu na kotelne.Na steame moc nahratého nemám, pretože väčšinou som hrával na Non-steame, lebo steam csko mi pomerne dosť lagovalo.Virpo mi to pomohol vyriešiť a teraz to už šľape ako má.
Moje sid: STEAM_0:1:79405166
Na otázky rad odpoviem.

matis
08-02-14, 15:51
Daron
Tento uživatel zatím nenastavil svůj profil komunity služby Steam.
Pokud tohoto uživatele znáte, povzbuďte ho, aby nastavil svůj profil a připojil se ke hraní!


skus este toto nejako nastavit

E>
+ hlasis cheaterov
+ obrovska snaha

som za CHH len na Furien

Darongodx
08-02-14, 16:08
skus este toto nejako nastavit
Vyriešené už by ti to malo ísť.

Cip3r
08-02-14, 16:08
+ Pěkná žadost, aktivita, skill, rozum.Nejvhodnejší kandidát na furie.Velké + nehraje jb
- Věk.
Jsem pro.

ViRPo
09-02-14, 01:35
Skill, správanie, hlásenie, nerozhodnosť :). Pre.

dhaaqu
09-02-14, 01:50
Vysvětlí mi už konečně někdo uspokojivě proč je taková hráčská a adminská propojenost mezi furienem a PB? :-)
Darone promiň za offtopic z mé strany. Žádost máš napsanou pěkně a jelikož jsou tvoje volené servery mimo moje rozhraní nebudu se k ní vyjadřovat.

EDIT: měl jsem na mysli JB, PB sem si přeložil jako Prison Break :-)

Eust.
09-02-14, 07:54
pro, důvody sem psal v af.

Pokud by si dostal práva tak ti klidně pokud bys chtěl vysvětlil, co a jak banovat, jak se orientovat v amx atd.

Darongodx
09-02-14, 09:16
Díky za vyjadrenia.
E: Díky Dexter

Dexter.Morgan
09-02-14, 23:41
Pro.

hofy
11-02-14, 01:14
Pro chh.

ViRPo
11-02-14, 01:20
Pokud by si dostal práva tak ti klidně pokud bys chtěl vysvětlil, co a jak banovat, jak se orientovat v amx atd.

To mi nekradni :)

marsoun
11-02-14, 09:32
Něco tu nahlášené má, nevím jak to má s úspěšností, ale stejně to banoval fičur, takže to neví nikdo. Věk je docela velké mínus, ale šanci bych mu dal. Pro.

Darongodx
11-02-14, 15:37
Díky marsoun a tak isto ďakujem Eustovi a Virpovi za ponuku na pomoc s amx :)

Darongodx
16-02-14, 15:06
Poprosil by som o vyjadrenie dalších adminov.

ViRPo
16-02-14, 15:20
Poprosil by som o vyjadrenie dalších adminov.

Viac furien adminov nie je :D
Bud trpezlivy :)

Charon35
03-03-14, 17:06
Hmmm, hmmmm, možno za pokus by to stálo. CHH

ok

ViRPo
03-03-14, 21:57
Gratulujem ;)

Darongodx
03-03-14, 21:58
Dík :)