PDA

Zobrazit normální verzi : Práva na Cs 1.6 [ Furien ]



stefik61
08-02-14, 17:34
Zdravím
Ahoj všichni jak si můžete z názvu všimnout tak bych rád požádal o práva na Furien serveru 1-5

Něco o mně
Je mi 17 let už druhý rok navštěvuji střední průmyslovou školu chemickou v Brně takže sem Brňáák :) doufám že to nevadí :))* myslím si že sem člověk s kterým se dá normálně bavit i když mi všichni říkají, že sem hodně tvrdohlavý, rád sportuji hraji počítačové hry samozřejmně rád čtu knihy jak už sem zmíňoval rád sportuji hraji závodně fotbal a hrál jsem i chvíli florbal a samozřejmně hraji csko :)

Vzthah mezi mnou a Kotelnou :)
Tak, na portálu kotelně hraji skoro každý den zejména mod [ Furien ], celkově csko hraji asi nějakých 7 le a pořád sem lama :), ale je to asi proto že si každou chvíli měním nick nehraji moc na rank ale jen aby ste věděli v ranku jsem nějak 400-500 tak nevím co na to řeknete :)), spíš si myslím že tady teďka bude menší problém Nedávno sem tady řešil obcházení banů, protože sem nevěděl jakého, ale pak se tam vyjádrřili i jiní admini a Admin Matis mi potom napsal jaký ban obcházím takže sem si toho vědom a přiznávám byla to chyba, ale doufám že na to budete brát ohled ale trošku mírně :) no né samozřejmně záleží na vás .. já nic neudělám .. jinak s cheterama mám skušenosti řek bych tak víc než dost.

Tak a pomalu a jistě se dotávám ke konci :), Na steamu hraji asi jen 6 měsícu +- vždy jsem hrával na Nonsteam Cs 1.6, boužel sem admina nikde na žádnem portálu nedělal takže nemám žádne skušenosti s AMX modem.
Můj SteamID: 0:1:78116062
Jméno ve hře: Tyrr[0]osS^
Tak to je asi už oravdu vše možná někde budou pravopisné chyby tak ale co už sem to já :) Kdyby jste měli nějkaé otázky rád vám na ně pokud možno co nejrychleji odpovím Tak Doufám že to výjde a že budu budoucím adminem S pozdravem Tomáš :).

Despe
08-02-14, 17:54
Podle chatlogu (http://csko.cz/chatlog/show?from=10-01-2014&to=08-02-2014&server=1&nick=&sid=STEAM_0%3A1%3A78116062&ip=&text=&submit_=Hledat&do=findForm-submit) tu hraješ od 23.1.2014, což je poměrně krátká doma, nevím ta doba co tu hraješ je fakt krátka+ co sem se koukl tak si obcházel bany, viz zde (http://csko.cz/forum/showthread.php?24660-Go-(jiny-hrac)-Eustral!en), takže já su zásadně proti..

btw, jestli je to, že si nehrál skrze ten ban, omlouvám se, ale kouk sem se pozdě..

stefik61
08-02-14, 17:58
Na steamu hraji chvíli ano na nosteamu hraji opravdu dlouho ale Ok respektuji to ... nevadí

stefik61
08-02-14, 17:59
nebo jestli tonení tím že si měním stále nic nevím ale celkově na kotelně hraji dost dlouho přes steam chvíliale jak už sem říkal respektuji váš názor.. v pohodě

Despe
08-02-14, 18:04
Používej edit, víš tady nejde o to jak dlouho hraješ(no celkově i jde), ale více mě zaráží to, že si tu dostal ban za Wallhack, ještě si ho obešel, takže nevím nevím, jestli máš na práva..

matis
08-02-14, 18:04
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=80497

Zial tvoja ziadost nesplna podmienky prijatia a preto sa zamieta...

PS prosim nezakladaj dalsiu ziadost...dakujem