PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o práva - CHH / War3FT a DM FFA



Bager258
08-02-14, 18:01
Dobrý deň/večer, chcel by som požiadať o práva na War3FT a DMFFA alebo len na War3FT.

Niečo o mne :
Volám sa Michal mám 15 rokov 26.5 mám 16.
Som slovák a bývam v meste Trenčín.
Hrávam futbal, florbal, basketbal a hlavne pc hry najmä csko.
Som celkom lenívý za čo sa moc nehambím :mml: a Som závislý na pc.
Chodím na ZŠ lebo som mal odklad som v 9. ročníku.

Niečo s cska :
Som aktívny na serveroch a hlásim cheaterov.
Csko hrám cca 5-6 rokov. Amx ovládam veľmi dobre pretože som bol adminom asi na 4 portáloch ktoré už zanikli takže nemôžem vymenovať.
Cheaterov hlásim hlavne na Steame adminom ale pár ich bolo aj na webe zde linky :
Tu som dokladal demo http://csko.cz/forum/showthread.php?24300-Cheater-WAR3FT
Tu banned http://csko.cz/forum/showthread.php?23460-GAY-AB-DM-FFA-Only-HS
Tu banned http://csko.cz/forum/showthread.php?23150-Inferno-only-WH

In-game nebudem hľadať bolo ich viac.

Moje info :
Meno v hre : baGEr | ;258
SID : STEAM_0:0:78198621
Steam link : http://steamcommunity.com/id/bager258/
Aktivitu mám veľmi dobrú denne asi 2-5 hodín.

Ďakujem za prečítanie s pozdravom baGEr.

Eso./digl
08-02-14, 20:05
Si lenivy ale hravas futbal, florbal a basketbal :think: osobne som ta cez ! videl hlasit 1,2 krat za posledny mesiac a na fore si tiez toho moc nenahlasil.

E: aha, tak uvidim co na to napisu ti dvaja :)

Bager258
08-02-14, 20:10
No hej som lenivý ale keď mám ísť hrať niečo tak rád. A no nehlásim moc cez ! lebo keď napíšem niekomu cez steam tak väčšinou príde teda hlavne Byznis a Zoyer. A na webe tiež pre toto moc nehlásim.

E: ok :-)

slide
09-02-14, 21:38
Ako dlho hrávaš na tomto portále ? ... Dodaj prosím staré steam účty...

Bager258
09-02-14, 21:47
Na kotelne hram cca rok a mam len toto steam iny nemam hraval som NS ale VID asi nedodam lebo mam novy pc.

E: teda mam steam ale nemam tam hry

Ako to so mnou teda vypada ?

Penegal
13-02-14, 12:44
malinkaté bezvýznamné + ode mě za pěknou žádost :) +

Bager258
13-02-14, 12:49
Ďakujem aj za to :-) .

Despe
13-02-14, 12:55
Uchazečů o práva je velmi mnoho, takže Vám nemusíme hned odpovědět. Žádost se může řešit klidně měsíc a víc.

No, žádost je pěkná, to je fakt, nic méně, na steamu máš odehraných 89 hodin, takže mi prosím vysvětli, kde, nebo spíše na jakém steamu si měl práva? Ještě mi řekni ty máš DIP?

Bager258
13-02-14, 13:15
Despe no takže ja som hrával na NS a tam som mal práva a keď ma kamaráti nahovorili aby som si ho kúpil. A no asi mam DIP nejako nesledujem svoju ip.

Despe
13-02-14, 13:41
Despe no takže ja som hrával na NS a tam som mal práva a keď ma kamaráti nahovorili aby som si ho kúpil. A no asi mam DIP nejako nesledujem svoju ip.

Jako fakt? Podle mě pěkně kecáš, zkus mi říci co to bylo za stránku, nebo popřípadě mi dát kontakt na majitele, práva na ns sem zatím neviděl na žádným portálu, je to možné, ale všude po tobě chcou STEAM!

Bager258
13-02-14, 13:52
Mal som kamaráta ktorý to vlastnil takže so mnou nemal problém. S tým majitelom už kontakt nemám pretože odišiel z našej školy a presťahoval sa na východné Slovensko.
Tak tie portály cs.4fun.cz , forgaming.cz .. Viac si ich nepamätám on ich mal strašne veľa stále menil názvy keď sa mu nepáčili. a Despe prepáč za to, že mi neveríš aj na NS sa dajú dať práva. Boly to portáli kde bolo 10 ľudí denne a asi po 5 mesiacoch ma to prestalo baviť tak som odišiel odvtedy som nikde neadminoval len s kamošmi hrával :) . Je to asi 2 roky dozadu ale AMX sa nezabúda to stále viem :) .

Despe
13-02-14, 13:59
Mal som kamaráta ktorý to vlastnil takže so mnou nemal problém. S tým majitelom už kontakt nemám pretože odišiel z našej školy a presťahoval sa na východné Slovensko.
Tak tie portály cs.4fun.cz , forgaming.cz .. Viac si ich nepamätám on ich mal strašne veľa stále menil názvy keď sa mu nepáčili. a Despe prepáč za to, že mi neveríš aj na NS sa dajú dať práva. Boly to portáli kde bolo 10 ľudí denne a asi po 5 mesiacoch ma to prestalo baviť tak som odišiel odvtedy som nikde neadminoval len s kamošmi hrával :) . Je to asi 2 roky dozadu ale AMX sa nezabúda to stále viem :) .


Jako fakt? Podle mě pěkně kecáš, zkus mi říci co to bylo za stránku, nebo popřípadě mi dát kontakt na majitele, práva na ns sem zatím neviděl na žádným portálu, je to možné, ale všude po tobě chcou STEAM!

Neboj vím že jdou dát práva na ns, no moc se mi tomu nechce věřit, nevím jak ostatním, ale ode mě máš proti.

btw, psal sem s kolegou, potvrdil že si hlásil snad měsíc dva dozadu, no poslední dobou si nahlásil trochu cheatrů a z toho 2 clear..

E: http://www.forgaming.8u.cz/ toto je ten server na kterým si měl práva?

Penegal
13-02-14, 14:10
No, nechci do toho moc vstupovat, Nicméně mám osobní zkušenosti s právy na NS, hlavně na menších portálech, Udělují se většinou na IP adresu, ale pokud máš DIP jak tvrdíš, tak je to nesmysl, takže zbývá jediná možnost a to je Set info neboli práva na Nick.

Bager258
13-02-14, 14:13
Viem, že boli 2 clear a hlásim cheaterov ako som písal už hore hlavne Byznisovi ale vieš radšej niekoho natočím a neham nech sa to preverí ako keby mal namiesto toho hrať s cheatmi. A nie nieje to ten portál majitel sa volá inak oni len opakujú asi. A je pravda, že cez ! moc nehlásim lebo píšm na Steam adminom. Ďakujem za tvoju odpoveď.

E: Penegal používal som setinfo _pw teda na heslo

Despe
13-02-14, 14:16
Dobře, takže "kolega" byl byznis, ten mi toto napsal, nevím mě se to moc nezdá, nebudu dělat chytráka, ale tak tohle je jedinej server co sem našel, jak sem psal já jsem proti, ale mé proti se ani počítat nebude. :)

Bager258
13-02-14, 14:21
Dík Despe a byznisovi hlásim hlavne deta jemu skoro stále až vidím hax :) Ani ja nebudem robiť chytráka len čo som pozeral ten web čo si tu dal tak to oni niesu určite ten zanikol kde som mal prava. Ešte raz ďakujem.

matis
14-02-14, 07:58
Ziadost pekna, ale...

- zvysit aktivitu na forku, hlavne hlasit cheaterov
- mas malo skusenosti co sa tyka cheatov
- na strielacie asi nie

- pockal by som, hlavne sleduj a uc sa poznavat cheaty

Bager258
14-02-14, 11:38
Cau matisi :-)

- na forku som dosť a ako som písal cheaterov hlásim hlavne na steme adminom a skôr by som chcel byť admin na War3FT.
A cheaterov rozpoznať viem už som sa do toho znova doatal po prestávke.

Ďakujem za odpoveď.

Ešte matis, že na strielacie chodím asi častejšie ako na War3FT. Bude to asi tým, že je tam niekedy málo hráčov.

Byznis
17-02-14, 14:09
tak chcel som este pockat s vyjadrenim ale kedze si ma spomenul tak tu napisem aj ja nieco - v dobrom.
Ziadost sa mi zda v pohode , spravanie mas tiez v pohode.
Ale ? Hlasil si mi predtym dost casto tusim ani fail nebol nic , potom dlhy cas nic a teraz si znova zacal - co mi vadi trocha - pretoze :
-ked sa otvori nabor zacinaju hromadne vsetci hlasit jak zmyslov zbaveny len aby bolo vidiet ich "aktivitu" (nemyslim teraz len konktretne teba)
-predtym ked si hlasil tak si nefailoval , no v poslednom case si trochu zacal failovat (asi tak u 2) ale z druhej strany si mi nahlasil dost zabanovanych co je pravda.

Trosku by som este pockal (dovod: aby sa ukazalo ci nato fakt mas) - a to neplati len u teba , zato sa v niektorych ziadostiach hned nevyjadrujem
Zatial nemam jednoznacne ani PRE ani PROTI. Ked si budem isty napisem

Bager258
17-02-14, 14:24
Ďakujem, no tie faily boly teraz 2 dni a nieje to kôli tomu aby so ukázal svoju aktivitu. Bolo to tým, že som si vyrazil zo starými kamarátmi na pár pív a bolo to... potom sme hrali a asi to bolo vtedy, lebo keď mi brat hovoril čo sme porobily tak konec toto. Povedal som si, že už nebudem piť takže abstinujem!! Docela sa za to hambím, že sa pustím na PC v opitom stave. Ešte raz ďakujem za vyjadrenie byznisi.

Ešte niečo k mojej aktivite na steame :
45.6 hodin za poslední 2 týdny

Prosím ešte ostatných adminov k vyjadreniu :) . Ďakujem.

E: Trošku som to poupravil na 45.6 hodin za poslední 2 týdny

Ales
20-02-14, 11:00
Ahoj bager, sice nevím jak je to s Tvojí minulostí...
ale žádost hezká...zdá se že v hlavě to máš uspořádané.
Chování dobré, mi hlásíš v poslední době pořád něco a z toho jěště žádný fail... :thumsup4:
Takže u mě je tam pro

Bager258
20-02-14, 11:20
Ďakujem, no minulosť je taká ako som písal hore adminoval som na NS čo mi asi nikto z Vás neuverí ale proste je to tak a s adminovaním mám skúsenosti. A tie faili boli len 2 a to hlásenia Byznisovi.

Prosím o ďalšie vyjadrenie :) .

Ďakujem.

Zoyer
21-02-14, 20:06
A no nehlásim moc cez ! lebo keď napíšem niekomu cez steam tak väčšinou príde teda hlavne Byznis a Zoyer.

potvrzuju

dal se zatim nevyjadruju :D

E: pokud myslis to, ze jsem nenapsal verdikt, tak to nedelam jen tobe :D

Bager258
21-02-14, 20:07
Ďakujem, akože to mi robíš naschval ? :D

E: ok no :)

Ešte moja VID : VALVE_0:0:1036533734 zabudol som ju sem pridať.

dhaaqu
02-03-14, 19:49
Faily nebyly jen Byznisovi, také máš jeden na fóru a to tu těch hlášení moc není.
Nezamlouvá se mi, jak jsi začal na fóru spamovat každé druhé vlákno a chatbox.
Na práva moc brzo PROTI

Bager258
02-03-14, 19:57
No áno tých failov bolo viac, ale ako som písal hlásim hlavne byznisovi, zoyerovi, a Alešovi. Vlákna som začal komentovať lebo som mohol k nim niečo napísať. Chatbox spamujem ? Len si píšem s ostatnými... A ešte k tým failom, každý sa niekedy pomýly nieje tak ? A ďakujem za tvoju odpoveď.

matis
03-03-14, 08:04
No áno tých failov bolo viac, ale ako som písal hlásim hlavne byznisovi, zoyerovi, a Alešovi. Vlákna som začal komentovať lebo som mohol k nim niečo napísať. Chatbox spamujem ? Len si píšem s ostatnými... A ešte k tým failom, každý sa niekedy pomýly nieje tak ? A ďakujem za tvoju odpoveď.


Důvod: Otvírání starého tématu
+ som ti ja musel pomazat prispevky, lebo vyjadrujes tam kde netreba....

+
Důvod: Signatura porušuje pravidla


Podla mna si moc mlady a zbrkly a myslim, ze na funkciu admina mas este dost casu

Bager258
03-03-14, 08:26
Důvod: Otvírání starého tématu
+ som ti ja musel pomazat prispevky, lebo vyjadrujes tam kde netreba....

+
Důvod: Signatura porušuje pravidla


Podla mna si moc mlady a zbrkly a myslim, ze na funkciu admina mas este dost casu
Ja som nevedel, že je to starý príspevok a signaturu som mal za to, že som mal v podpise veľa obrázkov. A nemyslím si, že by som bol najmladší, máte aj mladších adminov nie ?
Ďakujem za odpoveď.

Flopsaid
03-03-14, 08:38
Taky bych ještě počkal.....proti

Bager258
03-03-14, 08:41
Dík za odpoveď Flopsaide, keď som myslel tých mladších tak http://csko.cz/forum/showthread.php?22038-Hns-PRIJATY , a este http://csko.cz/forum/showthread.php?16943-War3FT-2-a-war3ultimate ...je tak starý ako ja takže si myslím, že by som nebol najmladší.

Eso./digl
03-03-14, 08:41
Suhlasim, bude lepsie ak si pockas. btw. vcera si mi minimalne 3 krat pisal v chate nech sa vyjadrim, tak to tu mas, proti

E: Angelovy taha uz na 17nastku tak neviem na co ho sem davas + ide dost aj o to ako sa clovek vyjadruje a akym dojmom posobi bez ohladu toho ze by niekto vedel vek, tebe som najprv tipoval tak 14.

Bager258
03-03-14, 08:43
Ok, tak počkám ešte asi ten polrok :D Ďakujem za vyjadrenia zatiaľ ešte si ale počkám.

hofy
03-03-14, 08:52
Souhlasím s ostatními, že na práva je to ještě brzy. Za mě zatím ne, určitě bych ještě počkal, víc se rozkoukej, naber více zkušeností s cheaty a uvidíme, jak ti ten elán vydrží.

Bager258
03-03-14, 13:03
Doesi, cheaterov hlasim v jednom kuse len nie na forku jeďže volávam adminov cez steam. Ale ďakujem za odpoveď.

E: elán sa len tak nestráca :-)

Honey cocaine
05-03-14, 17:24
Na pozadani hrace se k tomu taky nejak kratce vyjadrim. Bager je hrac s chladnym mozkem, ikdyz tam jsou nejake nedostatky, tak by pro neho byla nejlepsi alternativa pockat nejakou dobu, hlasit cheatery, jak na foru, tak treba adminum na steam, ci pres !
Jinak by mel ode me pro.

Bager258
05-03-14, 18:08
Ďákujm Hooney, no hlásim cheaterov a ako som už vyššie písal hlásim na steame lebo na ! moc adminov nereaguje a na forko z tohodôvodu, že hlásim na ssteame :-)
Ďakujem ešte raz :-)

kono159
09-03-14, 15:31
bager258
bager258 is offline
Banned

wtf?

J3ZUsSs*
09-03-14, 15:37
bager258
bager258 is offline
Banned

wtf?

Dostal 2 krát upozornenie. Jedno za nejaký spam a ten druhý ani nevím. Ked dostane nejaký člen 2 upozornenia tak automaticky dostane ban na 1 týždeň.

hofy
09-03-14, 15:44
Konkrétně šlo o tři - nadrozměrovou signaturu, otevírání starého tématu a posthunting. Což mě utvrzuje v tom, že by se měl žadatel ještě rozkoukat a nechat tomu čas.

Bager258
13-03-14, 21:23
Ano je pravda,že som urobil blbosť a už sa nebude opakovať.

Charon35
13-03-14, 21:39
Nie. Zorientuj sa tu a zvykni si.