PDA

Zobrazit normální verzi : zadost o prava na AIM servery - PŘIJATÝ



fnyy
09-02-14, 13:55
zdravim,chtel bych zazadat o prava na AIM servery.Hlavne z duvodu častych cheateru na DM,Classic,megapub,megapub2 atd.
Muj nick ve hre je fny,casto mam i jiny nick.
je mi 23 let,hraju csko asi 7 let,s mensimi prestavkami.
Moje zkusenosti s pravami jsou.. 5 let jsem byl na dnes uz nefungujicim hernim portalu cs.czbf.net cheathunterem a chvili pozdeji adminem.
Pote jsem sel zkusit cheathuntera na shifters.eu kde jsem skoncil sam,protoze tam zrovna v te dobe nebyla dobra parta.(asi rok a pul)

Co bych asi mel jeste zduraznit,ze moje aktivita na foru je nulova,co by se i dalo zmenit,kdyz bude potreba.Jinak cheatery hlasim pres !chat na serverech a adminum Maly Buu a Joseph.

to je asi vse co mi napadlo,odpovim na vse co vas bude zajimat,zatim :)

E by matis :
SID: STEAM_0:1:23085895
link: http://steamcommunity.com/profiles/76561198006437519/fanny79

Maly Buu
09-02-14, 13:58
funny je muj stary dobry kamarad se kteryxm hraji asi tisic let :-) .. zkusenosti ma a neni to zadny pako :-) za me PRO ... prosim o kladne vyjadreni i ostatni adminy :-)

Eso./digl
09-02-14, 14:04
Teba stretavam na classicu dost casto a vzdy si bol v pohode a nejaky ten partak by sa mi tam hodil :) cheatrov nahlasenich na fore nemas ale v tom by som osobne problem nevidel kedze ta Buu pozna. Ale urcite by to lepsie vypadalo kebyze nahlasis aspon cca 5-10 no rozhodne som PRO lebo ten partak by sa mi tam fakt kurevsky hodil :) btw. ty si hraval aj pod nickom VIKTORIAAAA PLZEN?

E: prosim ta hod sem este odkaz na stem, dik
E: nahlasil mi toho uz dost aj na steame aj cez ! a cheaty rozoznat vie, som PRO

fnyy
09-02-14, 14:05
ano i pod timto nickem

http://steamcommunity.com/profiles/76561198006437519/fanny79

matis
09-02-14, 14:57
vsetko mi sedi, nic som na teba nenasiel :D:D

ALE

trosku zvysit aktivitu aj na forku, pockam si adminov, ktory potvrdia, ze si hlasil im na steam

Joseph
09-02-14, 17:48
Potvrdzujem že mi zopár cheaterov nahlásil, všetko banned, vek má, skill a skúsenosti tiež, a ta aktivita na forku nieje podľa mna až tak dôležitá. Za mňa pro.

dhaaqu
09-02-14, 23:28
Takze ho Buzna? (chapete? Buu zna :-D... Nonic popojedem...)
Editni do zadosti steam id. Zatim jsem PRO

Charon35
11-02-14, 17:31
http://www.shifters.eu/profile/fny
Fórum stačí sledovať kvôli žiadostiam o UB.

Za ten avatar na PZ máš velký plusový bod. http://www.playzone.cz/uzivatel/fannyyy-hlklan

Ako dlho tu hráš?

fnyy
11-02-14, 22:39
kdysi kdyz sem zacinal s cs bezeli UG servery Pub 1 atd... pak nesmyslne presel na jiny protokol i s celou UG ligou,nevim jestli prave od te doby funguje kotelna to bych kecal.tak od te doby jsem poprve zbystril kotelnu.Nerikam,ze prave od te doby tu hraji.mezitim tam byl uz ten zminovany portal.(take od te doby se zmenil nazev a pribylo mnoho serveru :) )konecne k veci na kterou ses ptal : cca 2-4 roky... :)

Edit: Ale ze bych hral aktovne tich 2-4 to se rict neda.Posledni pul rok ale skoro denne...

Lakaj
20-02-14, 19:44
poznam z UG... PRO

Charon35
20-02-14, 22:54
Cez víkend doriešim.

matis
21-02-14, 07:20
Poslední aktivita
13-02-14 13:20

Ja neviem, mozno som naivny, ale toto mi pride ako nezaujem o vsetko..." bud mi date, alebo nedate, je mi to jedno"

sorry ak sa mylim

fnyy
21-02-14, 15:54
aktivita na forku 0 ano.posledni tyden na serverech sem minimalne,nemam na praci jen csko a delam trismeny provoz...coz by melo byt take pochopeni ne? :) (respektive,dva tydny vice cs a tyden mene cs) :)
Ale sem rad,ze si sem napsal svuj nazor.btw,az nebudu mit nikoho online,nebo nebude odezva po !chatu dam demo na forum.Forum letmo skoukavam,ale off.nejsem typ,co dava prispevek do kazdeho temata,staci byt v obraze a obcas rict svuj nazor :)

Charon35
23-02-14, 22:25
Počkám ešte na tú aktivitu in-game aspoň pár dní. Už sa to zlepšuje a zlepšuje :D

Charon35
28-02-14, 18:18
Tak čo? Aktivita zlepšená, všetko doriešené čo si potreboval?

fnyy
01-03-14, 12:38
ted nevim jak to myslis :)

matis
01-03-14, 12:42
ted nevim jak to myslis :)



fnyy

aktivita na forku 0 ano.posledni tyden na serverech sem minimalne,nemam na praci jen csko a delam trismeny provoz...coz by melo byt take pochopeni ne? :) (respektive,dva tydny vice cs a tyden mene cs) :)
Ale sem rad,ze si sem napsal svuj nazor.btw,az nebudu mit nikoho online,nebo nebude odezva po !chatu dam demo na forum.Forum letmo skoukavam,ale off.nejsem typ,co dava prispevek do kazdeho temata,staci byt v obraze a obcas rict svuj nazor :)



asi toto???

fnyy
13-03-14, 19:29
prave nastalo obdobi kdy na csko cas mam jen zridka a to je treba max 2 hodiny ani ne kazdy den.takze je mi jasne,ze na prava nemam sanci vuci tem co tady nahrajou x milion hodin...
Tim nechci rict,ze neco vzdavam,ale uznavam fakt,ze nejspis najdete jineho admina,ktery bude pro vas platny a byt na serverech x milion hodin.

Charon35
14-03-14, 18:17
Ak sa ti zlepší aktivita, čiže budeš mať viac času, tak kľudne mi napíš rovno PM. Ale dať práva a potom tu ani nebudeš, to sme tu už mali a bolo to krapet zbytočné. Hádam to pochopíš. Keď ťa Buucek odporucil, tak už nie je potom čo riešiť, jedine tú aktivitu. :)

ok