PDA

Zobrazit normální verzi : hns / maycryKZ



maycryKZ
09-02-14, 13:57
Dobrý den, mám zájem o post admina na serveru hns z důvodu častého porušování pravidel, sem tam i nějakej cheater se najde a celkově kvůli pořádku a větší kvalitě serveru. Za poslední měsíc co tam hraju aktivněji, 3-4 hodiny denně sem potkal adminy dosti zřídka, neznám je, ale banů sem moc neviděl.Moje aktivita na fóru není nějak velká, sem tam si něco přečtu ale nevidím důvod proč bych se měl někde vyjadřovat.


Hns hraju přibližně dva roky, s adminováním zkušenosti mám, rok jsem dělal admina na c-strike(včetně přístupu do banlistu apod) .. ale odešel jsem asi před půl rokem. Nedělá mi problém poznat jakýkoliv cheat na hns včetně developeru, jbh, kzh, apod. Nedávno jsem na forum dával stížnost na cheatera "observeR", nevím jestli dostal ban, snad jo.

Něco málo o mě, chodím na bezpečnostně právní akademii, je mi 18 let, za rok maturuji, hraju fotbal, baví mě počítačové hry, rekreační i profesionální moviemaking apod.. Chování na serveru si myslím že je dobré, občas něco ujede ale to spíše málokdy, ne pokaždé jsem hrál na serveru se svým nickem takže mě každý nemusí znát.
SteamID: STEAM_0:0:25514125.

Despe
09-02-14, 15:42
Jako fakt si aktivní jo ? chatlog (http://csko.cz/chatlog/show?from=11-01-2014&to=09-02-2014&server=1&nick=&sid=STEAM_0%3A0%3A25514125&ip=&text=&submit_=Hledat&do=findForm-submit) nevím nevím, já jsem proti+ já se tedy aktviní snažím být, nevím proč tedy píšeš že tam se zřídka ukážou admini, Hoppe je taky dost aktivní.

hofy
09-02-14, 15:57
Zajímavá žádost, bohužel ale slabá aktivita na fóru (jeden nahlášený cheater). Nikdo po tobě nechce účast v různých diskuzích, spíš mi jde o ty nahlášené cheatery. Hlásíš cheatery přes "!" nebo někomu na Steam?

Na C-Strike jsi na fóru pořád označený jako admin. Práva tam už teda nemáš?

maycryKZ
09-02-14, 16:06
C-strike je už dávno mrtvý portál, dávno jsem odešel čili ne, nemám tam práva.
A ne, nehlásím, cheatera jsem potkal jednoho a toho jsem hned taky natočil. A adminy, si nepřidávám z vlastní zkušenosti, a despe, nemyslím si že dva aktivní admini pomohou serveru kterej je ze 3/4 plnej od rána do večera a do chatlogu nemám přístup.

Despe
09-02-14, 17:22
Nehlásíš, nejsi aktivní a ty nám chceš pomoct?. Dle meho je tu lepší kandidát..

maycryKZ
09-02-14, 17:32
No, nebudu se už vyjadřovat, nechám rozhodnutí na ostatních, nejsi tu asi jediný, ale když ty říkáš že já nejsem aktivní to stejný můžu říct já o tobě, že nejsi, když tě na serverech vídám zřídka, nejvíc vídám noobiqa a ten tam ani nemá práva.

Despe
09-02-14, 17:37
Víš ono já si to nevymyslel, tady sem našel v chatlogu že si se tu poprvé napojil od 24.1.2014, kdyby si byl aktivnější, tak nic nemám, si v pohodě, nemůžu říct že né..

E: Takže sem zjistil, že se chatlog průběžně maže, takže se omlouvám, že jsem psal, že si se tu prvně napojil toho a toho dne, ale stejně se můj názor na tebe nemění..

Hoppe
10-02-14, 14:19
Registrovaný len pred týždňom a hraješ možno len 2-3 týždne a v pravidlách máš „hrát minimálně 3 měsíce na tomto portálu“
Takže zatiaľ ešte nie je čo vidieť. Zvýš aktivitu, nahlasuj cheatery a možno neskôr... I tak podľa mňa už je na hns dosť adminov stačí napísať cez ! a určite niekto príde lenže z hns často nechodia hlasenia stale je tam nejaký admin a keď nie je tak "!"

maycryKZ
13-02-14, 13:53
Aha hoppe, to moc smysl nedává. Já mám hlasit cheatery proč? Když si je můžu natočit, aktivní jsem dostatečně,ale ok, a pomocí ! ti mám hlásit fj bloky apod? to by me zajimalo co s tím uděláš až příjdeš na server.Odejdeš a je to tu zase, porad stejna pohadka. Neviděl jsem ani jeden ban za tu dobu, co tam byl admin, tak na co ty pravidla jsou ..

Despe
13-02-14, 14:09
Neviděl jsem ani jeden ban za tu dobu, co tam byl admin, tak na co ty pravidla jsou.

Ahoj znova, točit cheatry a dávat je na forko, popřípadě je hlásit přes "!", je dobré pro nás, protože pak víme, že cheaty rozpoznáš a nebudeš dávat fail bany, no k tomu co je nahoře, se ti výjádřím takto, asi jsi neviděl, protože nejsi aktivní
zde (http://csko.cz/bans/ban_search.php) jsi rozklikni banlist a najeď myškou na server, tam si zadej server, HnS, hnsTraining a uvidíš kolik banů se dalo.. :)

matis
24-02-14, 09:57
Datum registrace
31-01-14

Poslední aktivita
19-02-14 19:35


nezaujem...docasne lock