PDA

Zobrazit normální verzi : Mute



Tortilla
09-02-14, 16:47
Čauko, chtěla bych se zeptat ohledně mute. Hrála jsem na serveru surf kill, nová mapa green a teď tam jeden bugoval vstup do zbrojky. No a napsala jsem samozřejmě, že je to koko*, většinou je za to minutové mute, ale teď ? Celou mapu nemůžu nic napsat. Jakto ? Jako to se nějak změnilo nebo záleží, co napíšete ?

Hauss
09-02-14, 17:04
Sice nejsem admin ale odepíšu ti podle mě je to bug dřív se mi stalo něco podobného na classicu a pak to zas šlo :)

ZeMi7
09-02-14, 17:09
Počkej na další kolo, nebo zkus reconnect.

Tortilla
09-02-14, 18:06
Jako jelo mi to asi po 15ti minutách a reconnect nepomohl :/ tak mi to právě přišlo divné. Právě na začátku mapy jsem dostala mute a ke konci konečně to šlo.

Toy
09-02-14, 18:10
Jako jelo mi to asi po 15ti minutách a reconnect nepomohl :/ tak mi to právě přišlo divné. Právě na začátku mapy jsem dostala mute a ke konci konečně to šlo.

A z toho plyne co ? že vulgárně nedávat se nemá, správně . . . kor ty, jakožto holka . . když nebudeš nadávat, nebudeš muset vůbec řešit problémy s mute :happy:

E : Já ti to nijak nezakazuju ani, jen ti to tak něják oznamuju :D jasné, že každymu to někdy ujede . . .když musíš, tak prostě musíš :D

Likan.
09-02-14, 18:11
Tortilla naco by ti bol chat ked ajtak tam nie som ja :D niekedy zbehni na ts a dame si fight na surf speed :P

Sry za OT.

Tortilla
09-02-14, 18:15
A z toho plyne co ? že vulgárně nedávat se nemá, správně . . . kor ty, jakožto holka . . když nebudeš nadávat, nebudeš muset vůbec řešit problémy s mute :happy:


No no, to neznamená, žej sem holka nemůžou mi ujet nervy jako. Každý hráč snad pochopí. Nijak často se nevyjadřuji sprostě, ale každému to občas ujede :D

Tortilla
09-02-14, 18:17
Tortilla naco by ti bol chat ked ajtak tam nie som ja :D niekedy zbehni na ts a dame si fight na surf speed :P

Sry za OT.

Tak jako včera, že ? Ignorant :D