PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o CHH na Jump servery



GRANDMOTHER
09-02-14, 15:56
Zdravím všechny pařany,pařanky,adminy,adminky a hlavně našeho pana Kotla..
Chtěl bych požádat o CHH na Jump servery
1) SID: STEAM_0:0:65908135
2) Nick: CENSORED69 (někdy i GRANDMOTHER,noobs,run for win plz!,ebal mamky 1 dollar)
3) Steam profil: http://steamcommunity.com/profiles/76561198092081998/

Něco o mě :-)

Ahoj,jmenuju se David,je mi 13 let,moje záliby jsou hlavně PC hry,starání se o štěně,ježdění na kole a hlavně hraní CSka.
Bydlím ve Středočeském kraji ve městě Rakovník,chodím na 1. ZŠ do 7mičky,v budoucnu bych se chtěl zaměřit na práci s PC,techniku apod.
Kotelnu jsem poznal před asi 3 rokama,techdy jsem hrál s kámošem úplně jiné hry,ale pak nás to jednou přestalo bavit,tak sme se rozhodli začít s CSkem právě na Kotelně...takže se dá říct že u vás jsem ,,vyrůstal"

Proč zrovna Já?! :-O

Takže k věci,proč chci být CHH,aktivitu na Kotelně mám dosti velkou,pokud jde o víkendy tak tu hraju dokud všichni hráči neodejdou (neusnou :-D )
POznám cheatera? Jistě že poznám :-) HnS hraji 2 roky takže se dá říct že nějaké zkušenosti s chetama mám :-)
Ovládáš AMXmod ? Tak,základ ano,popřípadě se doučím pokud bude třeba,navíc,google vždy pomůže ;-D

Toď asi vše,přijmu negativní i kladné ohlasy :-)

matis
09-02-14, 16:43
http://csko.cz/forum/showthread.php?20781-po-roce-%9E%E1dost-o-UB-marsoun

Despe
09-02-14, 17:13
Jak jsem psal, ja jsem pro, chatlog máš v pohodě, jestli-že admini budou brát v úvaze, jak se chováš a jak hraješ, né tvuj věk, tak si myslím, že na to máš!

Btw, matis ten ub, ban nebyl jeho né?. Jen se mu nenačetlo SID co sem se koukal.

E: jak psal Despe! :D

GRANDMOTHER
09-02-14, 17:39
Jak jsem psal, ja jsem pro, chatlog máš v pohodě, jestli-že admini budou brát v úvaze, jak se chováš a jak hraješ, né tvuj věk, tak si myslím, že na to máš!

Btw, matis ten ub, ban nebyl jeho né?. Jen se mu nenačetlo SID co sem se koukal.

Díky moc za PRO :-)
A matisi? Ban můj nebyl,jak psal Despe (když na tom trváš :-D) :-) ;-)

PRAETORIAN
10-02-14, 00:24
Ahoj ty jsi hrával i ZM že ano? Alespon myslím že jsem ti dal jeden banánek za pasiv exp což byl v tvém případě prvotrest a jinej prohřešek jsem nenašel tudíž bych nebyl proti jen ten věk ajajajajaj.Zkus to později nejlépe za dva roky.Momentálně NE NE

GRANDMOTHER
10-02-14, 09:42
Ahoj ty jsi hrával i ZM že ano? Alespon myslím že jsem ti dal jeden banánek za pasiv exp což byl v tvém případě prvotrest a jinej prohřešek jsem nenašel tudíž bych nebyl proti jen ten věk ajajajajaj.Zkus to později nejlépe za dva roky.Momentálně NE NE

Ano vím,věk je mínus,ale jak se říká: Nesuď člověka podle vznejšku,ale podle jeho skutků. Ale i tak díky za vyjádření... :-)
A ano,hrával :-) ale to je nějaký ten měsíc z5...

E: Tu je ten ban který se tu zmiňoval, aby to někdo nemusel ze zvědavosti hledat. :-)

http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=59789

Zoid
10-02-14, 18:15
Jsem pro, věk pro mě v tomhle případě nehraje roli.

Vídám tě tam často a já už na 100aa moc nelezu, takže velkéééé PRO

(wosk)

GRANDMOTHER
10-02-14, 19:34
Jsem pro, věk pro mě v tomhle případě nehraje roli.

Vídám tě tam často a já už na 100aa moc nelezu, takže velkéééé PRO

(wosk)

Díky moc za velkéééé PRO :-) *-*

Charon35
28-02-14, 18:13
Hráš aj JB? Inak nejak mi nenašlo tvoju aktivitu pred 23. Bol si preč?

GRANDMOTHER
28-02-14, 18:35
Hráš aj JB? Inak nejak mi nenašlo tvoju aktivitu pred 23. Bol si preč?

Ano JB hraju ale jen málokrát a poslední dobou jsem si častokrát měnil nick,takže asi kvůli tomu :-)
A jelikož tu mam teď problém z internetovým operátorem tak na serverech moje aktivita klesá...

E: problém vyřešen,prej nějaká mýlka či co..

Charon35
28-02-14, 19:12
Ano JB hraju ale jen málokrát a poslední dobou jsem si častokrát měnil nick,takže asi kvůli tomu :-)
A jelikož tu mam teď problém z internetovým operátorem tak na serverech moje aktivita klesá...

Hľadal som podľa SID, nie nicku. Tak to zatiaľ necháme otvorené a uvidíme, ako dopadne operátor a tvoja aktivita.

GRANDMOTHER
28-02-14, 19:21
Hľadal som podľa SID, nie nicku. Tak to zatiaľ necháme otvorené a uvidíme, ako dopadne operátor a tvoja aktivita.

23. byla neděle,že ano? V tom případě jsem stonal a byl v posteli nějaké 2. dny a potom se mi stala ta šaškárna s netem...okey,zítra bych měl už začít zvyšovat aktivitu na HnS a celkově na serverech... :-)

Charon35
28-02-14, 19:36
23. byla neděle,že ano? V tom případě jsem stonal a byl v posteli nějaké 2. dny a potom se mi stala ta šaškárna s netem...okey,zítra bych měl už začít zvyšovat aktivitu na HnS a celkově na serverech... :-)
Zle si pochopil. Od 23. tam bola aktivita nejaká, ale v chatlogu som predtým nič nenašiel. Divné.

EDIT: aha, tak sa mazal chatlog.

GRANDMOTHER
28-02-14, 19:40
Zle si pochopil. Od 23. tam bola aktivita nejaká, ale v chatlogu som predtým nič nenašiel. Divné.

Ach,to se omlouvám za "překlik"...předtím sem tam býval dost často,nevím proč nemůžeš nic najít... :-/

E: omlouvám se za menší spam

E2: hmm,dobré vědět.. :-D

Charon35
28-02-14, 19:54
Chcelo by to vyjadrenie ešte niekoho z jump serverov...

metriox
28-02-14, 23:32
Stretávam ho tam často, pravidlá pozná, síce ten vek je otázny ale zo správania na serveri by som netipoval že má toľko :) ja dávam PRO

GRANDMOTHER
01-03-14, 09:09
Stretávam ho tam často, pravidlá pozná, síce ten vek je otázny ale zo správania na serveri by som netipoval že má toľko :) ja dávam PRO

Díky za PRO metri... :-) :-*

Hoppe
01-03-14, 14:19
Aktivny si a dosť často, veľa hlasenia som od teba nevidel(1) ale to je jedno i tak v HnS sa dokopy nič nedeje, cheater sa tam objaví tak raz alebo dvakrat do mesiaca a vždy to stihne nejaký admin zabanovať a riešiť tam blok a fishing je podľa mňa, ehm, jak sa hovorí irelevantné 90% sú to len blbosti a faily čo píšu hráči.Viac adminov podľa mňa ani netreba... no ale ďalšia pomocná ruka sa vždy zíde :D, takže ten chh uplne stačí, Som Pre :)

GRANDMOTHER
01-03-14, 14:27
Aktivny si a dosť často, veľa hlasenia som od teba nevidel(1) ale to je jedno i tak v HnS sa dokopy nič nedeje, cheater sa tam objaví tak raz alebo dvakrat do mesiaca a vždy to stihne nejaký admin zabanovať a riešiť tam blok a fishing je podľa mňa, ehm, jak sa hovorí irelevantné 90% sú to len blbosti a faily čo píšu hráči.Viac adminov podľa mňa ani netreba... no ale ďalšia pomocná ruka sa vždy zíde :D, takže ten chh uplne stačí, Som Pre :)

Díky moc... :-) Co se týče hlášení přes "!",párkrát jsem hlásil (sice asi né z hns serveru a asi jen 2x) ale nějak na to nespoléhám,radši si cheatera natočím a hodím sem na forko nebo napíšu online atmynům na Steam...

human
01-03-14, 20:14
Sice male bezvyznamne PRE ale mas ho aj odo mna. Ked som ta par x stretol na hns, tak som len otvaral hubu a v tom mode sa ocividne aj vyznas.

GRANDMOTHER
01-03-14, 20:35
Sice male bezvyznamne PRE ale mas ho aj odo mna. Ked som ta par x stretol na hns, tak som len otvaral hubu a v tom mode sa ocividne aj vyznas.

Danke... :-)

Eso./digl
14-03-14, 23:56
Stretol som sa s nim raz na classicu, nahlasil mi cez steam jednoho typka s whackom a jeho komunikacia a celkovy prehlad bol na takej urovni, ze by som mu tych 13 rokov ani neuveril. Ked nebude prekazat adminom z primarnych serverov na ktore si ziada, pisem svoje male pro.

E: predsa len ziada na nejake jumpi a len chh, cize ak by robil hovadiny...

GRANDMOTHER
15-03-14, 00:02
Stretol som sa s nim raz na classicu, nahlasil mi cez steam jednoho typka s whackom a jeho komunikacia a celkovy prehlad bol na takej urovni, ze by som mu tych 13 rokov ani neuveril. Ked nebude prekazat adminom z primarnych serverov na ktore si ziada, pisem svoje male pro.

E: predsa len ziada na nejake jumpi a len chh, cize ak by robil hovadiny...

Díky moc za tvoje PRO a nejsi jediný kdo mi nevěří 13 let.. :-) Někteří mě typují i na 19,což nechápu ale tak... :-D A neboj,předčasně jsem dospěl takže žádný bordel dělat nebudu.. :-D

Mr.Brown
15-03-14, 00:16
Sice máš věkový mínus, ale byl bych pokryteckej, protože jsem dostal práva ve stejném věku. Nemyslím si že jako chh na jump servery ten věk tolik vadí, jenom zachovat chladnou hlavu a nenechat se vytočit nějákým dementem. V modu se vyznáš a hrat to taky umíš :D. nemám duvod být proti, takže jako chh jsem pro.

GRANDMOTHER
15-03-14, 00:24
Sice máš věkový mínus, ale byl bych pokryteckej, protože jsem dostal práva ve stejném věku. Nemyslím si že jako chh na jump servery ten věk tolik vadí, jenom zachovat chladnou hlavu a nenechat se vytočit nějákým dementem. V modu se vyznáš a hrat to taky umíš :D. nemám duvod být proti, takže jako chh jsem pro.

Díky za další PRO do "sbírky" :-D

Indy
15-03-14, 14:56
Já jsem určitě PRO na hns/surf chodím z adminů většinou jen já (občás wosk) a určitě by se nějaká ta pomoc hodila :) Krom toho tady naši babičku znám dobře a zádné problémy s ním nemám. Na jeho věk se chová velice dospěle. Byl bych za něj i rád.

GRANDMOTHER
15-03-14, 15:51
Já jsem určitě PRO na hns/surf chodím z adminů většinou jen já (občás wosk) a určitě by se nějaká ta pomoc hodila :) Krom toho tady naši babičku znám dobře a zádné problémy s ním nemám. Na jeho věk se chová velice dospěle. Byl bych za něj i rád.

Díky ti Indy :-* :-D ...

E: Mohl bych poprosit o konečný verdikt?Jelikož moje žádost tu leží už asi 3 měsíce :-O...

Pikii :D
07-04-14, 18:07
Poslednú dobu mávam chuť hrať HNS občas si tam skočím hopsať a občas ťa tam aj stretnem vypadá ,že v hlave dačo máš a si tam celkom aj obľúbený snažíš sa byť nápomocný neviem či len ku mne,ale tak snaha tam je.Do módu sa vyznáš občas to hlásenie od teba vidím,ale zatiaľ nič vážne.
A stým ,že na Hns chodí cheater raz za mesiac to je kravina :D chodím tam tak pár dni a už som chytil zopár zapatých.
PRO

GRANDMOTHER
07-04-14, 18:23
Poslednú dobu mávam chuť hrať HNS občas si tam skočím hopsať a občas ťa tam aj stretnem vypadá ,že v hlave dačo máš a si tam celkom aj obľúbený snažíš sa byť nápomocný neviem či len ku mne,ale tak snaha tam je.Do módu sa vyznáš občas to hlásenie od teba vidím,ale zatiaľ nič vážne.
A stým ,že na Hns chodí cheater raz za mesiac to je kravina :D chodím tam tak pár dni a už som chytil zopár zapatých.
PRO

Díky moc za PRO,jinak s aktivitou...poslední dobou mě chytlo GO ale tak zítra s novou klávesnici na hns asi nějakou chvíli pobudu :-)

Joseph
08-04-14, 14:04
Ja len neviem či je tam tak potrebný admin, hráva tam dosť adminov, tuším že tam je aj AC, a keby to tam tak horelo tak by si asi despe nerožš. práva na aim. Ale ináč mi to je jedno.

GRANDMOTHER
08-04-14, 14:15
Ja len neviem či je tam tak potrebný admin, hráva tam dosť adminov, tuším že tam je aj AC, a keby to tam tak horelo tak by si asi despe nerožš. práva na aim. Ale ináč mi to je jedno.

Ano vím,většinou tam hraje dosti adminů,ale poslední dobou co jsem si všiml tu příbývají většinou hodně zahraniční hráči (Rusáci,Poláci apod...nechci být rasistickej)kteří většinou bývají zapatí a párkrát se mi stalo že nebyl online admin nebo neměl zrovna čas a cheater si tam vpohodě rozbíjí topky (teď tuším jsou už 4 cheateři v topce na lj...na ostatní topky jsem nekoukal)...toť asi vše,díky ti za vyjádření :-)

+ deathrun taky patří mezi jump servery,že ano?

Charon35
08-04-14, 17:23
Ano vím,většinou tam hraje dosti adminů,ale poslední dobou co jsem si všiml tu příbývají většinou hodně zahraniční hráči (Rusáci,Poláci apod...nechci být rasistickej)kteří většinou bývají zapatí a párkrát se mi stalo že nebyl online admin nebo neměl zrovna čas a cheater si tam vpohodě rozbíjí topky (teď tuším jsou už 4 cheateři v topce na lj...na ostatní topky jsem nekoukal)...toť asi vše,díky ti za vyjádření :-)

+ deathrun taky patří mezi jump servery,že ano?

Odkedy sme medzinárodný portál?
Od koho máš steam?
Do kedy ťa bude baviť HNS? :D

GRANDMOTHER
08-04-14, 17:45
Odkedy sme medzinárodný portál?
Od koho máš steam?
Do kedy ťa bude baviť HNS? :D

1. koukni do banlistu,poslední dobou narůstají bany z jiných státu
2. od steampowered.com ? :-D
3. vím já? :-D dokud Kotel neudělá nov1 hns block server nebo dokud mi nedojde moje ultra mega super myška

Charon35
08-04-14, 17:52
Ty máš 13 rokov a máš cez 2000 hodín na steame? Teba deti asi nemajú moc radi čo. :O

BTW ako to máš s tým hraním na HNS? A čo tak jump?

GRANDMOTHER
08-04-14, 17:54
Ty máš 13 rokov a máš cez 2000 hodín na steame? Teba deti asi nemajú moc radi čo. :O

Nejsem typ člověka co sportuje a rád chodí ven..jsem spíš samotář...když bych se tu měl rozepisovat bylo by to tak na čtvrt stránky... :-)

E: jestli tím narážíš na Jump a JumpTraining tak 10aa moc nemusím...

Charon35
03-05-14, 15:54
Ak tak je fakt niekto treba, tak možno. Ale len jump a hns + chh.

GRANDMOTHER
03-05-14, 15:57
Ak tak je fakt niekto treba, tak možno. Ale len jump a hns + chh.

Jasný,jasný,ze začátku CHh,víc ani nežádám,za pár let možná aj admin.. :-D Ale to je jen detail,a jinak,DR je též jump server,ne? teda dá se to za to považovat,jestliže se pletu tak se předem omlouvám.

Charon35
03-05-14, 15:59
Jasný,jasný,ze začátku CHh,víc ani nežádám,za pár let možná aj admin.. :-D Ale to je jen detail,a jinak,DR je též jump server,ne? teda dá se to za to považovat. :-)

Ide o to, že za mesiac ťa môže prestať baviť jump a potom čo? Nikde inde sa ti práva nerozšíria. Hlavne nerátaj s JB, na ktorom hrávaš. Admin na jumpoch je užitočný, iba ak tam hrá, hlásenia odtiaľ sú občas aj to nič moc.

GRANDMOTHER
03-05-14, 16:01
Ide o to, že za mesiac ťa môže prestať baviť jump a potom čo? Nikde inde sa ti práva nerozšíria. Hlavne nerátaj s JB, na ktorom hrávaš. Admin na jumpoch je užitočný, iba ak tam hrá, hlásenia odtiaľ sú občas aj to nič moc.

Ále,se nestane,o to se neboj...o JB zájem nemám..jen si tam příjdu párkrát zahrát,poslední dobou tam nejsem vůbec.

Kotel
06-05-14, 18:50
Na jump asi neni treba admin, mozna pozdeji.

GRANDMOTHER
06-05-14, 19:36
Na jump asi neni treba admin, mozna pozdeji.

Zdravim Kotle,mno,budu uprimny ale nechci byt sobecky nebo nejak po tech pravach touzit,ale na HnS jsou asi celkem 2 admini aktivni,Hoppe a Despe,stoho Hoppe (nic ve zlym) tam moc nehraje,a co jsem tak koukal tak Despe si dal rozsirit prava na "Strilecku" a na hns nechodi vubec,ztoho ostatni HnS admini jsou,jak jsem jiz zminoval,neaktivni nebo malo aktivni (Brown,Metriox (hraje na DM), Slunicko atd...pritom na serveru je vcelku bordel (CT skoro vubec nehrajou,delaji si FreeJump)...ale tak nevadi,jestlize je to tvoje konecne rozhodnuti,budu ho respektovat.

Hoppe
06-05-14, 20:19
súhlasim, ja v poslednej dobe trávim viac času na trainingu preto ma nieje často vidieť na hns a despe tiež občas tam príde ale len na chvilu...grand by toho chh mal dostať nahlásil mi toho už celkom dosť, na serveru ho vidim stále s aktivitou nemá problem aj tu na fóre vidno že sa snaží ... takže tu šancu by mal dostať! GL

GRANDMOTHER
06-05-14, 20:22
súhlasim, ja v poslednej dobe trávim viac času na trainingu preto ma nieje často vidieť na hns a despe tiež občas tam príde ale len na chvilu...grand by toho chh mal dostať nahlásil mi toho už celkom dosť, na serveru ho vidim stále s aktivitou nemá problem aj tu na fóre vidno že sa snaží ... takže tu šancu by mal dostať! GL

Díky moc.. :-) Kotle prosimte prevaz si to jeste,myslim ze 100 kilogramu to nevazi. :-)

hofy
15-07-14, 23:14
Reopen na vlastní žádost.

ZeMi7
15-07-14, 23:25
Pro.
Ikdyby třeba hrál jenom na JB, ale chodil na hlášení tak by se to vyplatilo. Mod zná, cheaty pozná taky.

E: Hlavně HnS.

Toreto
15-07-14, 23:26
13 ? Proti, sorry.

GRANDMOTHER
15-07-14, 23:38
Pro.
Ikdyby třeba hrál jenom na JB, ale chodil na hlášení tak by se to vyplatilo. Mod zná, cheaty pozná taky.

E: Hlavně HnS.

Dík ZeMiačiku , na JB upřímně seru, někdy tam zajdu, ale myslím si že u mě převládá HnS ..


13 ? Proti, sorry.

No , čekal jsem lepší odpověď, ale tak dobře, beru tvoje rozhodnutí, ale v celku mě štve že tys nikdy na HnS nezavítal, nikdy si semnou nehrál, nikdy si mně neviděl vystupovat v chatu , apod .. (až na ten mini flaim dneska, či včera v chatboxu) a stejně tu soudíš hnedka podle věku , ve středověku dostávali právo vládnout v 11. letech , myslím si že to pro ně bylo větší rozhodnutí a větší břemeno než práva na herní server v 21. století ..

Chemo
15-07-14, 23:47
Som ZA chh. Kvôli veku.

GRANDMOTHER
15-07-14, 23:50
Som ZA chh. Kvôli veku.

Dobře Chemo, díky ti .

Toreto
16-07-14, 00:01
Z Chh sa o mesiac stane admin. A v 13 pozerat do afka ..uz sme sa spalili dosť na takychto mladych.
Odhliadnuc od toho ze v 13 mat tolko hodin nahratych je chore, ale to je tvoja vec.
Ten miniflejm ci jak si to nazval :D si bral ako flejm ty, ja som sa natom pomerne dost bavil a tvoje reakcie boli na urovni tvojho veku. Navonok posobis dobre, ale tie reakcie pod tlakom vzdy preukazu mentalitu daneho veku. No offense. Vyzera to tak, ze ta posunu dalej, tak ma mozno presvedcis o opaku.

GRANDMOTHER
16-07-14, 00:07
Z Chh sa o mesiac stane admin. A v 13 pozerat do afka ..uz sme sa spalili dosť na takychto mladych.
Odhliadnuc od toho ze v 13 mat tolko hodin nahratych je chore, ale to je tvoja vec.
Ten miniflejm ci jak si to nazval :D si bral ako flejm ty, ja som sa natom pomerne dost bavil a tvoje reakcie boli na urovni tvojho veku. Navonok posobis dobre, ale tie reakcie pod tlakom vzdy preukazu mentalitu daneho veku. No offense. Vyzera to tak, ze ta posunu dalej, tak ma mozno presvedcis o opaku.

Sranda musí být, to že jsem ve většině psal sračky bylo právě ze srandy, i já se vcelku bavil .. :-P Klidně nemusím být o měsíc admin, jak tu píšeš ... mě jde jen o pořádek na serverech/serveru na kterým hraju.
Ty hodiny na steamu jak říkáš , jsou moje věc .. :-)

GRANDMOTHER
16-07-14, 00:38
Jsem pro Chh. Rozum+aktivita. Věk neřeším.

Dík .. :-)

Charon35
16-07-14, 20:35
Ešte som to nečítal celé, ale ak by sa tu o niečom uvažovalo, tak jedine o CHH.

GRANDMOTHER
16-07-14, 21:01
Ešte som to nečítal celé, ale ak by sa tu o niečom uvažovalo, tak jedine o CHH.

Jistě, víc nežádám ... :-)

dhaaqu
17-07-14, 01:10
Připoj se ze svého NS na server a napiš několikrát do chatu "grandmother"

GRANDMOTHER
17-07-14, 01:15
Připoj se ze svého NS na server a napiš několikrát do chatu "grandmother"

NS nevlastním, neboť vlastním Windows 8 , na kterém mi nejde spustit non-steam klient , zkusit to můžu , ale potrvá to .. kdyžtak editnu aby si pořád nemusel ,,reloadovat" chatlog .

E: Completed

hofy
17-07-14, 02:22
Tak se nezlob, ale nakonec musím být i přes prvotní podporu proti. Bohužel. http://csko.cz/forum/showthread.php?15200

Je to ještě jiné ID než to, co je teď v chatlogu, ale 100% spojitost tady je, přestože byla ve 4 . příspěvku popřena.

GRANDMOTHER
17-07-14, 02:28
Tak se nezlob, ale nakonec musím být i přes prvotní podporu proti. Bohužel. http://csko.cz/forum/showthread.php?15200

Nevadí, život jde dál... Díky všem za ,,účast" v mé žádosti, díky všem za PRO ...

Britny
17-07-14, 03:48
Za to lhaní a vodění adminů za nos, bych ti napařila ban i na steam - ne permu, ale napařila.. A na ten ns. bys měl dostat tuplem!!

dhaaqu
17-07-14, 04:02
Ban na NS jsem obnovil

Nihilia
17-07-14, 07:35
A tady opět jasný důkaz toho, proč nebrat 13-ti leté děti do řad adminů.

Jak se žádá o práva, tak velice naslibuje hory doly a ještě je tak drzý napsat větu: "Nesuď člověka podle vznejšku,ale podle jeho skutků."
Tvůj skutek byl jasný a to nás všechny oklamat, dělat z nás blbe a nakonec se sám budeš ještě vysmívat a chvástat, jak jsi nás oblbnul.

Pak se všechno objasní a ty jen napíšeš: "Nevadí, život jde dál..." Tohle přesně poukazuje na tvoji nevyzrálost a vychcanost.

3k a Jerry
17-07-14, 07:39
Jump servery, na které chodíš co jsem se díval tak ovládáš dobře, jen mě dost štvalo (doufam že jsem si tě s nikým nespletl), že když si hlásíl cheatera tak způsobem tím že si 10x za sebou napsal ! a myslel sis že se to tak vyřeší, přitom zrovna na serverech nebyl nikdo kdo by mohl pomalu poznat KZH..
Neber to že to hodnotím jenom, podle toho co jsem napsal tedka nahoře, ale podle celkoveho vystupovani, věku apod. věcí říkam zatím
Proti..
+ ta oblbovačka, dobrá práce..

Toy
17-07-14, 10:52
PROTI

lebo


https://www.youtube.com/watch?v=MWQQ2xbfnlg

Eust.
17-07-14, 12:12
Škoda že jsem ti věřil. Měním na proti.

Despe
17-07-14, 12:18
Škoda že jsem ti věřil. Měním na proti.

Přesně napsané, celkem mě mrzí že sem ti věřil, no měním názor na proti.. gj Does.

Chemo
17-07-14, 12:23
Aj ja mením na Proti.
Už len za to klamstvo...

ZeMi7
17-07-14, 12:42
BAN mi vůbec nevadí. Bohužel to lhaní... proti

matis
18-07-14, 10:47
nema vyznam nechavat otvorene

Lock