PDA

Zobrazit normální verzi : CoD Commando



Killer Bee
10-02-14, 07:41
Ja nevím možná je to blbost možná ne mě to teď jen tak napadlo co kdyby Commandos mohl získát No Slowdown Item něco jako furien :idea: ale jenom ten Commando protože když máš 130 HP ta Rushnes to tak do tebe začne někdo střílet a hotovo nepohneš se :D ale nastavit ten drop itemu jako nano vesta podle mě by to bylo fajne :)

pajda
10-02-14, 11:51
S No Slowdown jsem pro - kdyz do vás zacne strílet full inteligence Fs a i kdyz vy mate full Hp tak ho nedáte protoze toho Commanda to spolmalí a pak se vubec nedá hybat.


PRO

Killer Bee
10-02-14, 15:25
pajda njn vběhneš někam a začne do tebe střílet 3 lidi zkus se pohnout :D

sQueR~^
10-02-14, 15:30
Tak tohle vůbec, už i takhle je Commando na 50 lvl dost OP (když za něj umíte),tohle už by bylo trochu moc.

Killer Bee
10-02-14, 17:43
sQueR ale chápeš nastavit Rate že ten item spadne jako nano vesta (když někdo má nano vestu tak jako taky commando skoro nic nezmůže když tu vestu má např. FS a ještě do tebe začne pálit rakety :/ )

Beat
10-02-14, 17:54
To potom nech sa pridá item aby comando nedalo na ranu ale ubralo len nejakých 40-60hp ako pri nano. Keď vybehneš ako comando napr. na hunticu do uličky a je tam 6 enemy na 9 metrov tak skapeš, ale ak vybehneš zároveň aj s enemy spoza rohu tak ho dáš.

Mr.N0b0dy
10-02-14, 18:14
No Slowdown? Vám asi trtlo do hlavy, když umíte hrát za Commanda tak i na lvl 10 dokážete uhrát slušné skóre.

Jenom kvůli tomu, že to za něj neumíte, tak chcete item, se kterým ho prostě a jednoduše "budete" zvládat. Ještě ke všemu, by ten item MOHLI dropnout ostatní takže protector s No-Slowdownem a kullometem s ranger botkama GG...

Btw. To co je napsané u Nano vesty, že je to "těžké dropnout" tak to si odstraň z hlavy, to je jenom "popsání"

Killer Bee
10-02-14, 18:51
Nobody ty si asi moc dobře nečetl psál jsem aby to mohl získat jenom commando nikdo jiný hm lvl 10 tak jo jako jestli přežiješ se 120 HP 2x raketku od nějakýho 80lvl FS twl šance velká přežít když do tebe začné střílet a hned rovně do tebe raketku (střelba tě zastaví na místě) a hotovo 120 hp v hají a čekej na new kolo. :/

sQueR~^
10-02-14, 22:31
Jak psal Nobody,Commando už je sám o sobě OP class,prostě tohle vůbec nedává smysl..

abaxas
11-02-14, 04:27
Navíc, jako noslow funguje i notes..., tedy alespoň fungoval...

yadort
11-02-14, 06:38
to uz se resilo xx ,ne

shootradar
11-02-14, 09:28
Nechápu co řeší, brečí že má málo hp jako comando, tak ať si to hp zvýší, na slowdown totální .. už se to tu řešilo kdysi a neprošlo.
Navíc i já mám problém zastavit comanda co má full kondici a hp a to i s sapperem lvl 200, protože než ho to spomali tak udělá dalších x metrů a málokdy se stane že comanda potkáš, když je od tebe více jak 20 metrů.
Navíc classy, které nemají zbraně co by je zpomalily je můžou zastavit někdy ranou do hlavy a kdyby je nešlo zastavit jako např. hráče co hrá za comando (Hutly, který ti dá knifem většinou na 3 až 5 metrů a tvrdí se, že je to v pohodě) tak si classy rambo, SS, demolition, medic, rusher, sniper ani neťuknou.

Za mě tedy Ne.

Grakon2702
14-02-14, 14:17
To by ta ramba, co hrajou commanda a celou mapu mají jen vytáhnutý nůž by musela začít trochu přemýšlet a někdy sáhnout i po tom deaglu, co maj u sebe. Opravdu se musím smát nad někým, když ho spectuju, někdo do něj začne střílet a on jen tupě na něj zírá a čeká až ho zabije, ne že by si třeba vytáhnul tu pistoli a začal do něj také střílet. Nic bych neměnil.

yadort
14-02-14, 16:09
já osobně radši chodím dgl. než knifem na komanda.. pak mi pisou hejtiQylow typu "nehraj kom kdyz nejdes knifem"

Proxima Centauri
16-02-14, 11:53
s no slowdown by bolo commando nezastaviteľné..

kub1n0
17-02-14, 22:11
Scomandom nic nerobit ked ste mantaci a neviete hrat nvm ci vam nestaci ja comando hram a hra sa dobre kedto viestak to ide

sorendige
17-02-14, 23:23
No mňa trošku nasere FS alebo Sapper, keď nemáte notes, tak vás zabijú, pretože stačí ked do vás s tou mp5 strelí 3 náboje nedá sa už pohnúť, a kým vytiahneš zbraň už máš v sebe raketu a polovicu zásobniku a keď je to level okolo 100 tak už mu z lopaty neujdem. Viem že keby ho to nezastavovalo, tak by bol nesmrteľný, ale ak je na serveri 5-7FS ako bolo dnes tak to tam nemá zmysel behať jak šašo..

Grakon2702
18-02-14, 10:00
No mňa trošku nasere FS alebo Sapper, keď nemáte notes, tak vás zabijú, pretože stačí ked do vás s tou mp5 strelí 3 náboje nedá sa už pohnúť, a kým vytiahneš zbraň už máš v sebe raketu a polovicu zásobniku a keď je to level okolo 100 tak už mu z lopaty neujdem. Viem že keby ho to nezastavovalo, tak by bol nesmrteľný, ale ak je na serveri 5-7FS ako bolo dnes tak to tam nemá zmysel behať jak šašo..

Když vidím na serveru spoustu FS a zrovna na málo prostorných mapách, kde toho nejde moc uhýbat (huntic), tak raději vytáhnu deagla a hraji jenom s ním. Nůž mám akorát přiravený na situační použití.

IKEA
18-02-14, 10:22
Scomandom nic nerobit ked ste mantaci a neviete hrat nvm ci vam nestaci ja comando hram a hra sa dobre kedto viestak to ide

Kámo ty se ani neozývej, sám si komm. lvl 200 naexpil na botech v COD:CTF

Jinak k tématu, nechat to tak, já si myslím že to hratelné je, hold nesmíš chodit do uzavřených prostor kde prostě ten jeho fullout schytáš do poslední kulky. Radě by se mohl vylepšit rambo - přidat mu HP za kill a znemožnit dropnout ten item, co mu přidává 50hp za kill - viz zde http://csko.cz/forum/showthread.php?22303-Class-Rambo - ale nějak se to nedořešilo.

yadort
18-02-14, 11:02
já som krásny a proto vytahuju deagle a dám všetkých :) (stači trochu aimu..)

Killer Bee
05-03-14, 00:06
hele jak teď vidím takže za 1)už sám chápu NS blbost :D
2)knote aim ... hm co bys udělal s deaglem bez Pn nebo něco takového proti 200 lvl full obrana HP ? 4 kulky do hlavy nestačí :D a ještě když je to 200 lvl Medic ani AIM nepomůže :D

shootradar
05-03-14, 08:16
hele jak teď vidím takže za 1)už sám chápu NS blbost :D
2)knote aim ... hm co bys udělal s deaglem bez Pn nebo něco takového proti 200 lvl full obrana HP ? 4 kulky do hlavy nestačí :D a ještě když je to 200 lvl Medic ani AIM nepomůže :D

Ne každej tam hrá s levelem 200 a ne každá zbraň zpomalý rozběhnuté comando co má nejvíce hp ze všech a rychlost velmi velkou. Já mám lvl 152 Medica a dělá mě problém dát comando co běží protože ho nic nezastaví a když už tak ještě udělá 5 metrovej skok i přes ránu do hlavy a je na tobě ...

Killer Bee
05-03-14, 11:42
shootradar nj musíš umět uhýbat :D stačí jít od něho do zadu pak až bude blízko někam na stranu uhneš a furt střílíš zabiješ comma docela lehce :)

Aladin_MUDAFUKA
05-03-14, 14:04
Dajte tam no slowdown na COMM a nech je ešte viac OP :D ale to bude potom nakladačka z mojej strany :D :)

TrolinecQa
05-03-14, 14:15
Knot asi tak

shootradar
06-03-14, 08:33
shootradar nj musíš umět uhýbat :D stačí jít od něho do zadu pak až bude blízko někam na stranu uhneš a furt střílíš zabiješ comma docela lehce :)

Ne každej má kondici na max. Ani já nemám kondici u svého levelu 152 medica na max ale jen nějakých 85 a to ani nestačí ...
Co potom ty lidi co tam dojdou s menším levelem či bez kondice.

Killer Bee
06-03-14, 12:45
radar co myslíš že jsem mohl dělat já když jsem přišel 0lvl jakýkoliv class a proti mě twl 100+ lvl zkuse něco udělat ale nějak jsem si vyexpil classy no :D

shootradar
07-03-14, 08:40
radar co myslíš že jsem mohl dělat já když jsem přišel 0lvl jakýkoliv class a proti mě twl 100+ lvl zkuse něco udělat ale nějak jsem si vyexpil classy no :D

Jasně. Třeba mě nepadají obranné itemy vůbec, jedině kevlar, zatímco ostatním padají po pár killech notesy hlavně comandům, protože mají na každé mapě snad haluzácké štěstí, takže Ano je to i o levelech, ale v prvé řadě je to o itemech, a když někomu v 9 z 10 map nepadají z 20 killů ani jeden slušnej item a někomu každou mapu po 3 killech def i off item tak je to úplně něco jiného.
Ale to, že si někdo stěžoval nato, že má proti sobě vyšší levely, ale nepíše o tom, že mu padají platinky a notesy a ten co je nemá má miniaturní šanci už nepíšou. Hlavně ať nějakej nováček zase aspoň jednou za 3 měsíce nezapomene založit thread na téma resetu levelu na cod ...