PDA

Zobrazit normální verzi : jail_teknosmanli



Latins
11-02-14, 16:19
Mohu se zeptat?
Proč je vy výběru map právě jail_teknosmanli? Vím je tam dost atrakcí ale taky se tu dá bugovat postavy (zneviditelnit se pomocí bomby).
Pokud vím tak se to řešilo s tou bombou a zaznělo tam že bude odstraněna. Bohužel ji asi nikdo neodstranil.
Takže navrhuji jestli to nějak jde aby byla odstraněna nebo za zrušení celé mapy.
Kdysi sem si už stěžoval http://csko.cz/forum/showthread.php?18397-Neviditelnost-na-map%26%23283%3B-jail_teknosmanli&highlight=Latins a mnoho lidí bylo PRO aby se ta bomba zrušila.
Celkem to kazí hru (vzpoury,PP,mody). A myslím že kdyby tam nebyla ta bomba tak by si nikdo nestěžoval a o srandu by nikdo nepřišel.
Vlastní názor prosím napište. Děkuji.

Tupelko
11-02-14, 16:29
S tou bombou to banujeme, když to někdo zneužívá, ale asi bych jí spíš odstranil.

FizzyBubble
11-02-14, 21:19
Ono kdyby si lidi chtěli rozumně zahrát tak by tam ta bomba mohla být a nikdo by jí nepoužíval jenomže to by nebyl JB aby se někdo nenašel nevzal jí (třeba jen ze srandy a udělal vzpouru nebo si pomohl při PP). Jinak nevím, protože hraji převážně k večeru jestli vůbec je někdy odhlasovaná nebo dokonce i nominovaná myslím si, že se stejně nejvíc střídá 5-6 map pořád dokola což je škoda když je tu mnoho zajímavých map :) Toto je čistě mé vyjádření názoru pokud někdo má něco proti tak ho VYPNU.

Gregyy
11-02-14, 21:23
Já osobně se teknosmanli celkem úspěšně vyhýbám, ale pokud by bylo možné, nějak celou tu místnost(kde je bomba) zavřít nějakým blokem například, určitě by to změnilo pohled na celou mapu, protože na mapě je spoustu originálně udělaných atrakcí, takže si myslím, že by bylo oblíbená a ještě pokud vím, je tam další bug, že jsou maximálně 4 CT myslím, pak to píše volno, ale kdokoliv se tam chce napojit, tak ho to tam nepustí, nevím, jestli je to z důvodů málo spawnů ve zbrojce, ale pokud by byla možnost tak i opravit tohle.

sQueR~^
12-02-14, 07:49
Nedávno jsem teknosmali hrál,a s bombou jsem neměl žádný problém,nikdo jí nebral,i když jsem to nezakázal,nevím jestli mám štěstí na lidi,ale vždycky když tam jsem tak to je v klidu,určitě bych tuhle mapu nechal,protože má spoustu specifických atrakcí,které nikde jinde nejsou,takže tak no..
A ty CT jsou kvůli zbojce,je myslím max. 5 CT,jenže nahoře to píše že je volno,takže se pozabíjí polovina T teamu a simonovaní si zřejmě moc neužijete.-.-

Latins
12-02-14, 08:28
Kdyby se někdo našel kdo by zaterasil vchod k té bombě a přidal víc CT spawnů tak by to bylo super. (Nebo mi napsat jak se dá stáhnuta mapa dát do VHE).

Tensa Zangetsu
06-04-14, 22:50
Tak, teknosmanili se skoro vubec nehraje. Je to celkem pekne udelana mapa, aji se mi libi, ale jak se tu rika ta bomba je nejvetsi problem. Rozhodne by ji pomohlo zablokovani te bomby.

Honey cocaine
07-04-14, 09:07
Jo, to se normálně banuje, je to bugování mapy a dá se řící, že i zabraňování vzpouře, že pak nejde ct vidět. Posunu to výše, aby se to zablokovalo.

Kotel
07-04-14, 09:36
Jestli bombu vydava tlacitko, tak to ani nevim, jak bloknout, takze mapu rusim, kdyz se za to davaji perm bany.

Eidam
07-04-14, 20:21
Jo, to se normálně banuje, je to bugování mapy a dá se řící, že i zabraňování vzpouře, že pak nejde ct vidět. Posunu to výše, aby se to zablokovalo.Bugování mapy? vždyť to tam je schválně ....a jestli to někdo bere jako bugování, v tom případě by to bugovala víc jak půlka adminů.

Honey cocaine
07-04-14, 20:54
Mapa je smazána, lock.