PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadam vas o UB na steam



*Original* VIP Sanchez
11-02-14, 16:54
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 96641)
[AMXBANS] Mas 6 dnu, 23 hodin, 27 minut a 10 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'obchadzanie banu (za nadavky cez NS) zo Steamom'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Sanchez -one- >
[AMXBANS] Tvuj nick: Sanchez -one-
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:21651515
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:21651515
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 178.40.143.151
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.40.143.151
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < mrtve deti v zivom plote >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Furien
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
^,BonaQue :P vole dropped
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.

dostal som pred 4 dnami na NS BAN od mrtvych deťoch, v poriadku. Kupil som si steam od kamarata za si idem zahrať a on mi dá aj na Steam ban! Žiadam o UB

Byznis
11-02-14, 17:04
mas peknu historiu banov na NS , to ze si si teraz kupil steam ja brat do uvahy nebudem. Aspon sa ukludnis a porozmyslas za ten tyzden ako sa mas chovat.Lebo ako vidim si nepoucitelny
A verit ti to nemusim ze si steam nemal aj predtym aj ked si nanom nehraval
napr tvoja HISTORIA : http://csko.cz/forum/showthread.php?21338-pros%EDm-o-zn%ED%9Eenie-banu-Charon-Baf

*Original* VIP Sanchez
11-02-14, 17:09
To bol ban predtým, najprv si preklepni tých provokaterov a ptm rozdavaj bany. Mal som steam, nehral som na ňom lebo mi to lagovalo! nechápem čo furt máš proti, mal som na NS ban nie na steame. Teraz keby si mi dal perma na NS tak sa pripojím na steam a tam mi das tiež ban lebo obchadzam perma ban zo steaamom ???????

J3ZUsSs*
11-02-14, 17:14
Presne tak.

*Original* VIP Sanchez
11-02-14, 17:19
Presne tak.

presne tak ????????????? to sa mi snáď sníva. Sami píšete že keď ma niekto ban tak si zahra len zo steamom, teraz neviem či si........alebo ja neviem. Na Steam by som mohol Ub dostať.

J3ZUsSs*
11-02-14, 17:24
Ked si mal predtým steam a dostaneš ban na NS tak sa ti automaticky zabanuje aj STEAM.

*Original* VIP Sanchez
11-02-14, 17:27
Komplikovaný ste moc. Sa už rozhodnite čo píšete. Ok počkam. Príde aj na mrtve deti :D

Byznis
11-02-14, 17:28
aha takze teraz ked budes hrat cez steam tak ked si behnes napr. sem tam zanadavat cez NS tak to je v poriadku ? sa zobud

a este nieco
presne tak ????????????? to sa mi snáď sníva. Sami píšete že keď ma niekto ban tak si zahra len zo steamom, teraz neviem či si........alebo ja neviem. Na Steam by som mohol Ub dostať.

A prestan tu niekoho urazat lebo ti to dam na mesiac na steam a nebudem sa stebou ani dalej otom bavit !

*Original* VIP Sanchez
11-02-14, 17:39
aha takze teraz ked budes hrat cez steam tak ked si behnes napr. sem tam zanadavat cez NS tak to je v poriadku ? sa zobud

a este nieco

A prestan tu niekoho urazat lebo ti to dam na mesiac na steam a nebudem sa stebou ani dalej otom bavit !


Neviem koho som urazil, ale v pohode. Ok vydržím. Ty sa zase nevyvyšuj nad každým. Dík čaute

Byznis
11-02-14, 17:42
ja sa nevyvysujem , len sa k tebe spravam tonom akym sa ty spravas na serveroch a tu

*Original* VIP Sanchez
11-02-14, 17:56
ja sa nevyvysujem , len sa k tebe spravam tonom akym sa ty spravas na serveroch a tu

Lebo všetci sú svätý a ja ten najhorší áno chápem..... :)

Eso./digl
11-02-14, 19:15
Jo Sanchez :D stara znama firma. S tebou hrat na apw je velka radost, velmi rad sa hadas a urazas hracov. Na tvojom mieste by som sa trochu spametal.

*Original* VIP Sanchez
13-02-14, 04:27
Jo Sanchez :D stara znama firma. S tebou hrat na apw je velka radost, velmi rad sa hadas a urazas hracov. Na tvojom mieste by som sa trochu spametal.

Serus Eso :D pohádam sa rád to je pravda, no keď provokuje ma každy :( Odkedy si admin ? jak žiješ

Eso./digl
13-02-14, 10:51
Ja zijem dobre ale ty by si to trochu mohol ukludnit, snad nehras cs kvoli hadaniu. Som rad ze si sa dozvedel ze som admin, aspon si budes pri mne davat pozor na jazyk a budem si moct uzit hru namiesto riesenia tych vasich detinskych hadok. Po skonceni banu si to daj v hlave do poriadku, neries chat a uzivaj si hru :)